Naeryen – Smaragdové řeky

Goto down

Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Osud za Wed Mar 15, 2017 4:40 pmPopis územíSmaragdové řeky jsou opravdu nádherným a slunečným místem. Název pochází od řek, které hojně protínají krajinu a mají barvu hezké smaragdově zelené. Celá země je nesmírně bohatá, neboť na počátku se v řekách nacházelo zlato, to je však nyní již vytěžené.
Zimy jsou zde mírné, zato léta tak akorát příjemné.
Hlavní město se nachází na soutoku pěti řek a nazývá se Valkyrion. Valkyrion je město nekonečných trhů, kde se prodávají ty nejrůznější předměty, vzácné artefakty (často padělané) či některých méně legálních potřeb, budovy jsou bohatě zdobené, stavěné z mramoru, palác se zlatými střechami a vysoké hradby, chránící bohatství uvnitř.

Základní pravidla

1. Pište minimálně čtyřřádkové posty.

2. Činy Vaší postavy pište klasicky.

3. Myšlenky pište kurzívou ---> Je nebezpečný, či si na to jen hraje?

4. Přímou řeč pište do uvozovek + můžete (ale nemusíte) ji i zvýraznit ---> "Ahoj! Tak co dneska budeme dělat?" / "Ahoj! Tak co dneska budeme dělat?"
Osud
Osud

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 15. 03. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Veris Reed za Mon Feb 26, 2018 6:21 pm

Valkyrion
Společně se svým vlčím smetákem Veris procházel ulice hlavního města Smaragdových řek. Jako vždy se svým škodolibým úsměvem se rozhlížel všude kolem sebe a hlavou házel z jedné strany na tu druhou. Z dobré nálady Verise však vyvodil velice známý zvuk, který pocházel z jeho břicha. "HAF!" Vykřikl a hned se začal rozhlížet, kde by mohl sehnat cosi k snědku. Jeho pestrobarevné oblečení z něj už od pohledu dělalo blázna a on byl za to mile rád. Valkyrion již trochu znal a tak se s potěšením vydal na hlavní náměstí. Postupně začal zrychlovat až začat téměř utíkat, avšak ulice byly plné cizích lidí, ale Verise to nezastavilo a kličkoval jak jen to šlo. Občas, když byl prostor, tak si pro svoji zábava udělal pár kotrmelců a zase běžel.
Když už konečně doběhl na náměstí, tak se ihned přesunul do středu a rychle pohlédl na svého čokla. Pouze na něj kývl hlavou a Kaneki ihned odběhl mimo. Jakmile ho Veris ztratil z očí, tak se podíval do země a nasadil úsměv od ucha k uchu. "Dámy a... Muži!" Vykřikl a ihned se podíval na všechny lidi kolem. "Dnes je šťastný den!" Udělal pár kroků kolem jisté osy, kterou si zrovna vymyslel a rychle udělal salto vzad. "Vy smát budete!" Hned jak to dořekl tak se zadíval na cizího může a chvíli tak zůstal. Náhle zakvičel a uskočil, jako kdyby ho napadl. Pro ostatní lidi to mohlo vypadat, že se stala nehoda, jelikož hned jak uskočil, tak spadl na zem, ale to byla podstata jeho plánu, aby upoutal větší pozornost.
Veris Reed
Veris Reed
Šašek

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 26. 02. 18
Loajalita : Mlhavé lučiny
Motto vaší postavy : Nikdy není dost smíchu!

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Will za Mon Feb 26, 2018 6:51 pm

Valkyrion
Netvářil se nijak vlídně, naopak, celou cestou skrz úzké uličky se na svojí sestru, kterou pevně držel za zápěstí, mračil. Moc dobře věděl, že by sama do města nemohla, sám by jí tam o samotě nepustil, ale nechtěl s ní jít. Mladá dívka se svíjela a snažila se vymanit z jeho sevření. Pro náhodného kolemjdoucího by mohl mladík vypadat jako násilník, co se jí snaží ublížit. ,,Wille! Nech toho, budu tě poslouchat!" Mladá dáma stiskla rty a popotáhla. Volnou rukou staršího sourozence štípala do paže, ale po chvíli pochopila, že to nemá smysl. Zastavil na rohu ulice, otočil se na ní a zhluboka se nadechl, jak se snažil zklidnit své projevy. ,,Tak poslyš, máme jasný seznam, rozumíš? Budeš se držet u mě a nebudeš o nic prosit," postupně začal uvolňovat sevření, až mu hubená ruka proklouzla mezi prsty. Faidenn si zápěstí promasírovala a na bratra se přestala mračit. ,,Můžeš toho laskavě nechat? Už mi je čtrnáct," podotkla a vyrazila směrem k centru. Will jí dohnal. ,,Zodpovědná si ale jak dvě batolata," na usmířenou jí cvrnkl do ramene, načež se jí na tváři rozsvítil úsměv.
Na náměstí se synchronizovaně dostali k prvním stánkům a hned měli v kapsách o pár brambor na víc. ,,Maminka říká, že letos není úroda tak dobrá. Budou muset vyměnit plodiny," Faidenn ignorovala fakt, že jsou všechny brambory syrové a hned se do jedné zakousla, a to zrovna do té nejšpinavější. Willův výraz ukázal jasnou nechuť. Už už jí chtěl vysvětlit, co vlastně provádí, když tu se v očích jeho sestry objevily hvězdičky a rozeběhla se kamsi před sebe. ,,Wille! Wille, koukej!" Pravačkou máchala před sebe, levou rukou si držela plnou kapsu brambor a zmizela kdesi ve velkém chumlu lidí. Mladík okamžitě vystartoval za ní, párkrát jí okřikl jménem, ale nebylo to nic platné. Naštvaně se procpal davem, rukama odrážejíc ramena ostatních. Zastavil se až na samém kraji chuchvalce hlav a těl, přesně vedle své sestry. Ta vypadala, že jeho příchod ani nezaregistrovala, s potěšením se usmívala na jakéhosi kluka, který cosi předváděl. Komediant. Jak jí teď dostanu pryč? Zůstal ale na místě, nejspíše usoudil, že bude dobré jí chvilku nechat, ať se těch legrácek nabaží, protože jinak by ztropila jisto jistě velkou scénu.
Will
Will
Statkář

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 02. 18
Loajalita : Poddaný Smaragdových řek

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Veris Reed za Mon Feb 26, 2018 7:03 pm

Valkyrion
Varisův plán vycházel velice dobře a to se mu zamlouvalo. Lidé se kolem něj začali scházet, avšak pořád jich nebylo dost. Stále však pozoroval muže, před kterým si dřepl na prdel. "Pane!" Vykřikl a chvíli se odmlčel. "Šílenec!" Vykřikl a rychle se převrátil břichem k zemi a začal se plazit na druhou stranu davu. Tam uviděl mladou dívku a začal se opět usmívat. "Slečno!" Vystřelil na nohy a narovnal se, aby vypadal jako nějaký šlechtic. Před ústa si dal svoji dlaň a vydechl na ní, přičemž rychle nasál nosem. Hned jak to udělal, tak dal ruku pryč od těla a pohlédl na dívku. "Ruka... smrdí..." Hned jak to dořekl tak nasadil smutný pohled a vypadal, jako kdyby měl každou chvíli brečet. "Kočka není pes!" Nesmyslně vykřikl a udělal salto vzad. Popošel pár kroků do středu kolečka udělaného z davu lidí. "Myslím.. že tohle nebe..." Rychle zdvihl ruku k oblakům a udělal otočku na patě. "Není modrý!" Na chvíli naklonil hlavu a tak chvíli držel. "Vypadá jako prase!" Vykřikl a začal běhat do kola. K tomu dělal nějaký ty kotouly a salta, aby pobavil lidi. "Já slyšet, že král umřít... avšak nezoufat a tančit!" Opětovně vykřikl nesmyslnou větu a rázem se začal jaksi hýbat, aby to vypadalo jako tanec.
Veris Reed
Veris Reed
Šašek

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 26. 02. 18
Loajalita : Mlhavé lučiny
Motto vaší postavy : Nikdy není dost smíchu!

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Will za Mon Feb 26, 2018 7:16 pm

Valkyrion
Will si povzdechl. Počínání mladého chlapce před ním mu připadalo jak bláznivé, tak i zoufalé. Zato jeho sestra se velmi bavila. Hnědé oči ani na chvilku nespustila z toho šaška a smála se snad každému jeho slovu,
až se při tom málem zadusila bramborou. ,,Jdeme," slovo jejího bratra znělo spíše jako prosba, než rozkaz, a možná proto si z něj nic nedělala. Komedianta neviděla už celé týdny, protože se do města moc často nedostala. Brambora nenávratně zmizela v ní a tak měla obě dvě ruce volné na hlasitý potlesk. Sourozenec se nad ní sklonil. ,,Řekl jsem, že odcházíme!" Tentokrát zněl již více nekompromisně, přesto to s mladou dámou nehlo ani o centimetr, místo toho na něj vyplázla jazyk. ,,Slyšel si ho? Měli bychom tančit!" Obrnila se slovy toho šaška před nima a Will si opět uvědomil, že pokud tam nezůstanou, bude mu celý den utíkat a zlobit ho. Radši aby to nadšení v ní vyprchalo až tady, než aby si vybíjela zlost ještě týden. ,,Fajn, ale..." přivřel oči. Většinou to tak dělal, aby zklidnil menší návaly zlosti vůči jeho sestře. Nebyl na ní zlý a nechtěl s tím začít. ,,Chvilku," dokončil větu, ale Faidenn už byla zase unešena do světa jiného člověka.
Will
Will
Statkář

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 02. 18
Loajalita : Poddaný Smaragdových řek

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Veris Reed za Mon Feb 26, 2018 7:26 pm

Valkyrion
S úsměvem se začal kutálet po zemi a pak zase rychle vyskočil na své hubené nožky. Chlupáč už má jídlo... Uvědomil si a rychle se začal rozhlížet, aby zjistil, kudy by mohl rychle utéct. Do očí ho udeřila mladá slečna, u které viděl její nadšení. Jo! Ještě s větším úsměvem se rozeběhl k ní. Stál u ní nějaký zrzoun, který Verise absolutně nezajímal. Čapl dívku za ruku a pohlédl ji do očí. "Tančit!" Vykřikl a vtáhl ji do středu kruhu. Postavil ji před sebe, přičemž ji chytil druhou ruku. Možná to vypadalo, že budou spolu doopravdy tančit, ale Veris začal poskakovat na místě a vykopávat nohy do stran. Po chvilce se začal se slečnou točit. Po nějaké té chvíli ji pustil kousek odstoupil, uklonil se a hned udělal další salto vzad. "Slečna! Umět tančit!"Hned po vyřvání těchto slov začal kolem ní dělat kotouly. Takto udělal pár koleček, dokud se nenarovnal opět před ní a ukázal oběma rukama na zrzka jakožto znamení, že může jít.
Veris Reed
Veris Reed
Šašek

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 26. 02. 18
Loajalita : Mlhavé lučiny
Motto vaší postavy : Nikdy není dost smíchu!

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Will za Mon Feb 26, 2018 7:51 pm

Valkyrion
Faidenn vypadala celá bez sebe, a to vše vyvrcholilo ve chvíli, kdy jí mladík před ní napůl vyzval a napůl rozkázal k tanci. Ani se nenadála a už stála uprostřed kruhu a točila se. Když jí pak mladík pustil a začal sekat kotrmelce dokola, smála se a tiše mu děkovala za jeho předchozí slova. Ke svému bratrovi se vrátila už celá červená, až po konce uší, navíc ve velmi dobré náladě. Will si odfrkl, už nadešel čas odchodu. ,,Fajn Faidenn, naposled mu zatleskej a jdeme," utrousil, a aniž by čekal, jestli jeho sestra doopravdy začne tleskat, chytil jí za předloktí, otočil se a začal se s ní prodírat davem. ,,Hej! Wille! Okamžitě mě pusť! Nemáš právo!" Divoce se začala snažit ho zastavit. Nohy zapřela do prašné země a volnou rukou ho bila do zad. ,,Slyšíš?! Wille! Pomoc!" Zápěstí jí bolelo, ale bratr si jejího křiku nevšímal, teprve poté, co se dostali dál od hluku, sevření povolil. Stále jí měl však na očích. Pohledů cizích lidí si nevšímal, čekal je. Ukázal na ní prstem a nahnul se k ní. Teprve teď jí pustil.
,,Řekl jsem, že mě budeš poslouchat. Chceš snad příště zůstat doma? Klidně tě tam nechám, abys věděla!" Moc dobře tušil, že to na ní zabere. Stiskla rty a zadívala se do země. ,,Když ty mě nikdy nenecháš žádnou zábavu," zamumlala tiše, ruce spojené za zády. ,,Klidně si mohl jít se koukat na stánky, já bych tam zůstala, neztratila bych se!" Will se na ní nedůvěřivě podíval. ,,Stejně tak jako minulý měsíc? To loutkové divadlo, vzpomínáš?" Nadzvedl obočí. Faidenn zbledla a oči ještě víc zabodla do prachu na špičkách jejích bot, ze kterých už pomalu koukali palce.
,,Nebyla to moje chyba," Její opatrovník si povzdechl. ,,Podívej se na svoje boty. Musíme ti sehnat kousek kůže,
matka to spraví," na chvilku jí položil ruku na rameno a pak se vydal k jednomu ze stánků.


Naposledy upravil Will dne Tue Feb 27, 2018 2:07 pm, celkově upraveno 1 krát
Will
Will
Statkář

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 02. 18
Loajalita : Poddaný Smaragdových řek

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Veris Reed za Mon Feb 26, 2018 8:15 pm

Valyrion
Jakmile si Varis všiml svého tuláka, který stál mezi lidmi a měl v tlamě čerstvý bochník chleba, tak se uklonil a rychle běžel pryč. Využil volného místa, kudy zrovna odešla ona mladá slečna, tudíž se snadno dostal pryč. Do pár lidí strčil, to mu ovšem bylo dosti ukradené, hlavní bylo, že utíkal dál. Cestou strčil i do onoho zrzounka. Ten shodou okolností strčil do mladé tanečnice, která vysypala pár brambor na zem. Veris si toho ihned všiml a rychle se vrátil a vzal si jednu bramboru a místo prostého děkuji nasadil šílený úsměv. Hned na to si rychle strčil bramboru do pusy a rozutekl se dál. Sám ani nevěděl kam utíká, ale za chvíli si všiml ořecha, který jej přeběhl. Pašák! Pochválil jej v hlavě a běžel přímo za ním.
Společně se svým ořechem utekli do jakési uličky, kde nikdo nebyl. Mrtvý...Pomyslel si, když se rozhlížel po uličce skryté ve stínu. Dřepl si na zem a pohladil Kanekiho, přičemž mu vyškubl chleba z pusy. "Haf!" Vydal ze sebe cosi, co mělo připomínat štěkot a utrhl kousek chleba, který hodil Kanekimu. S velkou chutí se zakousl do brambory a hned na to do chleba.
Veris Reed
Veris Reed
Šašek

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 26. 02. 18
Loajalita : Mlhavé lučiny
Motto vaší postavy : Nikdy není dost smíchu!

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Will za Mon Feb 26, 2018 8:36 pm

Valyrion

Už už to vypadalo na poklidný zbytek dne, když v tu chvíli do Willa vrazil ten neomalenec a Will zase drkl do své sestry, ta nejenže se málem skácela na zem, ale z kapsy vysypala všechny brambory. Will už se sehl, aby je sesbíral, když ale zahlédl drzouna, jak si jednu bramboru bere, zamračil se a křikl na něj: ,,Vrať to!" Obrátil se na svou sestru a rychle vyhrkl: ,,Seber to, vrátím se hned," a už vystartoval za chlapcem. Cestou na něj volal nehezkými slovy. Po chvíli se zastavil. Tak dobrou kondici zase neměl a prach mu v očích vadil. Zůstal chvíli na místě, snažíc se zorientovat, a pak se vydal směrem, o kterém si myslel, že bude ten správný. A měl pravdu. Odbočil za jeden roh a už stál naproti chlapci. Mračil se a vypadal, že by komedianta chtěl uplně nejraději uhodit, ale už ze slušné výchovy to neudělal. ,,Měl bys být v nějakém sirotčinci a ne se tu s tím psiskem potloukat a okrádat lidi!" Vydechl, ale dál již neřekl nic.Byla to pro něj trochu divná situace, když si uvědomil, že se za ním hnal jenom kvůli jedné bramboře.


Naposledy upravil Will dne Tue Feb 27, 2018 2:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Will
Will
Statkář

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 02. 18
Loajalita : Poddaný Smaragdových řek

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Veris Reed za Mon Feb 26, 2018 8:51 pm

Valyrion
Veris byl chvíli v klidu, jelikož byl velice spokojený hoch. Kdo by nebyl spokojený, když by se po dlouhé době najedl. Z těchto pocitů ho vyrušil neznámý člověk, který na něj hulákal.Veris neměl ani tu ochotu, aby se na něj podíval a v klidu dojídal svoji bramboru. Když konečně dojedl, tak odložil zbytek chleba vedle sebe na zem a pohlédl na onoho mladíka. Zrzek! Pomyslel si a rychle se začínal usmívat. Vyskočil zpátky na své půvabné nožky a přišel blíž k zrzkovi. Ten si cosi mumlal. Verise to tolik nezajímalo, ale i tak vnímal každé jeho slovo. Dřív než se uráčil k odpovědi, tak se k mladíkovi otočil zády a předklonil se. Chvíli to asi vypadalo divně, ale po pár sekundách již byl vzhůru nohama. "Sirotčinci? Být co za věc?" Zeptal se s šíleným úsměvem a sledoval mladíka hezky od země. Ovšem stojka ho po chvilce přestala bavit, a tak převážil své nohy dozadu a udělal jakousi napodobeninu mostu.
Veris Reed
Veris Reed
Šašek

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 26. 02. 18
Loajalita : Mlhavé lučiny
Motto vaší postavy : Nikdy není dost smíchu!

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Will za Tue Feb 27, 2018 2:05 pm

Valyrion
Will se od chlapce na krok vzdálil. Najednou mu to celé připadalo jako hloupost. Brambora je brambora a toho blázna stejně nepoučí. S povzdechem sáhl do své kapsy, kde taky pár kusů zeleniny schovával a jednu menší vylovil. ,,Sirotčinec je domov pro děti bez rodičů a domova, daj ti tam jídlo, teda nic moc jídlo, ale jíst se to dá," pokrčil rameny a bramboru chlapci podal. Pak se otočil na patě a vydal se zpátky mezi stánky hledat svou sestru.
Ta již měla všechny brambory zpátky v kapse a netrpělivě vyhlížela svého sourozence. ,,Tak co? Chytils ho?" Will zabručel. ,,Ne, ale pokud ty si do teď neměla blechy, tak je už určitě máš," šikovně se vyhl odpovědi a zamířil si to k jednomu ze stánků. ,,Musíme ti sehnat tu kůži, za to budeš u koní týden uklízet ty," oznámil jí, nečekajíc na odpověď a už vybral dva malé zbytky kůže, která sice barvou k jejím roztrhaným botám neseděli, ale lepší než chodit bos.
Will
Will
Statkář

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 02. 18
Loajalita : Poddaný Smaragdových řek

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Veris Reed za Tue Feb 27, 2018 8:24 pm

Valyrion
Když mladík začal opět mluvit, tak Veris zůstal ve stejné poloze. "To zní jako nuda..." Řekl a naklonil na levou stranu hlavu. To co ovšem Veris nečekal, byla mladíkova ochota. Nabízenou bramboru si ihned vzal, avšak nepočítal s tím, že ztratí rovnováhu,
takže ihned po chycení brambory spadl na záda. Normální člověk by začal asi klít, ale Veris se začal bezdůvodně smát a válet se z boku na bok. Bohužel při smíchu zavřel oči a jakmile je otevřel, tak mladík byl již pryč. Divný zrzoun... Pomyslil si a chvíli zůstal ležet na zemi, dokud jej nevyrušil smeták, který mu začal olizovat obličej. S nechutí jej odstrčil a převalil se na břicho. Pozoroval ulici, kde se mladík nejspíš vytratil a chvíli přemýšlel, co vlastně má dělat. Mohla být zábava... Ušklíbl se a vystřel zpátky na své nožky. Rychle popadl zbytek chlebu a rozutekl se do uličky, aby našel svého zrzouna. Chvíli mu to zabralo, avšak jakmile jej uviděl, tak si držel určitý odstup a začal je pronásledovat společně s Kanekim.
Veris Reed
Veris Reed
Šašek

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 26. 02. 18
Loajalita : Mlhavé lučiny
Motto vaší postavy : Nikdy není dost smíchu!

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Will za Tue Feb 27, 2018 8:46 pm

Valyrion
Sehnul se a kousky kůže zkusil sestře na nohy. ,,Tak akorát. Paráda, jdeme pro to maso, pak zázvor a domů,"
jeho sestra zakňourala. Začaly jí bolet nohy a chtěla si někam sednout, nejlépe s jablkem v ruce a jen tak sledovat okolí. Její opatrovník na ní měl ale jiný názor a tak se za ním šourala se svěšenou hlavou od stánku ke stánku, dokud neměli i ty nejmenší kapsy plné a nevydali se postranními uličkami města na jeho okraj. ,,Wille, myslíš, že budu dvorní dáma?" vydechla zasněně Faidenn a její bratr se jen zasmál. Občas oba dva žili jako snílci, to je naučil život a těžká práce na poli a u koní. Věčně snili o tom, co by mohli dělat, co by dělali, kdyby nemuseli pracovat. ,,Chudák ten šašek. Myslíš, že má kde bydlet?" odbočila na jiné téma mladá dáma. ,,Pokud ne, nevypadá, že by mu to vadilo," Will se na ní usmál.
Will
Will
Statkář

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 02. 18
Loajalita : Poddaný Smaragdových řek

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Veris Reed za Tue Feb 27, 2018 9:18 pm

Valyrion
S úsměvem a nadšením, že si Veris našel nové kamarády je sledoval. Byla to chvílemi otrava, jelikož se zdržovali až moc dlouho u různých stáncích, avšak po chvíli si Veris povšiml, že míří pryč z města, což se mu začalo dost líbit a šel k ním blíž, aby slyšel jejich slova. Oni se baví o mě? Pomyslel si a s nadšením je dál poslouchal. Zrzek evidentně neměl Verise rád, ale Verisuvi se ihned zalíbil a chtěl si s ním povídat, což asi v onu chvíli nebylo vhodné, to ale Verise moc nezajímalo. "Já myslet že bydlet s vámi..." Pronesl, když byl kousek od nich a opětovně se usmíval. Dřív než stihli zareagovat si Veris zacpal pusu zbytkem chlebu. Jeho úsměv tudíž nebyl moc dobře vidět, ale to nahradily jeho rozzářené oči.
Veris Reed
Veris Reed
Šašek

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 26. 02. 18
Loajalita : Mlhavé lučiny
Motto vaší postavy : Nikdy není dost smíchu!

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Will za Tue Feb 27, 2018 9:46 pm

Valyrion
Mladík se při zjištění cizí přítomnosti otočí rychlostí blesku a vytřeští oči, trochu překvapením, trochu zlostí a možná trochu i děsem, že ten blázen se jich drží tak dobře. ,,Cože?" Vykvákne místo jakékoli odpovědi, zatímco Faidenn vypadá více než nadšena. Chytne svého nového třeba-sourozence za ruku a usměje se místo něho, když má tak plnou pusu. ,,Jasně! Wille, může pomáhat na poli a spát u koní, pokud se teda nebudou bát toho vlka," na psa se ani nepodívá, ale nejspíše dost jasně ví, že je tam. Možná se pohledu na něj bojí. ,,Matka přeci říkala, že by si přála další pomocnou ru-" byla přerušena jasným nesouhlasem jejího sourozence. Oba dva se zastavili kdesi v úzké uličce. ,,To není dobrý nápad. Je to další hlava na krmení," mladíkovy stupidní argumenty ale mladá dáma ignorovala a vydala se směrem ke svému domovu. ,,Nech rozhodnout rodiče," pokrčí rameny a Willovi nezbylo nic jiného, než jí následovat.
Will
Will
Statkář

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 02. 18
Loajalita : Poddaný Smaragdových řek

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Veris Reed za Tue Feb 27, 2018 9:55 pm

Valyrion
S nadšením pozoroval ty dva a konečně ukousl kousek chleba a zbytek odtrhl od pusy.
"Já myslet, že ty mít sirotčinci." Řekl s plnou pusou na zrzouna, kterého mladá slečna oslovovala Wille, či tak nějak. S úsměvem spolykal chleba a podíval se na mladou slečnu, která vypadala doopravdy nadšeně. "Smích je zábava." Řekl, když uviděl její výraz a začal se také usmívat. Veris chytil mladou slečnu též za ruku a nechal se vést do onoho "sirotčinci". To být nový život? Ne! To být nová zábava! Pomyslel si a otočil hlavu vzad a pískl, aby se chlupáč nikam neztratil. Kaneki strkal čumák kamkoliv, kam to jen šlo, takže ho Veris musel takto párkrát popohnat. Pak svůj pohled věnoval zrzounovi a zeptal se. "Ty být bratr?"
Veris Reed
Veris Reed
Šašek

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 26. 02. 18
Loajalita : Mlhavé lučiny
Motto vaší postavy : Nikdy není dost smíchu!

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Will za Tue Feb 27, 2018 10:09 pm

Valyrion
Will složil za chůze hlavu do dlaní. ,,Můžeš alespoň na chvíli mluvit normálně? Nemáme žádný sirotčinec, ten je uplně někde jinde!" Zatímco Will se zlobil, Faidenn vypadala lehce zmatená, i když... Spokojeně zmatená. Přestože se jí také moc mluva chlapce nezamlouvala, protože jí moc nerozuměla, nevadilo jí to tolik, jako očividně Willovi. ,,Ale máme něco lepšího než sirotčinec, máme domov!" S úsměvem se podívá na svěřence a její bratr se na ní zamračí s pohledem v očích, který vzkazuje, že tohle vůbec neměla říkat, měla ho spíše odrazovat. Dívka si z toho ale nic nedělala. ,,A máme taky teplou polívku a koně!" pokračovala v nalákávání hosta, celou dobu se blaženě usmívala. ,,A taky budeme mít maso. Kupujeme ho, protože budu mít narozeniny," Will jí skočil do řeči: ,,To stačí, Faidenn, mlč, prosím," oči měl upřené před sebe, ale uvnitř očividně hořel naštvaností. Stiskl rty a dál už mlčel. Stejně zaraženě přestala mluvit i jeho mladší sestra.
Will
Will
Statkář

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 02. 18
Loajalita : Poddaný Smaragdových řek

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Veris Reed za Wed Feb 28, 2018 8:31 pm

Valyrion
Nad poznámkou od zrzka Veris akorát naklonil hlavu a chvíli přemýšlel, co je špatně na jeho mluvě. "Já mluvit normálně..." Odpověděl a jen si odfrkl a uraženě pozvedl hlavu. Avšak ihned se začal usmívat a vnímat mladou dívku. "Plívku? Co je polívku?" Zeptal se, jelikož neměl sebemenší ponětí, co to taková polívka, ale dříve, než slečna stihla odpovědět, tak Veris začal opětovně mluvit. "Maso je fajn! Chutné syrové maso!" Řekl a usmál se na slečnu. To mu dlouho ovšem netrvalo a ihned se začal ohlížet, kde je jeho smeták. Když ho neviděl, tak zapískal a během chvíle vlček přiběhl jako poslušný pejsek. Kaneki nadšeně funěl a Veris ho začal napodobovat. Bylo jasně vidět, že jsou oba veselí a Veris se již nemohl dočkat na zjištění, co to je vlastně "polívku".
Veris Reed
Veris Reed
Šašek

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 26. 02. 18
Loajalita : Mlhavé lučiny
Motto vaší postavy : Nikdy není dost smíchu!

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Will za Thu Mar 01, 2018 7:23 pm

Will našlapoval mlčky, jen tu a tam se nenávistně podíval na mladíka či jeho psa. Chtěl podotknout, že takhle se normálně nemluví, ale nejspíše tušil, kam by to vedlo. Ne, že by cizince neměl rád, jen si je nerad vodil do domu. A jeho sestra mu v tom rozhodně nepomáhala. ,,Uvidíš, co je polívka. A maso se syrový nejí! Maminka ho upeče, protože to tak mám ráda," hrdě se usměje, oči upřené před sebe. ,,Jé hele! Podle tadytoho stromu poznám, že už jsme blízko," prstem ukáže na jeden velký, starý a košatý strom. ,,Will rád leze až na nejvyšší větve, ale já se takové výšky bojím," její bratr zaskřípal zuby. Rozhodně mu nebylo příjemné, jak je jeho sestra přátelská na toho chudáka. Už se těšil domů, nejspíše se vymluví a půjde pracovat na pole a nebo půjde vypomoct otci do dílny, přeci jen tam už dlouho nebyl.
Will
Will
Statkář

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 02. 18
Loajalita : Poddaný Smaragdových řek

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Osud za Mon Sep 24, 2018 6:31 pm

Čas se na nějakou dobu zastavil. Sám jsem se šel podívat, co se vlastně děje. Jakožto chudý stařec jsem prošel všechna místa ve Worizulu a mohl jsem se jen divit, co se vlastně stalo. Všichni byli jako zmražení. Občas jsem se pobavil komickými výrazy lidí, někdy jsem jen nechápavě vrtěl hlavou nad krutostí některých osob. Mohl jsem jakkoliv zasáhnout. Ku příkladu, aby muž nemohl udeřit svoji ženu, až se čas znova rozeběhne, avšak nemohl jsem se takto zdržovat. Už takto jsem ztrácel čas svojí procházkou po Worizulu. Navrátil jsem se tedy zpět do onoho ráje, o kterém lidé neustále mluví a začal řešit onen problém. Ačkoliv jsem byl stvořitel toho všeho, našla se nějaká chyba, která mi tehdy unikla. Nemohl jsem si nijak vysvětlit, jak je možné, že se čas takto zastavil, dokud jsem nenalezl jisté věci. Mezi prostorem a časem jsem nalezl různé předměty, které společně dokázaly zastavit čas. I přes snahu přesunout tyto předměty jen do prostoru, se čas nerozeběhl. Trvalo mi vskutku dlouho, než jsem našel řešení. Každý předmět jsem musel rozdělit na několik částí a přesunout je do světa. Jakmile jsem uschoval poslední předmět ve Worizulu, čas se opět rozeběhl. Vše bylo jako před tím, tedy až na jednu věc, kterou jsem si moc dobře uvědomoval. Každá věc měla svoji moc a kdyby se našel člověk, který by dokázal spojit třeba jen jeden předmět, stal by se z něj nadčlověk. Avšak v tomto ohledu jsem mohl jen doufat, že se o nich nikdo nedozví.
Osud
Osud

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 15. 03. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Naeryen – Smaragdové řeky

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru