Blackfrost & Arewill- Ledospár

Goto down

Blackfrost & Arewill- Ledospár

Příspěvek pro Osud za Wed Mar 15, 2017 4:43 pm

Popis území

Ledospár se v minulosti skládal z dvou samostatných územích, nyní se však považují za jedno a totéž. Zhruba v třetině území prochází imaginární magická hranice, kterou však nikdo necítí, až na počasí. Tam, kde na jedné straně lehce sněží, na druhé může klidně lít jak z konve, přestože rozdíl je třeba i jen pár centimetrů.

Celé území je naprosto ledové, tudíž veškeré pěstování i chov je minimalizován na psy a divoké kočky. Z plodin se zde udrží maximálně tak tabák, který lze chovat i doma.
Jediná výživa místních je buď od Dračích planin, či mohou zkusit své štěstí v rybolovu, který je zde však těžký, protože i ryby odplavaly z těchto ledových krajin. Jediný výdělek, které toto území má, je z těžby kovů. Převážně různé minerály a zlato.
Území má jen jedno velké město, zbytek obyvatel je spíše sjednocován do menších obyvatelných útvarů v horách. Avolirská citadela, která je spíše sídlem učenců a jakási knihovnice na úbočí hory. Toto město je takzvaně nedobytné. Vysoké zmrzlé vršky hor a neustálý led tomu hodně pomáhají. Druhou takovouto pomocnou silou je velký kanalizační systém, který je pod celým městem.
Tento kraj je pod vedením dvou rodů, které už spolu několik desítek let spolupracují. Blackfrosti a Arewillové. Na území se však nachází ještě jeden rod a to Stormbloodovi, kteří dělají co mohou, aby odtrhli svůj kousek území od tohoto zbytku.

Základní pravidla

1. Pište minimálně čtyřřádkové posty.

2. Činy Vaší postavy pište klasicky.

3. Myšlenky pište kurzívou ---> Je nebezpečný, či si na to jen hraje?

4. Přímou řeč pište do uvozovek + můžete (ale nemusíte) ji i zvýraznit ---> "Ahoj! Tak co dneska budeme dělat?" / "Ahoj! Tak co dneska budeme dělat?"
Osud

Poèet pøíspìvkù : 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Blackfrost & Arewill- Ledospár

Příspěvek pro Tobias von Arewill za Tue Mar 13, 2018 7:25 pm

Další extrémně nudný den u gardy. To jsou ti novicové fakt tak neschopní? Běží mi hlavou, zatímco vycházím z hlavních kasáren. Musím se jít napít. Kde že je ta hospoda? Snažil jsem se marně rozpomenout. Jen tak jsem bloumal městem a zdravil známé tváře, i když jsem přemýšlel spíš nad tím, jak se nějak inteligentně zbavit těch idiotů z bohatých rodin které platí jejich rodina. S tímhle v hlavě jsem čirou náhodou onu hospodu našel, a vstoupil. Usadil jsem se ke stolku, a zařval. "Hospodo! Pivo a nešetři!"
Tobias von Arewill
Velitel gardy rodu Arewill

Poèet pøíspìvkù : 3

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aragorn (Estel) Telcontar za Tue Mar 13, 2018 7:40 pm

Kdesi v kúte nálevni hostica sedel ošľahaný cudzokrajne vyzerajúci muž, ktorý sedel v tieni siene pri stene. Napäto počúval rozhovory, ktoré prúdili medzi známymi v hostinci. Pred sebou mal krígeľ a fajčil dlhú, pozoruhodne vyrezávanú fajku s dlhou trúbeľkou. Nohy mal natiahnuté a bolo vidno vyoké topánky z jemnej kože, ktoré mu dobre padli, ale mali už za sebou dlhé putovanie a boli práve obalené blatom. Okolo tela mal tesne ovinutý ťažký temnozelený plášť, ktorý tiež niesol stopy ciest a napriek teplu panujúcom v nálevni mal prehodenú kapucňu, ktorá mu tienila tvár, bolo však vidieť, ako sa mu lesknú oči, keď pozoroval dianie okolo seba. Hraničiar sa strhol keď do miestnosti došiel rytier, ktorý sa usadil pri stole a hlasno zavolal na obsluhu. Hraničiar sa ani nepohol, ale poriadne si premeral rytiera od hlavy po päty. Dym z hraničiarovej fajky stúpal ku stropu, kde sa krútil a prepletal medzi trámami vysoko nad nimi. ,,Dobrý deň." pozdravil potichu, ale zdalo sa mu, že to bude zbytočné, keďže tento rytier vyrevoval na celú miestnosť silným hlasom, cez ktorý nebolo takmer nič počuť.
Aragorn (Estel) Telcontar

Loajalita : Verný sám sebe
Motto vaší postavy : Not all those who wander are lost

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tobias von Arewill za Tue Mar 13, 2018 7:57 pm

Když jsem dostal to pivo, rozhlédl jsem se po lokálu. Bylo tam několik opilců, ale v rohu seděl jakýsi člověk, který mě zaujal. Vypadal, jako by do téhle hospody zabloudil náhodně. A proto jsem se, s pivem v ruce, šel k tomu muži. Zastavil jsem se u jeho stolu, a Slušně a hlavně normální hlasitostí jsem sen zeptal. "Máte tady volno?" To, že pracuju v gardě, neznamená, že jsem nevychovaný. Taky mě tím prudili. A čekal jsem na jeho odpověď, a připravil se i na to, že budu poslán pryč.
Tobias von Arewill

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aragorn (Estel) Telcontar za Tue Mar 13, 2018 8:01 pm

Hraničiar sa pozrel na rytiera, ktorého oslovil. Prešiel s pivom v ruke k stolu, kde sedel tento cudzinec. ,,Ja mám voľno vždy." povedal, ale predsa len chytil rukoväť svojho meča, bol to taký zvyk, možno obozretnosť z minulosti, to by Chodec nepovedal.

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tobias von Arewill za Tue Mar 13, 2018 8:17 pm

Posadil jsem se k němu, a rovnou na něj vybalil otázku. "Víte, přišel jste mi mezi osazenstvem této hospody poněkud nezvyklý. A tak by mě zajímalo, co tu děláte, a jak to, že tady ve městě máte meč o kterém si nepamatuji, že by mi byl hlášen. Víte, tady se zbraně musí registrovat"
Tobias von Arewill

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aragorn (Estel) Telcontar za Tue Mar 13, 2018 8:33 pm

Hraničiar sa pozrel na rytiera prenikavým pohľadom. Prestal fajčiť a fajku držal voľne v ruke, ešte ju hasiť nechcel, ktovie, možno sa k pokojnému fajčeniu a ničnerobeniu vráti. Tak dávno nerobil nič, iba sedel pri dobrom pive a fajčil svoju fajku. Aragorn počul jeho pichľavú poznámku a na odpoveďou ani dlho nemusel uvažovať. Bolo jasné, že je na takéto povýšenecké chovanie zvyknutý. ,,Som cudzinec." povedal jednoducho a potom si vypočul ďalšie jeho slová. ,,Čo tu robím? Prišiel som, nič viac ani menej. A meč nosím už oddávna a nikdy som ho nemusel nahlasovať a je normálne, že každý muž je ozbrojený alebo sa mýlim?" povedal pokojne. 

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Osud za Mon Sep 24, 2018 6:30 pm

Čas se na nějakou dobu zastavil. Sám jsem se šel podívat, co se vlastně děje. Jakožto chudý stařec jsem prošel všechna místa ve Worizulu a mohl jsem se jen divit, co se vlastně stalo. Všichni byli jako zmražení. Občas jsem se pobavil komickými výrazy lidí, někdy jsem jen nechápavě vrtěl hlavou nad krutostí některých osob. Mohl jsem jakkoliv zasáhnout. Ku příkladu, aby muž nemohl udeřit svoji ženu, až se čas znova rozeběhne, avšak nemohl jsem se takto zdržovat. Už takto jsem ztrácel čas svojí procházkou po Worizulu. Navrátil jsem se tedy zpět do onoho ráje, o kterém lidé neustále mluví a začal řešit onen problém. Ačkoliv jsem byl stvořitel toho všeho, našla se nějaká chyba, která mi tehdy unikla. Nemohl jsem si nijak vysvětlit, jak je možné, že se čas takto zastavil, dokud jsem nenalezl jisté věci. Mezi prostorem a časem jsem nalezl různé předměty, které společně dokázaly zastavit čas. I přes snahu přesunout tyto předměty jen do prostoru, se čas nerozeběhl. Trvalo mi vskutku dlouho, než jsem našel řešení. Každý předmět jsem musel rozdělit na několik částí a přesunout je do světa. Jakmile jsem uschoval poslední předmět ve Worizulu, čas se opět rozeběhl. Vše bylo jako před tím, tedy až na jednu věc, kterou jsem si moc dobře uvědomoval. Každá věc měla svoji moc a kdyby se našel člověk, který by dokázal spojit třeba jen jeden předmět, stal by se z něj nadčlověk. Avšak v tomto ohledu jsem mohl jen doufat, že se o nich nikdo nedozví.
Osud

Poèet pøíspìvkù : 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: