Dracaryon - Dračí pláně

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Re: Dracaryon - Dračí pláně

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Mon Feb 05, 2018 6:39 pm

Tregaryon - Hrad
Povzdychla jsem, když do místnosti vtrhla další osoba, jenž se k Valorovi nějak měla. ''Vítejte mezi námi, kapitánko.'' Pověděla jsem s mírným úsměvem, aby se neřeklo. Pokud to ovšem není také kapitánka těch pirátských lodí, viď bratránku? Prolétlo mi podezřívavě myslí a já se zahleděla do svého prázdného náručí. Prázdné bylo jen chvíli. Luna po chvíli ignoraci vychladla a vrátila se ke mě. Já ji začata drbat na čumáčku, kde to měla nejraději a tím pádem spokojeně vydávala vrnivé zvuky.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Poèet pøíspìvkù : 35
Loajalita : Stříbrolesí
Motto vaší postavy : ''Víte kdy končí pohádky? Až jim lidé začnou věřit.''

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Taeron Blackfrost za Mon Feb 05, 2018 7:10 pm

Tregaron - hrad
Hledíc na Lady Smaragdových řek, poslouchal její klidný hlas. Již od pohledu byla Lady Naeryen nejmilejším člověkem v sále. Nerad někoho soudil podle dojmu, avšak pouze z jejího chování k vlků nabyl dojmu, že tomu tak opravdu je. S jemně rudými tvářemi se na dívku usmál. Konverzace opět zabruslila k jeho vlkům a když se její vlídná slova donesla k uším Eiga, vesele vyštěkl na souhlas. Tentokrát jej Taeron ani neokřikl. ,,Ano, někdy je těžké s nimi vycházet za dobře." opět se na Lady usmál, načež pohledem přeletěl svou smečku. Naštěstí byli jeho sourozenci klidní. ,,Vaše zvířata jsou také zajímavá." se zájmem zrcadlícím se v jeho modrých očích, rozvíjel konverzaci. ,,Někdy bych se s nimi rád seznámil." pohlédl na zajímavé tvořečky, jenž stály po boku Lady Naeryen. V tu chvíli se hlavy tří vlků zvedly do vzduchu, aby spatřili ony zajímavé tvory, které chce jejich pán tolik poznat. Eigo byl z nových kamarádů nadšený, avšak Kaisa měl pochyby. Sharaiza ohledně nových známostí zůstávala klidná. ,,Ano, nakonec jsem zde živ a zdráv." řekl naposledy, než se konferenčním sálem rozlehl hlas mladého krále. Stichl, poslouchajíc jeho vážná slova. Když pobídl sál k odpovědí, jako první se chopil své šance. ,,V Ledospáru je poslední dobou problém s pytláky, jenž vykrádají naše lesy." s vážnou tváří, vykladal králi problémy svého kraje ,,Ale mohu Vás ujistit, že tento problém již řešíme." dodal nakonec, aby nevypadal tak neschopně. Poté se opět utišil, čekajíc na odpovědi ostatních. Náhle byli přítomní v sále vyrušeni nově přichozími. Do jejich společnosti přibyla mladá žena, kterou král představil jako kapitána svého loďstva. ,,Velice mě těší." věnoval dívce lehký úsměv a pokus o poklonu.
Taeron Blackfrost
Lord Blackfrost

Poèet pøíspìvkù : 20
Loajalita : Ledospár

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lunienne Naeryen za Mon Feb 05, 2018 7:27 pm

Tregaron - hrad
Usmívá se na Lorda a přikývne. "To tak bývá." Pokývne hlavou a podívá se na Sparkyho, který stále trucuje. Když Sparky uslyší pochvalu z úst mladíka, tak se na něj podívá, upne k němu svůj zrak a když se ujistí, že to bylo myšleno vážně, tak pyšně zvedne tlamičku do výšin. "Neměl by ses tak naparovat." Povytáhne jedno obočí o trochu výše a pobaveně napomene Sparkyho, který se k ní zase otočí zády, protože s ní stále nemluví. Lun se rozhodne ho prozatím nevnímat. Obzvláštně proto, že Lord vyřkl poněkud zajímavou větu. Lunie nadšeně přikývne. "Bude mi potěšením, Lorde." Všimne si také toho, že si vlci všimli jejích společníků. Sparky tu náhlou pozornost zaregistroval taktéž, takže se raději schoval Nerovi do kožichu. Lunienne kývla směrem k Taeronovi na důkaz toho, že konverzace ji velmi potěšila a posadila se na své místo.
Hladí Sparkyho po měkké srsti a poslouchá řečem všech okolo. Hledí na Valara, který se snaží vyvolávat svým chováním respekt. Musí uznat, že mu to jde celkem obstojně. Ho pak bude muset pochválit. Už došlo na politiku, takže se dětská jiskra v očích Lunienne opět vytratila a vládkyně nasadila vážný výraz. "Ano, máme v zemi obdobnou situaci. Tentokrát ale s bandity, kteří přepadávají naše obchodníky." Řekne vážným tónem hlasu a nakonec zamyšleně trochu našpulí rty. "Podařilo se nám chytit už dvě děsítky těchto loupežných skupin a doufáme, že už jich moc nezbývá." Výraz obličeje trochu změkne, jak se koutky roztáhnou do jemného pousmátí. Nadechne se, že ještě něco řekne, ale zaslechne zaklepání a dovntř vejde žena, kterou Valar představí jako kapitána svého loďstva. Lunienne přikývne na pozdrav a zadívá se na Valara. "Můj pane, velmi jste mě překvapil." Jen si Valara zkouší jako to obvykle dělá, aby byl připravený reagovat na všechno v jakékoli situaci. "Nevěděla jsem, že se svými poddanými máte tak dobré a zároveň trochu více neformální vztahy." Podívá se na něj s milým úsměvem, ale s pohledem v oku, který Valar moc dobře zná a ví, že to od ní není žádné gesto na podražení jeho autority, ale prachprostá zkouška.
Lunienne Naeryen
Lady Naeryen

Poèet pøíspìvkù : 37
Loajalita : Smaragdové řeky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elizabeth Jolly Roger za Mon Feb 05, 2018 7:55 pm

"Těší mě, všechny vás moc ráda poznávám." usměji se a usadím se ke stolu. Moc formální, moc fuj usmála jsem se a snažila se pochytit to o čem se vůbec bavili. Nejspíše problémy na pevnině nebo něco takového. Všechny jsem si sjela pohledem, znala jsem je jen oni naštěstí nepoznávali až tak dobře mě. Nalila jsem si víno a když jsem od jedné z těch žen uslyšela slovo poddaný, myslela jsem že ji ho asi vrazím do obličeje. Já nejsem poddaný já nejsem ničí poddaný. zanadávala jsem si tak nějak pro sebe a poslouchala jejich řeči. Situaci na moři nikdo neřešil, no ani jsem se moc nedivila, moře nebylo bezpečné ani pro mě a to bylo co říct. "Pane mám pro vás zajímavé zprávy, na ostrově pirátů se ukazuje že tolik pirátů na jednom místě prostě není zrovna dobrý nápad. Začali se tam dít různé nepokoje a tak je ostrov zahlcen v chaosu. Pokud tedy o to území stojíte, je ten nejlepší čas začít" usmála jsem se trochu napila ze své číše. Fuj víno odložila jsem ho tedy zpět na stůl a raději ho tam jen tak nechala ležet.
Elizabeth Jolly Roger
Mrtvá

Poèet pøíspìvkù : 16

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Mon Feb 05, 2018 8:30 pm

Tregaron - hrad
S klidným výrazem jsem všem naslouchal. Tolik problémů jsem doopravdy nečekal.. Pomyslel jsem si a s hlubokým nádechem se začal mluvit. "Koruna je vám schopna poskytnou pár jezdců, kteří by pochytali tyto zločince." Stručná a krátká odpověď vystihla vše, co jsem chtěl. Můj pohled momentálně směřoval na Lady Naeryen, které jsem též stručně odpověděl. "Jistěže... Kapitán Elizabeth je již osoba mě blízká. A ne každý poddaný má svoji zdvořilou stránku." Touto odpovědí jsem trochu pokáral El, které jsem začal věnovat ihned po Lady Naeryen."Jsem si jist, že tyto nepokoje velice rychle vyřešíme. Čím dřív se zbavíme pirátů na mořích, tím líp půjdou obchody všech zemí. Obzvlášť to pomůže Stříbrolesí, které je závislé na svých lodí." Ihned jsem se otočil na Lady Lunnarion a obdařil ji lehkým úsměvem. Pak jsem chvíli přemýšlel, co bychom řešili dál, jelikož však stále chyběl jeden představitel rodu, tak jsem se rozhodl tuto sešlost rozpustit. "Pokud již nemáte žádné potíže, či připomínky, tak toto sezení je u konce. Další sezení proběhne, až přijede Lady Crowley. Můžete využívat celý hrad a mé služebnictvo, jak se vám zalíbí. Královská zahrada je vám též zpřístupněna dle vaší libosti. Jen vás žádám, aby jste neopouštěli hrad, bez mého vědomí." S těmito slovy jsem se postavil a ke konci sjel všechny pohledem. "Vaše komnaty jsou v severní částí hradu. Služebné vás tam popřípadě dovedou. O vaše mazlíčky bude též postaráno, tudíž se o ně nemusíte strachovat." Popošel jsem trochu doprava blíž k El a řekl. "Teď nás prosím na chvíli omluvte. Musíme s kapitánem probrat obchody."
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Poèet pøíspìvkù : 61
Loajalita : Dračí pláně

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Mon Feb 05, 2018 9:41 pm

Tregaron - Hrad
Vyslechla jsem si další slova všech ostatních a sjela příchozí osobu znovu. Potlačila jsem podezřívavé zamračení. Chm. Odfrkla jsem, ovšem jenom v duchu. Před ostatními jsem se tvářila neutrálně a důstojně. ''Ovšem. Pirátů a zlodějů je v poslední době hodně. Naše lodě to nemají na moři jednoduché.'' Pověděla jsem na jeho slova. Následně nás již rozpustil s tím, že další sezení proběhne až přijede poslední Lady. Lunu jsem vzala do náruče a postavila se od stolu, přičemž jsem sjela opět všechny přítomné pohledem a kývla jsem k nim. Než jsem se vydala pryč z místnosti, vyrazila jsem prvně za mladým králem. Naklonila jsem se k němu. Pouze lehce ovšem. ''Poté si musíme i znovu o samotě promluvit. O rodinné historii.'' Zašeptala jsem slova určená pouze k němu, i když jsem tušila, že to zaslechli. Přinejmenším, alespoň kapitánka. Poté jsem vyrazila ke dveřím a vydala jsem se pryč z místnosti. ''Přeji všem příjemný zbytek večera.'' Pověděla jsem poprvé opravdu vlídně a až nečekaně přespříliš mile. Za dveřmi jsem tichým hlasem začala uvažovat nahlas. ''Občas chovat se tak formálně mi leze krkem. Kde jsou ty časy, kdy jsem se učila ovládat svou magii?'' Povzdychla jsem a Luna nechápavě naklonila hlavičku, když jsme byly již mimo místnost, někde za rohem. Ovšem loudání po tak velkém hradu mi nedělalo dobře, už teď. Proto jsem si odchytla první služebnou, jenž procházela a požádala ji, aby mě doprovodila do ložnice, která byla nachystána.
S poděkováním jsem ji poté propustila a v ložnici se posadila do pohodného křesla. ''Pokud zítra bude chvíli času, podíváme se na první lekci v letu, co říkáš?'' Poprvé jsem se usmála na Lunu a ta nadšeně vypískla a následně se uvelebila na kraji postele a chvíli sledovala noční oblohu z okna. Můj pohled k oknu se vytočil také a tak jsme obě pozorovali přes zavřené okno noční oblohu.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Taeron Blackfrost za Mon Feb 05, 2018 9:50 pm

Treagaron - hrad
S úsměvem na tváři sledoval Lady Naeryen a jejího mazlíčka. Zájem jeho sourozenců o zajímavé tvořečky stále pokračoval. Eigo byl dokonce tak troufalý, že se vzdálil od křesla svého pána, načež se usadil vedle většího mazlíčka dívky od Smaragdových řek. Ostatní sourozenci jen se zájmem sledovali neomalené počínání svého bratříčka. Taeron měl již na jazyku další káravou poznámku, avšak  král opět promluvil, proto bylo velmi nevhodné, kdyby jeho proslov narušil. Na oplátku za kývnutí, věnoval Lady jeden vřelý úsměv, který říkal, že se bude na jejich setkání těšit. Diskutované téma opět zvážnělo, atmosféra zhoustla a Taeron byl nucen potlačit svou milou stránku a hájit zájmy svého kraje. Vyslechl si Lady Naeryen, načež se odebral do vlastních myšlenek. Zvláštní, poptávka po kovu, banditi, pytlačení... Jeho mysl vířila nápady a závěry, které spojovaly tyto tři věci. Třebaže ani jeden z nich nebyl nijak racionální, či snad podložený, byl si jist, že jistou souvislost tyto problémy mezi sebou přece jenom mají. Mezitím, co se topil ve vlastních uvahách, v sále probíhala konverzace o příchozí kapitánce. Tu úspěšně minul a probral se, až když opět zaslechl hluboký hlas krále. ,,Velice si vážím podpory koruny, avšak Ledospár má mužů dostatek, tudíž zatím pomoc pokorně odmítám." odpověděl, jak nejslušněji to šlo. Nechtěl krále rozhněvat. ,,Avšak pokud se situace zhorší, Vaší pomocí nepohrdnu, děkuji." dodal tiše, načež se králi lehce uklonil. Poté si vyslechl další z kralových slov, která oznamovala, že dnešní sezení je u konce. Svůj pohled nasměroval k Lady Naeryen. Nic neřekl, pouze se usmál, načež rázně pískl na Eiga. Doufal, že jej pochopila. Medově zbarvený vlk si nevrle odfrkl, načež se neochotně zvedl a vydal se za zbytkem smečky. Taeron naposledy kývl na krále na znamení vděku a zvedl se z křesla. Následován tichým ťapáním tlapek o mramorovou podlahu, odebral se za dveře síně, kde se jal čekal na Lady se kterou si úsměvem domluvil sraz právě za těmito dveřmi.
Taeron Blackfrost
Lord Blackfrost

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lunienne Naeryen za Mon Feb 05, 2018 10:43 pm

Tregaron - hrad
Poslouchá Valara a čas od času jemně přikývne. Tohle gesto jí občas pomáhá se vypořádat s větším množstvím informací. Teď jich nebylo tolik, ale problémem je to, že je dost unavená z cesty, kterou musela absolvovat. Alespoň už mělaněco k jídlu, nebo by mohla omdlít a jelikož je tak lehká, tak by se k zemi snad snášela jako peříčko... Pootočí hlavu a všimne si Eiga, který si sedl vedle Nera. Lunienne by se nejraději pobaveně uculila, ale teď si musí zachovávat tu nejvážnější tvář. Eigo vypadá vedle Nera jako malé vlče. Nero prostě trochu přerostl.
Soustředí se na slova všech přítomných a opět přemýšlivě nakrčí nosík. Problém s lupiči měli v království vždycky, ale nikdy jich nebylo tolik. V blízké době očekává zprávy ze své země s počtem dalších loupeží nebo s číslem chycených zločinců. Na králův návrh přikývne, pár jezdců by se jí určitě hodilo.
Aegon z celé situace s tou kapitánkou vybruslí bravurně. Lunienne kývne a na obličeji se jí objeví spokojený úsměv. Líbí se jí, jak dokáže od boku střílet odpovědi. Trošku jí i tak přijde, že si to vycucal z prstu a že je ta kapitánka prostě jenom nevychovaná, když už si i sedla k jejich stolu,ale co už. Koneckonců toto zasedání král stejně rozpouští. Drbe Sparkyho v kožíšku a zpozoruje, jakse Lunarion zvedá a odchází s přáním příjemného večera. "Vám taktéž, Lady." Ještě se nezvedá, protože poslouchá Aegonova slova. Popsal jim, kde mají komnaty a další běžné věci. To ona dobře zná. Možná až moc dobře. Pohledem zabloudí k druhému bělovlasému mladíkovi a zaregistruje jeho úsměv, který je jí věnován. Následuje písknutí na Eiga, takže to Lunienne hned pochopí. Nečekala, že by chtěl mladý Lord Blackfrost hovořit tak brzy. Musí přiznat, že je ráda, protože si konečně promluví s někým, kdo zbožňuje zvířata tak jako ona. Pozná to na něm. Podle toho, jak se chová ke svým vlkům. Tohle jeho gesto jidonutí se usmát a sklopit trochu nesměleji pohled ke Sparkymu, kterému věnuje pořádné podrbání. Nakonec zase pohled trochu zvedne a rozhodne se vstát ze židle, aby tu dlouho nezavázela a nenechala Lorda Taerona dlouho čekat. Sparkyho chytne pořádně do náruče, aby jí drobeček nespadnul a pohledem zabrousí k mladému králi. "Přeji dobrou noc." Nakonec si s úsměvem změří i tu jeho kapitánku. "Vám též." Otočí se na patě a klapavé krůčky se ozvou místností. Nero jako obvykle našlapuje tichými tygřími kroky a Sparky se jen pokouší najít nějakou pohodlnou polohu. Otevře dveře a projde jimi.
Kousek za dveřmi spatří smečku tří vlků a jejich pána. "Dlouho jsme se neviděli, Lorde." Dovolí si zažertovat a usmívá se na něj. Sparky si všimne těch cizích tvorů a zase se snaží skrýt Lunienne do náručí. Ona se na něj jen soucitně zadívá a lehounce našpulí rtíky. "Snad by ses nebál..." Pronáší k němu konejšivým hláskem a mezitím ho hladí. Nepřestává k utěšování Sparkyho, ale věnuje pozornost svému společníkovi. "Nepůjdeme se projít do zahrad? Jsou nádherné." Zasní se lehce děvče. "Zahradou vždycky prostupuje ta krásná sladká vůně... Akorát teď v noci možná bude trochu chladnější vzduch, ale nepochybuji o tom, že to proti chladu u vás bude pouze slabým závanem zimy." Nero se bez dalšího vyzvání prostě rozejde chodbousměrem k zahradám,ale Lunienne bedlivě čeká na odpověď jejího společníka.
Lunienne Naeryen
Lady Naeryen

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elizabeth Jolly Roger za Tue Feb 06, 2018 9:35 am

Docela mě překvapilo tak brzké rozpuštění celé té parády tady, ale nestěžovala jsem si vlastně jsem byla dost spokojená. Neměla jsem moc ráda tyhle ty formální věcičky. Nikdy nevíte co od lidí v téhle místnosti čekat, nikdo tu netáhne za jeden provaz, i kdyby se to všem zdálo, nikdo by za toho druhého neskočil mezi žraloky. Řekla jsem si tak nějak pro sebe a pozorovala jak si všichni konejší svá zvířátka a odcházejí do komnat, nebo kam vlastně jdou. Stále jsem jen tak seděla u stolu s tím hrozným vínem. "Snad brzy na viděnou" řekla jsem když se zavřeli nejspíše poslední dveře za člověkem. "Tak co Králi..." řekla jsem se smíchem. "Nebo snad vaše veličenstvo... ?" řekla jsem lehce provokativně a stoupla si od stolu. "Jak tak vidím tak mě tu nemá nikdo moc v lásce, no ale co s tím mohu nadělat..." řekla jsem zamyšleně. "No asi s tím nic dělat nebudu, stejně neplánuji moc času být tady na hradě nebo tak. Na moři je dost místa pro mě a mé lidi, tam budou alespoň vítanými hosty" Šla jsem si stoupnout k oknu ze kterého bylo vidět skoro celé město a hlavně přístav. "O čem jste si tedy chtěl se  mnou promluvit ?" řekla jsem tázavým hlasem, ale stále jsem se zaměřovala jen na moře. Vlastně jsem mu začala vykat. Sakra... Ten hrad se mnou asi něco dělá řekla jsem si pro sebe a kdybych tu byla sama tak se i bouchnu do hlavy.
Elizabeth Jolly Roger
Mrtvá

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Tue Feb 06, 2018 11:35 am

Tregaron - hrad
Na rozloučenou jsem jen kývl hlavou a již šel mimo místnost. Ještě před tím, než jsem odešel, tak mě zarazila Lady Lunarrion. "Jistě... až bude čas, tak s potěšením můžeme probrat naší rodinou historii." Rychle jsem odpověděl a pak se opět rozešel pryč z konferenční místnosti. El šla přede mnou, tudíž jsem musel zavřít dveře. Hned, jak jsem to udělal, tak El začala mluvit. Opřel jsem se o dveře a sledoval její pohyby. Její slova mě nijak extra nepřekvapila a já jen čekal, až se budu moct chopit slova. "Pro příště mi laskavě vykej. Když nebudeš dodržovat formální vztahy, tak nás akorát prozradíš." Téměř jsem ji až okřikl, jelikož mi to bylo dosti nepříjemné. "Náš obchod bude platit jen v tom případě, když tě nikdo neprokoukne. Musíme ostatním panovníkům ukázat, že víš, kdo je tvůj král." Povzdechl jsem si a zkřížil své ruce na hrudi. "Důvod proč jsem si tě zavolal, tak je prostý. Je důležité, aby jsi co nejdříve odplula z města. Nikdo tě nesmí vidět na pirátské lodi, tudíž požaduji, aby jsi se vrátila za pár dní. Myslím si, že do té doby stihneme zprostředkovat tvůj nevěstinec." S chladným výraz v tváři jsem se na ní podíval a doufal, že nebude nijak odporovat. "A ještě něco... vyhýbej se Stříbrolesí. Sestřenka jaksi něco tuší..."
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elizabeth Jolly Roger za Tue Feb 06, 2018 12:38 pm

"Nebudu ty vykat na to zapomeň hned teď, z města klidně odpuluji, to je mi jedno, ale nemohu nechat lodě bez dozoru. Ty debilové tam mi ji tak akorát potopí." řekla jsem naštvaně. Přišla jsem k němu a v ruce mu ukázala ze své černé magie obrys jeho města a hradu. "Tohle je teď tvé, ale jakmile poruší někdo z tvých kamarádíčků tady na hradě nějakou dohodu, tak víš co se stane ?" na mé ruce celé město pohltila voda a temnota. "Nezapomeň na jednu jedinou věc, budu pro tebe pracovat, to mi nedělá vůbec problém, ale nesnesu pohledy ostatních lidí, nebudu sedět na téhle schůzi jako blbec a čumět do očí tim ubožákům. Zdědit trůn umí každý" usmála jsem se a mé oči se začaly barvi z velice tmavě modré zpět na modrou. "Jestli se mnou chceš opovrhovat, jen do mě, ale mě nebude nikdo shazovat před ostatníma. Ukázala jsem ti mou loď dala ti truhlu zlata. Slíbila ti svou věrnost a ta platí do smrti jednoho ze dvojice."
Elizabeth Jolly Roger
Mrtvá

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Tue Feb 06, 2018 4:22 pm

Tregaron - hrad
Nad jejíma argumenty jsem se jen pousmál. Mým drakům se však nelíbilo, jak se mnou začala mluvit, a tak začali napodobovat typický řev draka. Jakmile utichli, tak jsem se hluboce nadechl a pokračoval. "Hned jak nastane večer, tak okolo půlnoci se budou měnit stráže. Budeš mít maximálně hodinu na to, aby jsi odplula se svými loďmi, aby tě nikdo jiný neviděl." Řekl jsem chladným tónem a upřeně se na ni zadíval. Její pocity mluví jasně... říká pravdu... Pomyslel jsem si a pokračoval. "Vykat mi normálně nemusíš, však jakmile budeme před někým urozeným, tak ti radím, aby jsi mi začala vykat. Ostatní panovníci nejsou tak hloupí, aby si nepovšimli tvého neformálního jednání. Mě to je ukradené, však ostatní mne mohou začít podezřívat." Svoji větu jsem zakončil odfouknutím. "Před ostatníma bude zachována tvá důstojnost, ale musí být zachována i ta moje. Tvá věrnost bude jednou obdařena, avšak napřed musíme oblbnout ostatní." Usmál jsem se nad tou myšlenkou a odrazil se od dveří. "Stráže jsou již informováni o nové kapitánce, takže tě pustí téměř kamkoliv."
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elizabeth Jolly Roger za Tue Feb 06, 2018 4:54 pm

"Dobře, dobře. Souhlasím, jen potřebuji vědět kam ukotvit lodě, nechci se zrovna dopravovat na pevninu, na lodičce s pádly." usmála jsem se a podívala se na mapu a začala hledat nějaké místo u moře. "No a také bych chtěla požádat o nějaký pokoj, nebo něco kde bych mohla spát, nejsem náročná." usměji se a zahlédnu jedno místo uprostřed ničeho. "No tak mám místo, teď jen sebrat lidi a můžeme vyrazit. Zítra ráno se ukáži na hradě a asi si zkusím sehnat nějaké šaty no. Abych tu nebyla jak nějaká sedlačka." usměji se a podívám se na jeho draky. "No vy jste ale roztomilá stvořeníčka, taky bych vás chtěla mít doma, tam u mě jsou jen žraloci, ale ty budete jednou jíst k obědu že ano ?" začala jsem na ně mluvit přiblblým hlase. Potom jsem se zarazila a odkašlala si. "Prosím ignoruj to" zasmála jsem se a zamávala dráčkům. "Pokud jednou naše dohoda bude na 100% dohodnuta a já budu mít tu možnost říci vám cokoliv... Přestanu s pirátstvím a přidám se k vám. Myslím že o peníze nebudu mít stejně nadosmrti málo a tich pár zlatých od vás se také jednou budou hodit" uklonila jsem se a sundala si klobouk. "No jak jen oblbnou ostatní... No co si budeme nebude to jednoduché, to ani náhodou. Ještě k tomu když ta tvá sestřenice již něco tuší" řekla jsem zamyšleně a opřela se o stůl.
Elizabeth Jolly Roger
Mrtvá

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Taeron Blackfrost za Tue Feb 06, 2018 7:10 pm

Tregaron - hrad
Aby si zkrátil čekání na Lady Naeryen, obrátil se na své nedočkavé sourozence. Od okamžiku, kdy spatřili nové kamarády, nemohla se tříčlenná smečka dočkat, až se s nimi bude moct seznámit. Bohužel, jak již Taeron stihl postřehnout, menší tvořeček Lady Naeryen je vůči vlkům ostýchavý, čemuž plně rozuměl. V zájmu ochrany tvořečka, rozhodl se trojici nedočkavých vlků trochu zchladit. ,,Tak jo." upoutal pozornost sourozenců, načež se snížil do dřepu, aby byl na jejich úrovni. Vlci, kteří do nedávná očuchávali dveře konferenčního sálu, teď pohledem doslova viseli na nejstarším z nich, domnívajíc se, že snad vymyslel pravidla pro nějakou novou hru. ,,Jeden z mazlíčku Lady Naeryen," začal mluvit k trojici nezbedníků, avšak když si všiml zmatených výrazů na jejich vlčích tvářích, pozastavil své spílání ,,to je ta hnědovlasá dívka," osvětlil zmatených posluchačům situaci a opět pokračoval vážným tónem ,,No, prostě je velmi malý a bojí se vás." v tento okamžik hleděl hlavně na Eiga. ,,Ano, někdo se vás bojí." prohodil s povzdechem, když zaslechl nesouhlasné mručení. ,,A proto bych byl rád, abyste zrovna na toho malého byli velmi opatrní a neublížili mu. Eigo." jeho pohled opět zabloudil k medovému vlku, který se pouze po vlčím uculil. Náhle je z jejich promluvy do duše vyrušila dívka, o které celou dobu vedli řeč. Jakmile se tento nový vzruch dostal k uším vlčí smečky, její členi se rozutekli Lady Naeryen přivítat. S vyplazenými jazyky kolem ní rozjařeně poskakovali, očekávajíc nějakou reakci z její strany. Taeron se prudce zvedl. Byl vcelku zaskončen. ,,Ach ano, byla to věčnost, Lady." přidal se k jejímu vtipu, načež jeho pohled zabruslil k malému tvorečkovi. Jak se domníval, vlků se opravdu bál. ,,Eh, omlouvám se." vyhkr zbrkle a rázně pískl na smečku. Ta ovšem dále pokračovala v obskakování Lady a jeho příkazu neuposlechla. Opět si hlasitě povzdechl. Když Lady mazlíčka ukryla do bezpečí své náruče, pokusy o ukáznění smečky tiše vzdal. ,,Velmi rád, slyšel jsem mnohé zvěsti o královských zahradách a jejich kráse, rad bych je tedy viděl na vlastní oči." odvětil s úsměvem. ,,O sebe bych se nebál, spíše jestli vám to nebude činit nějaké příkoří ??" optal se s jiskrou v očích.
Taeron Blackfrost
Lord Blackfrost

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lunienne Naeryen za Tue Feb 06, 2018 7:59 pm

Tregaron - hrad → královské zahrady
Smečka se k ní ihned seběhne, takže Lun instinktivně schová Sparkyho. "No, ahoj, ahoj." Tichounce se zahihňá a kdyby neměla v ruce toho malého lumpa, tak by je začala hladit. Zvedne pohled k chlapci, který se teprve zvedá ze země a vypadá překvapeně, že ho načapala v takové zajímavé pozici. Lunienne se pouze usměje a zavtipkuje, načež on jí vtip vrátí a ona pouze spokojeně přikyvuje. Tohle se jí líbí. Už tu není tolik napjatá atmosféra jako byla v té konferenční místnosti. Sparky se jí klepe v náručí a snaží se utéct přítomným stvořením. Nero na něj pouze shlíží z výšky a nechápe, co má za problém. Odfrkne si a jde pryč. Lunienne překvapeně zamrká a obočí jí vyjede o trochu výše. Nakonec si to uvědomí a pouze zakroutí hlavou. "Neomlouvejte se, Lorde. Sparky je takový strašpytlík, ale jakmile se otrká, tak je to pěkné číslo. Tak ho nechme se otrkat." Podívá se na smečku dole a přiklekne si. Sparky je schovaný v jejím náručía odmítá se na vlky podívat. "Máte nádhenrou srst." Pochválí je a každého z nich pohladí,aby se nikdo necítil odstrčený. Nakonec i Sparky se na vlky podívá trochu zvědavěji, ale jakmile jeden z nich udělá prudčí pohyb, tak se zase schová. Lunie se krátce zasměje a zvedne se, aby se nevěnovala pouze zvířatům, ale i svému společníkovi. V očích jí zazáří jiskřička nadšení a přikývne. "Výtečně, takže můžeme vyrazit." Vykročí klidným krokem směrem, kam se odebral její šavlozubý tygr. Očividně toho kluka ani ty vlky nebere jako nebezpečí, jinak by tu zůstal na stráži. Otočí se na Taerona trochu udiveně, když zahlédne jiskřičku v jeho očích. Nakonec se jí na tváři rozlije kulišácký úsměv a pohled upne před sebe. "Milý Lorde... správně odhadujete, že občas bývám dosti zimomřivá,ale..." Otočí se na něj a z celého výrazu obličeje i postoje těla čiší, že se tímhle náramně baví a že teď určitě provede nějakou rošťárnu nebo něco podobného řekne. "Ale nepochybuji o tom, že by mě Nero nebo vaši přátelé dokázali zahřát," ještě neskončila, "nebo váš kabát nebo náruč přeci." S každým slůvkem si pohrávala, aby tomu souvětí dala ten správný tón. Občas věci říká jen tak, aby viděla reakce lidí. Samozřejmě to bylo myšleno pouze na uvolnění už tak celkem přátelské atmosféry. Zvonivě se zasměje a vykročí rychlejším krokem, protože před nimi vidí bránu, která vede do zahrad. Nero u ní poslušně čeká.
Lunienne Naeryen
Lady Naeryen

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Taeron Blackfrost za Tue Feb 06, 2018 8:56 pm

Tregaron- hrad --> Zahrady
S lehkými obavami sleduje nadšení svých sourozenců. Lady zřejmě své mazličky doslova milovala a pokud by nějaké ztřeštěné trdlo, jako Eigo, jednoho nedopatřením zranil, či zabil, dobré vztahy jejich krajů a jich samotných by se zhroutili jako domeček z karet. Naštěstí, Lady si byla ona rizika zřejmě též vědoma, proto malého tvořečka schovávala v bezpečí své náruče. Hladinu obav, která se vlnila v jeho mysli, uklidnil hlas hnědovlasé dívky. Z kontextu věty pochopil, co se chystá provést. Obavy se vrátili. Neváhal a k celé situaci pohotově přiskočil. Nechtěl nechal nic náhodě. Mezitím se celá smečka nedočkavě shukla kolem Lady Naeryen, očekávajíc odhalení záhadného tvora. Eigo už nedočkavě vyskakloval do vzduchu, aby konečně spatřil nového kamaráda, Kaisa nedokázal skrýt své nadšení za maskou bručouna, a tak vyplazoval jazyk a vrtěl ocasem, Sharaiza radost neskrývala již vůbec a její bílý ocásek se mizotal vysoko ve vzduchu. Když Lady Naeryen dosedla na podlahu, zvědavé čumáky vlčí smečky jí začli nenechavě očuchávat. Pochvala, která se linula z úst hnědovláse dívky jim značně lichotila. Eigo se chopil šance a lichotku lady oplatil vřelým olíznutím dlaně, načež do ní schoval svůj velký čumák. Vlci už si začínali myslet, že proslov jejich pána a všechna ta varování byla zbytečná, avšak když se Sparky konečně odhodlal a vykoukl z bezpečí náruče, trojice se zarazila. Čekala mnohé, avšak tak zvláštního tvořečka ne. První, kdo se odvážil k pohybu byl Kaisa. Nedůvěřivě ke Sparkynu přiblížil čumák, načež nasáhl vzduchu kolem. Zbytek jej napjatě sledoval. Když se tvoreček opět ustrašeně schoval, smečka sebou naráz trhla. Bylo to vcelku komické. Mezitím Taeron vše sledoval z takové vzdálenosti, aby stihl rychle zakročit. Lady Naeryen se opět zvedla a zájem sourozenců, jak by se rozplynul. Vlci se rozutekli kolem. ,,Ano." řekl jednoduše, načež se také dal do kroku ,,Abych řekl pravdu, vůbec to tu neznám, tudíž Vás nyní jmenuji vůdcem této výpravy, tedy pokud již jednoho nemáme." pohledem poukázal na šavlozubého tygra v čele průvodu, načež se zasmál. I jemu se procházka zamlouvala. Atmosféra byla příjemná a Lady Naeryen byla velmi milá, tudíž očekával klidný průběh. Tiché klapání jeho bot se rozhléhalo chodbou. Na jeho předešlou otázku dostal odpověď, která jej přivedla do rozpaků. Své mladí strávil v lese za přítomnosti téhle bláznivé smečky, nevěděl jak mluvit s dívkami. Jeho chůze se značně spomalila a on zrudl. Zaražen, nevěděl co říct. Třebaže v lidské společnosti žil již tři roky, důvěrné konverzace s dámami mu stále dělaly velké problémy. Ani s ironii moc zkušeností neměl. Byl by takhle zkoprnělý stál až do soudného dne, kdyby ohlušující ticho neprotl smích Lady Naeryen. V tu chvíli pochopil, že jde pouze o žert. ,,To je podlé, takto mě vodit za nos." poznamenal s předstíranou křivdou, načež se jeho koutky opět roztáhly do úsměvu. Mezitím smečka našla zalíbení v mohutnějším mazlíčkovi Lady Naeryen. Vrtíc ocasy, vesele na něj štěkali. Zřejmě si chtěli pouze povídat.
Taeron Blackfrost
Lord Blackfrost

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lunienne Naeryen za Tue Feb 06, 2018 9:24 pm

Tregaron - hrad → Královské zahrady
Když jiolízne mokrý jazyk na ruce, tak se zasměje. "To lechtá, nezbedo!" Zareaguje okamžitě a zazubí se.
Chování vlků ji velmi pobavilo a naopak jí velmi imponovala starostlivost jejich zdánlivého vůdce. Chtěl mít všechno pod kontrolou a chtěl předejít jakýmkoli komplikacím. To jí přijde jakopříhodné chování panovníka země. Usmívá se a sleduje, jak vlci běží dopředu za Nerem. Stál se usmívá a nehne ani brvou, protože ví, že by jim ten starý dobrák nic neudělal. Na to je moc hodný, i když na to nevypadá. Zazubí se a rázně přikývne. "Děkuji za udělení pozice, ale... Nero mi ji asi opravdu přebral." Zakroutí pobaveně hlavou.
Ten vtípek si nemohla nechat ujít a když chlapec zpomalil, tak se na něj ještě schválně podívala a dychtila po jeho reakci. Dostalo se jí začervenání a dosti zaraženého výrazu. Rozhodne se ho přestat trápit a rozesměje se. Vydá se rychlejší chůzí k vratům. "Já vás přeci za nos nevodím! Pouze předkládám některé z možností." Jeho reakce byla uspokojující.Je ráda, že on není jeden z těch, kteří si chladnou tvář udržují za každou cenu.
Než dojde ke dveřím, tak sleduje Nera a vlky, jak se s ním snaží komunikovat a různě na něj štěkají. Nero sem tam něco zamručí a moc si jich nevšímá, protože by bylo možné, že by je nechtěně zamáčknul. Lun dojde ke dveřím, které jsou na její poměry možná až moc těžké a opře se do nich. Dveře se pohnou, ale devče by muselo vynaložit hodně úsilí, aby jimi prošlo. "Uhm... Už chápu, proč mi služebnictvo ty dveře raději otevírá..." Udělá si legraci sama ze sebe a ustoupí kousek stranou a doufá, že Taeron dveře otevře za ni. Pokud do neudělá, tak se toho ujme Nero.
Vejdou dozahrad, kde se jim naskytne pohled na spoustu krásných květin. Celá zahrada bude brzy osvícena měsíčními paprsky a loučemi, které jsou rozesety podél cest a už je pomalu služebnictvo zapaluje, protože slunce se ukládá ke spánku a během několika minut zapadne. "Jak se vlastně vaši vlci jmenují, Lorde?" Otočí k němu hlavu a drbe Sparkyho na čele, protože ten se rozhodl vykouknout. Sparky se mezitím ujme toho,aby si pořádně prohlížel toho bělovlasého cizince, který s sebou má ty divné tvory. "Vyčkejte chvíli, prosím." Vyřkne svou prosbu Lunie a otočí se na Taerona. "Neboj." Konejší svého drobečka a udělá k Lordovi několik krůčků, aby byla přímo u něj. Mezi nimi je teď vzdálenost menší než jeden Taeronův krok, pokud samozřejmě neucouvnul. "No neboj se. Lord Taeron je hodný, nic ti neudělá." Ujistí Nyu a Spaky vystrčí hlavu a jakmile Lunienne ještě trochu popostrčí potvůrku k Taeronovi, tak do něj Sparky začne strkat čumákem a potom mu začne po prsou přejíždět svými parůžky. Lunienne se usmívá a podívá se chlapci do očí. Usměje se a hlavou i pohledem ho pobízí, aby si Sparkyho pomaličku pohladil. Ten mezitím zkouší, jak moc je chlapcova hruď tvrdá nebo měkká a snaží se do něj šťouchat i svými packami.
Lunienne Naeryen
Lady Naeryen

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Taeron Blackfrost za Wed Feb 07, 2018 4:25 pm

Tregaron - hrad --> Královské zahrady
Smečka vlků si okamžitě nalezla jiný objekt zájmu, nímž se stal šavlozubý tygr v čele průvodu. Již od pohledu bylo jasné, že se jej smečka bojí, byť vlci byli v početní převaze. Zřejmě kvůli jeho obrovskému vzrůstu byla smečka nadměrně opatrná. Eigo i Sharaiza se zdržovali výhradně za Kaisou, jenž byl vyslán nový objekt prozkoumat. Třebaže hnědý vlk vypadal hrdě a nebojácně, uvnitř měl obavy, stejně jako zbytek smečky. Nebýt Taerona, byl by vůdcem, proto si musel svou vážnou tvář zachovat, zvlášť v takových případech. Šavlozubý tygr se o vlčí divadlo opodál moc nezajímal. Poháněn povzbuzujícím mručením svých sourozenců, s vypjatou hrudí podnikl pár odvážným krůčků. Doufajíc, že jej tygr nezašlápne, tiše na něj zamručel. Zbytek smečky obdivně vyštěkl.
Taeron se nemohl zbavit úsměvu na tváři. Vtípek Lady Lunienne byl podlý, avšak mladík rád vtipkoval, třebaže vtipy byly na jeho účet. Nezlobil se, ba naopak, byl překvapen, jak rychle a přesně jej Lady dokázala přečíst. Udělalo to na něj dojem. Takovými schopnostmi on sám nevládne, proto byl ještě více fascinován lidmi, kteří to dokáží. ,,Obávam se, že takové možnosti jsou krajně nevhodné." pronesl s předstíranou přísností, avšak poté se usmál. Jeho pohled se obrátil kupředu. Krátce zkontroloval smečku a opět se pohledem vrátil zpět. Vlci byli neodbytní, avšak zdálo se, že vetšímu z mazlíčků Lady Naeryen to nijak nevadilo. Navíc si byl jist, že Nera nezraní, ani nezabijí, na to se jej moc obávali. Jejich pomalý krok je konečně donesl k branám zahrad. Dříve, než to stihl udělat on, Lady se jala otevřít ony težké dveře, které je dělili od krás uvnitř. ,,Protože dámě nepřisluší se takto namáhat." za zvuku svého hlasu, rozhléhajícího se chobdou, odebral se težké dveře otevřít. Smečka již nedočkavě strkala čumáky do spáry mezi křídly. Taeron se do dveří nepatrně opřel a naskytl se jim pohled na krásné zahrady. Hltajíc nádhernou atmosféru, hleděl do zahrady. ,,Musím uznat, že ty řeči nelhali." ohromeně vydechl. Lady Naeryen již tento pohled znala, proto byla již značný kus před ním. Pár kroky ji dohnal, snažíc ze zachytit aspoň poslední slova otázky k němu mířené. ,,Ah, ten hnědý se jmenuje Kaisa, je z těch tří nejzodpovědnější." pohledem zabruslil k vlku, který pečlivě nasával okolí vzduch, ujištujíc se, je že zde bezpečno. ,,Ta bílá, její jméno je Sharaiza." jeho oči se zahleděly na chomáč bíle srsti, který omámen okolní krásou hleděl na noční nebe. ,,No a Eiga již z náš." vzpomínajíc na jeho neomalenost, vřele se zasmál. Poslední vlk čuchal k jedné z nedalekých kytek. Když jej zalechtal pyl v čumáku, hlasitě si kýchnul, načež nedůvěřivě zamručel a odebral se hledat věci jemu známe. Již chtěl Lady otázku oplatit, avšak náhle jej požádala, aby vyčkal na místě. Teprve, když se zastavil, spatřil malého modrého tvořečka. Lehce se zarazil. V Ledospáru měli spoustu zajímavých potvůrek, avšak nic takového v životě neviděl. V prvních chvílích nevěděl, co má dělat, proto na tvořečka pouze skoprněle hleděl. Jeho oči nervózně těkaly mezi Lady a Sparkym. Stále trpělivě vyčkával na pokyny. Když se jej potvůrka dotkla, lehce sebou trhl. Nebyl si jist, zda se jej Sparky nezalekne, avšak ten stále pokračoval ve své činnosti. Lehce se pousmál. Všiml si úsměvu Lady Naeryen a proto si dodal odvahy a pozvedl ruku. Pomalu jí nasměroval ke Sparkymu, načež prsty zajel do jeho srsti. ,,O, ahoj, ty jsi ale drobeček." vlidným hlasem na tvořečka mluvil, zatímco jej nepřestával drbat.
Taeron Blackfrost
Lord Blackfrost

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Tue Feb 27, 2018 8:56 pm

Tregaron - Hrad / Královská komnata ---> Komnata pro hosty
Z klidného spánku mě probral studený vítr, který přicházel od balkónu. Když jsem otevřel oči a pootočil hlavu, tak jsem zjistil, že služebné opět zapomněli zavřít dveře. To tu mám doopravdy všechno dělat sám? Zamyslel jsem se a s nechutí vstal z postele. Mí dráčci na mě již křičeli nespokojeností. "Máte hlad co?" Zeptal jsem se a mezitím došel ke dveřím, které ihned jsem ihned zavřel. Popošel jsem k misce s čerstvým masem a vzal dva malé kousky, které jsem hodil dráčatům. Chvíli jsem stál na místě a rozhlížel se po místnosti, přičemž jsem se začal protahovat. Po dlouhé době jsem se konečně vyspal takzvaně do růžova, ale povinnosti mě volaly a já je nehodlal ignorovat. Musím uspořádat onu hostinu, kterou jsem slíbil panovníkům. Povzdychl si a začal se převlékat. Prvně jsem odhodil bílou košili, která zakrývala mé tělo až po stehna. Na chvíli jsem se musel pohybovat po komnatě tak, jak mě stvořil bůh, avšak netrvalo dlouho a již jsem na sebe oblékal rudou košili a černé kalhoty. Kolem košile jsem si ihned připnul můj speciální opasek na vrhací dýky, které jsem do něj zasunul ihned po připevnění. Nakonec jsem si vzal plášť se symbolem svého rodu a vyšel pryč z komnaty. Jak asi daří našim hostům? Řekl jsem si a ihned se vydal ke komnatám, v kterých by měli být ubytovaní. Ve svém hradě jsem se dost dobře vyznal, tudíž jsem tam byl během chvíle. Prvně mě napadlo, abych zaklepal na dveře Lady Naeryen, avšak má paměť mi připomněla Lady Lunnarion, která se mnou chtěla mluvit. Popošel jsem o pár dveří a jakmile jsem se ujistil, že je to komnata Lady Lunnarion, tak jsem zaklepal.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Tue Feb 27, 2018 9:13 pm

Tregaron - Hrad
Dny utíkali jako voda a já stále nedokázala popovídat s mladým králem. Pomalu jsem vylezla z měkké a vyhřáté postele. Luna už byla mnohem větší a její křídla už byla schopna letu. Služebné lorda Aegona, již stáli při dveřích a nabízeli se pomoci mi obléct. Já je mávnutí rukou poslala pryč. Vrhla jsem se ke svým věcem a vzala si svůj nejmilejší kožený šat, havraní černé. Jako obvykle jsem si už pouze ze zvyku dala svůj plášť, však kápi jsem si na hlavu nedávala. Dlouhé havraní vlasy jsem nechala volně a věnovala jsem poslední pohled velkému zrcadlu. Něčí klepot se ozval celou komnatou a Luna pohotově vyskočila. ''Dále.'' Zvolala jsem s tím, že to je další lordova služebná s nabídnutím svépomoci.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Tue Feb 27, 2018 9:29 pm

Tregaron - Hrad
Nasadil jsem příznivý úsměv a vzal za kliku. Na vyzvání Lady Lunnarion jsem vstoupil do komnat a zavřel za sebou dveře. "Zdravím Lady Lunnarion. Omlouvám, že jste musela čekat takto dlouho, avšak mé povinnosti mě volaly na jiná místa." Svoji omluvu jsem zakončil lehkým úklonem hlavy a pak se vydal blíž k Lady. Ruce jsem spojil za svými zády,přičemž jsem je narovnal. Pozorujíc Lady Lunnarion jsem zatím přemýšlel, jak započít konverzaci. Popošel jsem ke stolu, kde stála láhev vína a dva páry skleniček. Dvě skleničky jsem naplnil vínem a ihned je vzal. Otočil jsem se zpátky na Lady Lunnarion a natáhl jednu ruku. "Napijete se se mnou?" Optal jsem se a očekával, že si skleničku převezme.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Tue Feb 27, 2018 9:37 pm

Tregaron - Hrad
Svůj pohled jsem znovu věnovala zrcadlu a přesto jsem stále měla dobrý výhled na dveře a čekala jsem až vstoupí ten kdo klepal. K mému údivu to nebyla žádná prostá služebná. ''Mladý lorde.'' Otočila jsem se a věnovala mu lehkou poklonu. ''V pořádku. Já mezitím rozjímala a učila svou Wyvernu létat. Vskutku je šikovná.'' Pověděla jsem a Luna poznala slova chvály, jenž byly mířená na ní a tak spokojeně zamručela. Byla již přes víc jak půlku postele, však mě to nevadilo. Přes den jsem stejně v té posteli nebyla. Mladý král nalil do skleniček trošku vína a jednu mi samozřejmě nabídl. ''Ale jistě.'' Převzala jsem skleničku a přivětivě jsem se usmála. Však hned na to jsem se zatvářila opět vážně. ''Ráda bych si popovídala o rodinné historii. Chcete si o tom popovídat zde, či půjdeme jinam?'' Pozvedla jsem tázavě obočí a lokla si trochu červeného vína, jenž se ve skleničce lesklo.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Tue Feb 27, 2018 9:45 pm

Tregaron - Hrad
Když si Lady Lunnarion převzala skleničku, tak jsem popošel pár kroků a opřel se o hranu stolu. Můj pohled chvílemi mířil na wyverna, který kupodivu rostl stejně rychle, jako dráčata. Jak se tomu vůbec mohu divit?... přeci jen, jsou to téměř stejná stvoření...Povzdechl jsem si a opětovně se začal dívat na Lady Lunnarion. "Jestli chcete, můžeme se projít po hradě, avšak domnívám se, že tak dlouhá historie našeho rodu není." Pousmál se a nadzvedl skleničku a napil se. "Přeci jen teprve můj otec dokázal sjednotit všechny rody a utvořit tak jednotný Worizul." Povzdychl si, jelikož většina lidí bere mír jako samozřejmost, avšak Aegon moc dobře věděl, že je na pokraji zhroucení.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Tue Feb 27, 2018 10:09 pm

Tregaron - Hrad
Kývla jsem na jeho slova. "Královské rodiny mají však vždy dlouhou historii. Dokud jsem nepřijela zde jsem ani netušila, že mi dva měli kdysi něco společného a že jsme bratránek a sestřenka." Pověděla jsem a rozhodla se, že nakonec zůstaneme zde v ložnici. To mohl poznat dle toho, že jsem se usadila do jednoho z křesel a nohy, jenž zdobily dlouhé ozdobné kožené botky na vysokém podpatku elegantně překřížila. "Když už jsme ta rodina, co tak v nepřítomnosti ostatních lordů odhodit tyto královské způsoby, Aegone?" Znovu jsem pozvedla obočí a také mu pohledem naznačila, že by se klidně mohl posadit a nemusel stát v rohu místnosti. "Ráda bych věděla proč ty jsi věděl, že rodinou jsme a já ne?" Otázala jsem se. Samozřejmě ty hloupá. Nezajímala ses o rodinou historii až do teď. Prolétla mi myslí odpověď, však nic jsem nedávala najevo. "A také. Všimnul jsi si, že i přesto že mír trvá pouze pár let, spouště lidem se nelíbí?" Optala jsem se rovnou na další dotaz. Chtěla jsem to probrat i jen čistě s ním ne pouze oficiálně i z ostatními lordy. "Nelíbí se jim, že trůn převzal tak mladý král." Dodala jsem ještě pouze.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Wed Feb 28, 2018 8:49 pm

Tregaron - Hrad
S falešným úsměvem na tváři jsem se opětovně napil a naslouchal Yennefer. Její slova mě nijak extra nepřekvapila a informace, které mi tak ochotně poskytla, jsem již dávno věděl, avšak chtěl jsem být zdvořilý, tudíž jsem ji nechal domluvit. "Je to velice neformální takto mluvit, ale budiž." Pronesl jsem a popošel k dřevěné židli, která byla zdobena dračími motivy. "Tak jen tak na okraj, který by jsi již měla znát. Rod Dracaryon je velice starý a slavný rod. Jeden z původní čtyřky. Ano slyšíš správně, že kdysi byly jen čtyři rody. Jednalo se o rod Dracaryon, Blackfrost, Nearyen a rod Crowley. Zuřily války a přibývalo čím dál tím víc rodů. Takový názorný příklad je rod Arewill. Tento rod nesouhlasil s rodem Blackfrost, tudíž se vzbouřili a vznikly tehdy takzvané Bouřné vrchy." Odfoukl si pramínek vlasů, který mu zrovna spadl před tvář a pokračoval. "Rod Lunnarion vznikl díky Dracaryoncům. Tehdy to byli piráti a zkušení námořníci, avšak Dracaryonci potřebovali podporu, a tak přislíbili půdu a titul. A máme tu další rod. Ale abych se dostal k tomu jak jsme příbuzní. Můj otec, který dokázal sjednotit všechny rody a utvořit jednotný Worizul, měl sestru a bratra. Jeho bratr umřel při válkách, ale jeho sestra přežila. Jméno té setry bylo Triss. Triss Dracaryon." Nadzvedl jsem jedno obočí a pohlédl na ní. Chvíli jsem ji nechal, aby si to všechno přebrala, takže jsem měl čas na pár loků ze skleničky. "A jak to již bývá, můj otec svoji sestru provdal za bohatého a mocného panovníka. Provdal ji za Lorda Geralda Lunnarion. Takže má teta, nebo-li tvá matka, měla poté jméno Lunnarion." Nad tím vším jsem se musel pousmát a ještě cosi dodat. "Kdyby jsi se nenarodila do blbého odvětví, tak by jsi mohla být královna celého Worizulu." Pohodil jsem hlavou a chvíli přemýšlel, jak bezpečně odpovědět na její poslední otázku. "Popravdě všiml jsem si toho. Mám své podezření, ale nejsem té odvahy, abych na onu osobu, či onen rod ukázal prstem. Nemám pořádně žádné důkazy, ale když všechny rody budou schopny spolupracovat, tak válka nebude..."
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra: