Crowley – Mlhavé lučiny

Goto down

Crowley – Mlhavé lučiny

Příspěvek pro Osud za Wed Mar 15, 2017 4:45 pm

Popis území

Nejníže položeným krajem jsou Mlhavé lučiny. Velikou část území tvoří tedy, jak už z názvu vyplývá, louky a řeky. Řeky dále tvoří mnohá jezera a tůňky. Hranice jsou tvořeny přírodně - horami a mořem. Druhou část svého názvu vzalo toto království z mlh, které se každé ráno objevují nad vodní částí země.
Jediná plodina, které se zde však podařilo uchytit, je chmel. Z něj připravují Mlžané své vyhlášené pivo, kterému začali říkat Lučinné. Avšak z chmele se nedá dlouho přežít, a jelikož by se rádi rozšířili, tak potřebují dostatečné zásoby, které jsou však jen v Dračích pláních.
Vlastní obrovské a velice zkušené vojsko. Jejich vojáci jsou nejvýše postavení v celém Worizulu. Tato skutečnost vyvolává neustále rozkoly mezi oběma královstvími.
Hlavní město Wycome bylo vystavěno na břehu Plamenného jezera, které získalo svůj název dle zbarvení při západu Slunce, nyní však místo jezera, máme okolo města bažiny.
Hlavním rodem Mlhavých lučin je rod Crowley.

Základní pravidla

1. Pište minimálně čtyřřádkové posty.

2. Činy Vaší postavy pište klasicky.

3. Myšlenky pište kurzívou ---> Je nebezpečný, či si na to jen hraje?

4. Přímou řeč pište do uvozovek + můžete (ale nemusíte) ji i zvýraznit ---> "Ahoj! Tak co dneska budeme dělat?" / "Ahoj! Tak co dneska budeme dělat?"
Osud

Poèet pøíspìvkù : 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Crowley – Mlhavé lučiny

Příspěvek pro Osud za Mon Sep 24, 2018 6:31 pm

Čas se na nějakou dobu zastavil. Sám jsem se šel podívat, co se vlastně děje. Jakožto chudý stařec jsem prošel všechna místa ve Worizulu a mohl jsem se jen divit, co se vlastně stalo. Všichni byli jako zmražení. Občas jsem se pobavil komickými výrazy lidí, někdy jsem jen nechápavě vrtěl hlavou nad krutostí některých osob. Mohl jsem jakkoliv zasáhnout. Ku příkladu, aby muž nemohl udeřit svoji ženu, až se čas znova rozeběhne, avšak nemohl jsem se takto zdržovat. Už takto jsem ztrácel čas svojí procházkou po Worizulu. Navrátil jsem se tedy zpět do onoho ráje, o kterém lidé neustále mluví a začal řešit onen problém. Ačkoliv jsem byl stvořitel toho všeho, našla se nějaká chyba, která mi tehdy unikla. Nemohl jsem si nijak vysvětlit, jak je možné, že se čas takto zastavil, dokud jsem nenalezl jisté věci. Mezi prostorem a časem jsem nalezl různé předměty, které společně dokázaly zastavit čas. I přes snahu přesunout tyto předměty jen do prostoru, se čas nerozeběhl. Trvalo mi vskutku dlouho, než jsem našel řešení. Každý předmět jsem musel rozdělit na několik částí a přesunout je do světa. Jakmile jsem uschoval poslední předmět ve Worizulu, čas se opět rozeběhl. Vše bylo jako před tím, tedy až na jednu věc, kterou jsem si moc dobře uvědomoval. Každá věc měla svoji moc a kdyby se našel člověk, který by dokázal spojit třeba jen jeden předmět, stal by se z něj nadčlověk. Avšak v tomto ohledu jsem mohl jen doufat, že se o nich nikdo nedozví.
Osud

Poèet pøíspìvkù : 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: