Crowley – Mlhavé lučiny

Goto down

Crowley – Mlhavé lučiny

Příspěvek pro Osud za Wed Mar 15, 2017 4:45 pmPopis území


Nejníže položeným krajem jsou Mlhavé lučiny. Velikou část území tvoří tedy, jak už z názvu vyplývá, louky a řeky. Řeky dále tvoří mnohá jezera a tůňky. Hranice jsou tvořeny přírodně - horami a mořem. Druhou část svého názvu vzalo toto království z mlh, které se každé ráno objevují nad vodní částí země.
Jediná plodina, které se zde však podařilo uchytit, je chmel. Z něj připravují Mlžané své vyhlášené pivo, kterému začali říkat Lučinné. Avšak z chmele se nedá dlouho přežít, a jelikož by se rádi rozšířili, tak potřebují dostatečné zásoby, které jsou však jen v Dračích pláních.
Vlastní obrovské a velice zkušené vojsko. Jejich vojáci jsou nejvýše postavení v celém Worizulu. Tato skutečnost vyvolává neustále rozkoly mezi oběma královstvími.
Hlavní město Wycome bylo vystavěno na břehu Plamenného jezera, které získalo svůj název dle zbarvení při západu Slunce, nyní však místo jezera, máme okolo města bažiny.
Hlavním rodem Mlhavých lučin je rod Crowley.

Základní pravidla


1. Pište minimálně čtyřřádkové posty.

2. Činy Vaší postavy pište klasicky.

3. Myšlenky pište kurzívou ---> Je nebezpečný, či si na to jen hraje?

4. Přímou řeč pište do uvozovek + můžete (ale nemusíte) ji i zvýraznit ---> "Ahoj! Tak co dneska budeme dělat?" / "Ahoj! Tak co dneska budeme dělat?"
avatar
Osud

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 15. 03. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru