Dracaryon - Dračí pláně

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Re: Dracaryon - Dračí pláně

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Sun Feb 04, 2018 10:25 am

Tregaron - Hrad
Snažila jsem se sledovat snad každý pohyb v této místnosti. ''Děkuji. Také máte krásné společníky.'' Pokynula jsem směrem k tygrům. ''Neposedná společnice. Luna.'' Představila jsem ji, Vážené vládkyni ze Smaragdových řek. Wyverna se natáhla zvědavě k oné dívce a naklonila hlavičku. Nakonec se postavila na zadní a ukázala svá péřová křídla, jenž měla na předních končetinách a začala s nimi mávat, jakoby chtěla vzlétnout. Jenže na tohle měla ještě nějaký ten čas. Neměla dostatek síly, aby ji křídla udržela ve vzduchu. ''Nepředváděj se..'' Povzdychla jsem směrem k Luně a ta se na mě vyčítavě podívala a zafuněla, přičemž ji z nozder vylétl černý obláček, který se okamžitě rozplynul. Poté jsem vnímala slova od Lorda. ''Není lepší politiku řešit v době, kdybychom se zde nacházeli ve větším počtu? Pokud se nemilým chybí zde ještě Lordstvo z Ledospáru a Mlhavých Lučin.'' Pověděla jsem a otočila pohled opět plně na něj. ''Ovšem pokud chcete začít nyní, proč by tedy ne?''
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Poèet pøíspìvkù : 27
Loajalita : Stříbrolesí
Motto vaší postavy : ''Víte kdy končí pohádky? Až jim lidé začnou věřit.''

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lunienne Naeryen za Sun Feb 04, 2018 10:34 am

Tregaron - hrad
Otočí se na Lady Lunnarion a na její společnici. "Tak to máme skoro stejné jméno, viď?" Přívětivě se na drobečka usměje a ani s ní nehne, když se před ní začne předvádět. "No jsi nádherná." Ujistí ji a pobaveně vzhlédne k její majitelce. "Také děkuji za kompliment. Jistě to ocení." Zase se narovná a natáhne ruku k dráčatům. Sama opatrně pohladí dráčátka ještě po hlavě, aby jim ukázala svou přízeň a potom se zahledí na Valara. Jen co absolvuje tak dlouhou cestu, tak se má věnovat řešení politické situace? "Řekla jsem svým vojákům, ať ubytují koně ve stájích jako obvykle. Je to v pořádku?" Ujistí se jen a věnuje se hlazení dráčat, což se Sparkymu ani trochu nelíbí. Postaví se před dráčata a chcese nechat drbat sám. Lunie cuknou koutky do úsměvu a vezme ho do náručí. Zamíří pomalu k židli, vedle které se usadil Nero. Sedne si a Sparky se jí uvelebí na rameni. Trochu unaveně povzdychne. "Musím dát za pravdu Lady Lunnarion, domnívám se, že by bylo vhodné počkat na zbývající vládce." Pousměje se. "Ale pokud chcete, tak se ničemu bránit nebudu. Můžeme klidně začít." Jakmile to řekla, tak se jiskra ze skoro až dětských očí vytratila anahradily ji oči zkušené ženy, která je už ostřílenou vládkyní, i když se to nezdá. Úsměv na její tváři nezmizel, ale pohled je prostě jiný. Valar to už viděl několikrát a troufla by si říci, že už si na to zvyknul, ale jistá si tím není. Sparkyho položí na stůl a nevěnuje mu pozornost. On doběhne k Luně a opatrně se ji snaží vyzvat ke hře. Lunienne po něm vrhne pouze jeden zvědavý pohled. Věří, že kdyby bylo potřeba, utekl by.
Lunienne Naeryen
Lady Naeryen

Poèet pøíspìvkù : 13
Loajalita : Smaragdové řeky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Sun Feb 04, 2018 10:51 am

Tregaron - hrad
Povzdechl jsem si nad reakcemi, co mi Lady tak zdvořile odpověděli. "Zajisté můžeme počkat. Avšak nikdo pořádně neví, kdy přesně se dostaví. Jestliže na severu zavládly mrazy, tak můžeme čekat klidně měsíce, než se Lord Blackfrost dostaví." Odpověděl jsem a pohlédl na dráčata, která již nedočkavě kňučela a koukala na mě. Na souhlas, aby si šli hrát, jsem pouze kývl hlavou. Jakmile jsem tak udělal, tak dráčci se rozeběhli ke Sparkymu a sledovali Wyverna. Aenenys byla víc zvídavá a došla až na okraj stolu, kde seděla Lady Lunnarion. Pohlédl jsem na Lady Naeryen a jakmile jsem zpozoroval, že si sedla, tak jsem si též sedl. "A ano... udělala jste tak správně Lady Naeryen." Odpověděl jsem na její otázku a jen se pousmál. "Mohu vám nabídnout něco k pití? Nebo k jídlu?" Při podání otázky mé oči kmitali, jelikož jsem se ptal jak Lady Naeryen, tak i Lady Lunnarion.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Poèet pøíspìvkù : 48
Loajalita : Dračí pláně

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Sun Feb 04, 2018 11:22 am

Tregaron - Hrad
Obě jsme se shodli na stejné odpovědi. ''Však můžeme počkat pár dní. Určitě tu nezůstaneme měsíce. Naše Království zajisté nesmí dlouho zůstat bez řádné vládnoucí ruky.'' Pověděla jsem a Luna zvědavě sledovala tygra, jenž ji vyzval na hru. Nadšeně vypískla a připravila se do obranné pozice. Nechává mu prostor hru vymyslet. Já se znovu pohodlně posadila po vzoru obou. Dopila jsem sklenici vína a na jeho dotaz jsem lehce zavrtěla hlavou. ''Děkuji za nabídku.'' Kývla jsem. ''Ovšem jste nás neměl v plánu pozvat jen na politické řeči. Neplánoval jste i něco jiného?'' Optala jsem se. Na mysli jsem měla samozřejmě nějakou hostinu, či bál. Kdybych do Stříbrolesí svolávala já ostatní, nepozvu je jenom na řeči o budoucnosti našich království.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lunienne Naeryen za Sun Feb 04, 2018 11:35 am

Tregaron - hrad
Ten známý odlesk v jejích očích zase zmizí, když zjistí, že opravdu nebude řeč o politice. Pousměje se a přikývne. "Myslím, že je to moudrá volba, protože by si to třeba mohli vzít osobně, že jsme začal bez nich." Přemýšlivě svraští obočí a vytvoří se jím mezi ním zamyšlená jemná vráska. Ignoruje ten fakt, že je tu lady Lunnarion, s jejíž zemí Smaragdové řeky moc dobře nevycházejí. Nechce to teď řešit. Místo toho se teď nechtěně uzavřela do myšlenek. Je tak zvláštní tu být... A nebýt v jeho blízkosti. Už si zvykla na to, že odešel do země věčného spánku. Problémem je to, že jí stále chybí a Valar jí jeho otce připomíná hodně. Jejíma očima proběhne potemnělý stín a na okamžik oči skloí,aby se podívala na stůl. Nero se pošoupne k ní a šťouchne do ní,aby zase upoutal její pzornost. Král se jí na něco ptal. "Ah." Hlesne a pousměje se. "Musím uznat, že cesta byla velmi náročná a něco k zakousnutí bych jistě uvítala." Sparky se na ni uraženě podívá. "Tebe ne." Tichounce se zachichotá a Sparky se zas věnuje Luně, se kterou si chce hrát na honěnou.Šťouchnul do ní a teď utíká. "Musím říct, že já slibovala svému spojenci návštěvu už pár měsíců a nebylo příliš času, takže jsem ráda, že tu mohu konečně být, i dkyby nebylo nic připraveného..." Podívá se na Lady Lunnarion. "Což přeci není povinností..Hlavně kdyžnás svolává samotný král." Řekne s lehkým úsměvem a klidným tónem hlasu, ale v očích se jí trochu blýskne. Nakonec se podívá na Valara.
Lunienne Naeryen
Lady Naeryen

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Sun Feb 04, 2018 11:49 am

Tregaron - hrad
Celou dobu jsem seděl s narovnanými zády a naslouchal každému slovu, které zde padlo. Nakonec jsem se opřel a pohlédl na Lady Lunnarion. S úsměvem jsem vzal skleničku a opětovně se napil. "Nebojte se... vše má svůj čas." Odpověděl jsem ji a pohlédl na lady Naeryen. Vzal jsem svůj zlatý zvoneček a zazvonil. Opětovně přišla blonďatá služka a já ji dal jasný příkaz, aby přinesla tři jídla. Ta jen poslušně kývla hlavou a opětovně zmizela ve dveřích. "Událost by se měla vyvíjet takto. Hned, jak dořešíme politické záležitosti, bude zahájena veselice, která se koná v královské zahradě. Jako vždy bude hodně jídla a k tomu i možnost si zatančit." Jakmile jsem začal mluvit, otočil jsem se na Lady Lunnarion a nakonec se usmál. Pohlédl jsem na dráčata, které doráželi na Wyverna. Položil jsem levou ruku na stůl a třikrát zaťukal do stolu. Dráčata poslušně zareagovali a přišli zpátky ke mě. Nastavil jsem i pravou ruku na stůl a poslušně mi vyšplhali na ramena. Pak jsem opětovně spojil své ruce na klíně. "Nechte si chutnat..." Pronesl jsem, když přišli služebné s talíři na které byl kus masa, brambory a zelenina. Služebné položili talíře společně s příborem na stůl a ihned opětovně odešli.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Sun Feb 04, 2018 12:05 pm

Tregaron - Hrad
Vyslechla jsem si obě odpovědi, obou přítomných a zasmála jsem se. ''Byl to pouze dotaz, vážená Lady.'' Pověděla jsem k ní a otočila se k Lordu. ''Takže mé předtuchy, byly přeci jen správné.'' Kývla jsem. Luna do sebe nechala lehce šťouchnout a poté se vybrala rychle za tygrem, jenž ji vyzval na honěnou. Vypadala vtipně, když se snažila běžet jen na zadních, po chvíli to ovšem vzdala a snažila se utíkajícího chytit na všech čtyřech. Středně dlouhé havraní vlasy jsem si přesunula dozadu, aby nepadali a nevadili. ''Přeji vám tedy dobrou chuť.'' Popřála jsem a po očku sledovala dovádějící dvojici a tiše jsem doufala, že nic nerozbijí.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lunienne Naeryen za Sun Feb 04, 2018 12:17 pm

Tregaron - Hrad
Usmívá se. "Z mé strany to byla jen malá poznámka, neberte to nějak zle." Zdvořile se usmívá a raději sleduje hrající si tvorečky. Sparky se snaží utéct před Lunou a začíná být celkem zbabělý, páč se jí začíná trochu bát. Zdrhá seč mu pacičky stačí,ale když to napere do jednoho svícku, tak kníkne a padající svícen ho ještě k tomu praští do hlavy a pokud se neuhne, tak sejme i Lunu. Lunienne se podívá na jídlo před sebou a potom si přikryje rukou oči a skloní hlavu. "Omluvte ho, prosím..."Nero se líně zvedne a dojde ke spadlému svícku a pomocí tlam a svého boku ho postaví na své místo. Káravě se podívá na Sparkyho, který se ihned přikrčí k zemi. Je oproti obřímu tygrovi tak maličký. Stejně jako všichni lidé v místnosti. Je to tak úsměvné. "Přeji dobrou chuť." Řekne a otočí se na Valara. "Kde máte bratra a sestru, můj králi?" Taky by je ráda viděla a pozdravila.
Lunienne Naeryen
Lady Naeryen

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Sun Feb 04, 2018 1:13 pm

Tregaron - Hrad
usmál jsem se a dal se do jídla. Bylo jako vždy velice chutné, avšak já od každého jen trochu ochutnal a poté jsem to nechal. Neměl jsem tolik hlad a radši se věnoval na otázky, které byly mířené na mojí osobu. "Děkuji." Poděkoval jsem ač trochu opožděně a opřel se o židli. "Můj bratr nejspíš zase někde běhá... Již ho nemám tak pod kontrolou, jako kdysi. Pokud se nepletu, je mu již patnáct let... je to zvídavý věk. A má sestra. Tu jsem již dlouho neviděl. Nejspíš vyšívá..." Odpověděl jsem s úsměvem a očkem zkontroloval Reagona a poté Aenenys. Byli poslušní jako dva pejsci na vodítku, avšak stále to byli draci a měli svoji hlavou, takže sem tam úmyslně vypšíkli černý mráček."A jak se daří Stříbrolesí a Smaragdovým řekám?" Zeptal jsem se, když jsem zrovna drbal Aenenys pod krkem.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Sun Feb 04, 2018 4:04 pm

Tregaron - Hrad
Pustila jsem se do jídla, ale moc jsem toho do sebe nedostala. Byla toho opravdu spousta, ale musela jsem uznat, že zde je i jídlo dobré. Podívala jsem se na padající svícen a instinktivně jsem uhasila plamínek, dříve než dopadl na zem. Však větší tygr jej postavil. ''Luno.'' Zamračila jsem se na Wyvernu a ta si dle svého provinilého pohledu uvědomila, že tahle hra byla špatný nápad. ''Na honěnou si můžete hrát venku, kde je více prostoru.'' Pověděla jsem a mávla rukou, přičemž se znovu díky elementu ohně rozhořel. Pomalým krokem došla ke mě a vyškrábala se mi na klín, kde až podezřele poslušně seděla. Mezitím jediný muž v místnosti odpovídal Lady ze Smaragdových řek na její dotazy. Když jsem se jim začala opět věnovat podívala jsem se mu do tváře. ''Zřejmě k politice odbočím, svými slovy.. Nám ve Stříbrolesí se daří opravdu dobře. Nemáme problémy se surovinami a divoká zvířata jsou za poslední dobu celkem v klidu. Mír svědčí a doufáme, že vydrží dlouho a to teď mluvím za celé Stříbrolesí.'' Pověděla jsem první část a znovu se nadechla. ''Však po Černém kovu je poslední dobou vysoká poptávka. Bohužel pro ně, povolení nedostanou. Cítím z toho špatný úmysl. Chtějí z našeho kovu zbraně. Obávám se, že někteří se chystají vzbouřit, proti tak mladému králi. A to mluvím o celkové poptávce, ne jen o své zemi.'' Pověděla jsem a tím jsem tak či onak odbočila k lehké politice-jak jsem již zmínila, ovšem nic vážného co by se před ostatními později nemohlo zopakovat. ''Jsme na straně míru. Pokud by vypukla válka, žádná ze stran by se zřejmě nedočkala naší podpory. Válka má příliš vysoké ceny.'' Dodala jsem naposled a konečně přenechala slovo ostatním. Nikdy jsem nehodlala nechat padnout své Království. Ne v době, kdy mu vládnu já.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lunienne Naeryen za Sun Feb 04, 2018 4:56 pm

Tregaron - Hrad
Lady Lunnarion se rozpovídá a Lunienne sleduje talíř před sebou. Nesnědla toho moc, protože její tělíčko tolik jídla nepotřebuje, ale opravdu tak zahnala hlad. Sparky se k ní společně s Nerem došoural a sedl si jí na klín. Lun pečlivě poslouchá a usmívá se, když si hraje s pečným bramborem, který si přeci jen naposledy strčí do pusy. "To je dobře, Lady. Mír je cennou součástí našich životů." Podívá se na ni a potom zase na Valara. "Je dobře, že Váš otec země sjednotil. Bez něj by tu stále panovala válka." Ale na druhou stranu by neměla srdíčko rozpůlené na dvě části. Sama se zhostí otázky o dost stručněji. "Země vzkvétá a obchody jdou tak jak mají." Shrne všechno do jednoho krátkého souvětí. Nemá potřebu to nějak dále rozebírat. Možná by ještě mohla něco říci ohledně postoje své země k válce, ale raději se toho zdrží. Přeci jen - proč by měla rozvádět něco, co není aktuální a král stejně ví, ke komu by se Smaradové řeky postavily? Sparky pochrupkává, Ale Nero stále ostražitě sleduje okolí. Co kdyby najednou někde někdo vystartoval a chtěl Lunienne nebo Valarovi ublížit? Zakročil by. Lady Lunnarion by klidně nechal sežrat. Pokud by teda nedostal nějaký rozkaz, aby pomohl. Nezná jí a je mu ukradená, tak proč by se namáhal? Svéhlavý tvor. Nicméně ví, že by ho stejně unienne požádala o pomoc, takže by ji sežrat nenechal. I když nepředpokládá, že by jeho pomoc byla potřeba, protože se o sebe umí postarat i sama.
Lunienne Naeryen
Lady Naeryen

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Sun Feb 04, 2018 6:38 pm

Tregaron - Hrad
S úsměvem jsem naslochal každému slovu, které padlo v místnosti. Vzácný černý kov... to zní zajímavě... Zamyslel jsem se na chvíli a pak svůj pohled přesměroval na Lady Nearyen. Když dohovořili, tak jsem se stále usmíval a jednou tleskl. "Je dobře, že se vaším zemím tak daří." Odpověděl jsem a ačkoliv jsem chtěl též zmínit, jak se daří Dračím pláním, tak jsem tak neučinil. Zdálo se mi to velice zbytečné. "Jestliže se lid vzbouří, tak jsem si jist, že mí vojáci by rychle zaskočili. Horší by bylo, kdyby se chtěl vzbouřit něčí rod... Nevíte o nějakém? Zvědavě jsem sjel pohledem obě slečny a nadzvedl jedno obočí. Můj úsměv rázem zmizel, přičemž jsem sepnul ruce a položil je na stůl. "Promiňte Lady Lunnarion, ale pokud mě mysl nešálí, tak v případě ohrožení dědice trůnu, by měl každý rod přispěchat na pomoc... nemýlím-li se." Můj výraz momentálně připomínal starce, který se celý den mračí. Sestřenko drahá... co máš v úmyslu? Pomyslel jsem si a čekal na odpověď.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Sun Feb 04, 2018 7:34 pm

Tregaron - Hrad
Vyslechla jsem si slova i Lady Naeryen a následně poslouchala i slova krále. ''To máte pravdu, mladý lorde.'' Přikývla jsem upřímně. A proč mladý? Byl mladší, než-li já. ''Samozřejmě, že bychom zasáhli. Ovšem ne do války.'' Upravila jsem své mínění, které zřejmě nebylo vyslyšet z mých slov. ''Chvíli mi trvalo, než jsem dala do pohybu věci, které můj otec zanedbal v době kdy truchlil nad matkou, když zemřela.'' Pověděla jsem ještě a založila jsem ruce na prsou. ''Jsem si vědoma toho, že mír nevydrží navždy. Koruna má také naší podporu, jak jsem již řekla. Jenže v případě ohrožení mé země, budeme se bránit před kýmkoliv. Proto bych ráda se Válce vyhnula.'' Dodala jsem ještě. Takhle konverzace se vyhoupla na vyšší úroveň a to jsem nechtěla už tak pozdě řešit takové věci.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Taeron Blackfrost za Sun Feb 04, 2018 8:16 pm

Tregaron - Hrad
Bezradně procházel chodbami hradu, následován tichým ťapaním dvanácti tlapek. I přesto, že byl v hradu krále, odmítl své sourozence zanechat u stráží. Tiše doufal, že král nebude mít nic proti. V Tregaronu byl poprvé v životě, není se čemu divit, většinu jej strávil v lese, tudíž cesta do konferenční místnosti pro něj byla záhadou. Není tomu tak dlouho, kdy do jeho sídla přiletěl havran se zprávou od krále. Z jisté části také ze zvědovosti, do Tregaronu přicestoval. Třebaže cestou strčil nos do záležitostí, do kterých mu nic nebylo, stál zde živ a zdráv bezradně hledajíc onu místnost. Za jeho zády se ozývalo tiché mručení. Nezbedná parta tři vlků za jeho zády dychtila po třoše dobrodružství, kterého se jim nedostávalo, a tak se bavili menšími potyčkami. Taeron si povzdechl. ,,Vy tři !" jeho hlas se rozlehl po prostorné chodbě hradu ,,Jestli tady uděláte nějaký malér, jako vždycky, tak tejden nedostanete nic k jídlu !" hledích na bandu tří vlků, vyhrožoval. Kaisa na odpověď pouze nevrle zamručel. ,,Budu dělat, že jsem to neslyšel." řekl pohrdavě, načež se otočil. Eiga a Sharaiza se bratříčkovi potutelně smáli. Taeron se opět vydal na cestu. Za ťapaní tlapek a cinkání zbraní, ubíral se dále hradem. Zaneprázdněn hledáním, nevšímal si svých sourozenců, kteří běhali kolem a očuchávali vše, co jim přišlo pod tlapky. ,,A ne, že se mi tady někde zatouláte." prohdil k sourozencům. Bílá vlčice jej tichým štěkotem ujistila, že jeho obavy jsou zbytečné. Do dlouhém bloudění hradem, svou cestu vzdal. Bezradně se zastavil uprostřed jedné z chodeb, hledajíc záchranný bod. Mezitím se kolem něj shlukla celá smečka. Opět si povzdechl. ,,Tak jo." promluvil, načež se snížil do dřepu, tak aby byl na úrovni svých sourozenců ,,Potřebuju vaší pomoc, použijte ty svoje nezbedné čumáky a vyčuchejte nějaký lidi, prosím." jeho pohled postupně zabloudil do očí každého vlka. ,,Bežte !!" pobídl je, přičemž rozhodil rukama. Tříčlenná smečka se nenechala dlouho pobízet a rozutekla se po hradu. Taeron je jen poslušně následoval. Kaisa zmizel za rohem. Snažíc se své sourozence dostihnout, přidal do kroku. Z nedaleké chodby se ozval štěkot. ,,Pašak !!" zařval na pochvalu. Když doběhl vlka, který lidskou společnost našel, letmo jej pohladi po hlavě. Byl to Kaisa. ,,Šikula." prohodil tiše k hnědému vlku. Náhle si uvědomil, že stojí před zraky třech dalších vladců. ,,Ehm, zdravím." vysoukal ze sebe nesmělý pozdrav. Jeho nedočkaví sourozenci se jali panovníky učuchávat.
Taeron Blackfrost
Lord Blackfrost

Poèet pøíspìvkù : 8
Loajalita : Ledospár

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lunienne Naeryen za Sun Feb 04, 2018 8:32 pm

Tregaron - hrad
Debata se začíná poněkud komplikovat a dívce kmitají neposedná očka z Lady Lunnarion na Valara a zpět. Sparky si tichounce chrupká na pohodlném klíně paničky a nezajímá ho okolní svět. Lunienne pozvedne čísi plnouvody a vychutnává si pocit, kdy jí chladivá tekutina stéká jícnem. Rozhodla se, že se nebude do této debaty zapojovat, protože si slíbila, že se pokusí být neutrální. Vrámci možností.Její loajalita patří králi a dračím planinám, ale nemusí to dávat tolit na odiv.
Za dveřmi slyší štěknutí a najednou se otevřou dveře a do místnosti vrazí mladý bělovlasý kluk, který upoutá její pozornost. Tichounce se zachichotá, když si všimne chlapcova zmateného výrazu. "Také Vás zdravím." Usmíváse na něj a prohlédne si ho s lehounkým úsměvem. Její pozornost však strhnou jeho vlci, který se jali očuchávání všech přítomných. Nero sedí jako skála, ale bedlivě pozoruje vše, co se hýbe, kdyby náhodou chtěli jeho paničku kousnout. "Nazdárek, chlupáčové." Nechá se příliš unést a neodpustí si pozdrav jeho společníků. Miluje zvířata a dělá jí problémy se nad němi nerozněžňovat. Sparky se mezitím vzbudí a jelikož se lek, tak se jí snaží vlézt za krk a schovat se za vlasy, což neskutečně lechtá. "Počkej, lumpe! To lechtá." Zvonivě se zasměje, sundá Sparkyho a ukryje ho v náručí, aby se nebál. Konejší ho hlazením a postaví se, aby přivítala jejichnového návštěvníka řádně. Pochybuje, že by to byl jen nějaký služebný, který by měl dovoleno si s sebou tahat vlky do hradu. Vezme do volné ruky lem sukně a naznačí poklonu, při čemž jí an tváři stále pohrává vlídný úsměv.
Lunienne Naeryen
Lady Naeryen

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Sun Feb 04, 2018 8:40 pm

Tregaron - hrad
"Takže je pravda že teta Triss zemřela..." Pronesl potichu a pohlédl na Lady Lunnarion. S kamenným výrazem váhal, co ji vlastně má odpovědět, však z myšlenek ho vyrušil hoch, který zrovna vtrhl do místnosti. S nechápavým výrazem jsem již chtěl řvát, co si to dovoluje, jelikož jsem ho považoval za služebného. Ovšem dřív jsem nechal pracovat rozum a až poté jsem mluvil. "Zdravím. Mé jméno je Aegon Dracaryon. Smím znát vaše jméno?" Pro svoji jistotu jsem se zeptal, ač jsem měl podezření, kdo to je. Mistr mi přeci říkal, že Ledospáru teď vládne mladý Lord, který má u sebe ochočené psy... ovšem toto nejsou psy. To jsou obyčejní vlci... Poznamenal jsem v mysli a vstal ze židle. Kvůli prudkému pohybu, jsem málem shodil dráčata na ramenou. Ty se však svými drápy hrubě zaryli do mého oděvu a udrželi se.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Sun Feb 04, 2018 9:01 pm

Tregaron - Hrad
Přikývla jsem nad jeho slovy a až jsem si uvědomila dvě slova jsem se zarazila. Teta Triss? To znamená, že..? To mám asi z toho, že už od desíti jsem se přestala rodině věnovat.. Prolétlo mi myslí, ale než jsem se ho na to stihla zeptat, někdo vlítl do místnosti. Postavila jsem se ze židle a neuvědomila jsem si, že mám Lunu stále na klíně a proto spadla. Vyčítavě se na mě podívala a z nozder ji vyletěl černý obláček. Podívala jsem se na nově příchozího, mladého hocha. Na pozdrav jsem mu pouze kývla hlavou a následnou lehkou úklonkou. ''Dneska tu koukám jsou samé překvapení..'' Pověděla jsem více méně pro sebe a můj zrak sjel na trojici vlků. ''Začínám si tady připadat jako v Zoo.'' Řekla jsem a pohlédla na všechnu přítomnou zvěř.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Taeron Blackfrost za Mon Feb 05, 2018 3:15 pm

Tregaron - hrad
Sourozeci se rozutekli po místonosti. Jediním rozumným vlkem byl Kaisa, který poslušně zůstal Taeronovi po boku. Pohledem zavadil o trojici lidí, kteří se nacházeli v místnosti společně s ním. K mladé dívce, která jej pozdravila jako první již přispěchal Eiga. Aniž by se ujistil, zda jej dívka nechce zabít, ihned jí začal projevovat svou přízeň. Vrtíc ocasem, položil jí svou velkou hlavu do klína, načež na její podbřišek vydech teplý vzduch ze svých nozder. ,,Eigu, zpátky !!" zavelel Taeron. Medově zbarvený vlk pouze ledabyle střihl uchem, avšak neuposlechl. Mezitím jeho pozornost upoutal mladý kluk stejné barvy vlasů. Byl vyveden z míry. To, do čeho tak neomaleně vnikl, bylo zřejmě nějaké dúležité jednání vysokopostavených panovníků. Notnou chvíli trvalo, že se stačil vzpamatovat, nakonec do něj Kaisa musel lehce šťouchnout, aby ze sebe vymámil odpověď. ,,Ah, omlouvám se." opět zahamben, tiše prohodil ke trojici panovníků, tedy aspoň se domníval, že jimi jsou. ,,Jmenuji se Taeron Blackfrost, jsem vládcem Ledospáru." pronesl, hrdý na svůj rod a svou zem. Bělovlasého znal, byl to mladý král, avšak zbytek osazenstva v místnosti nepoznával. Když si všiml, jak se mu dámy zdvořile klaní, také jednu úklonu udělal. Náhle promluvila i druhá dívka.,,Omlouvám se, mohu je klidně poslat za dverě." zdvořile pronesl k černovlasé dívce. Trojice vlků ho naráz probodla vražednými pohledy.
Taeron Blackfrost
Lord Blackfrost

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lunienne Naeryen za Mon Feb 05, 2018 3:56 pm

Tregaron - hrad
Sparky uteče na ramena a jeden z vlků si položí hlavu na klín Lunie a ona najednou ucítí jeho teplý dech na podbřišku, což ji donutí se medově usmát. Vládkyně neodolá a opatrně proplete své prstíky jeho srstí. "Jsi miloučký." Pronese tak tichounce, jako kdyby mu chtěla prozradit nějaké velké tajemství. Usmívá se a procitne až tehdy, když ten mladík na vlka zavolá, ale ten mu nevěnuje pozornost. Lunienne to pobaví, protože i Sparky dokáže být takhle neposlušný. "Tak utíkej, ať nemáš problémy. Já tu vašeho přítele s ostatními aspoň přivítám." Zašeptá jeho směrem a potom se opatrně zvedne. Jedním rychlým,ale elegantním pohybem upraví látku své sukně, aby nebyla nijak pomačkaná a Sparkyhosi vezme do ruky. Snad by nežárlil. On nakonec stejně přeskočí Nerovi na záda, protože se mu nelíbí být v tak těsné blízkosti těch vlků. Prostě se jich bojí.
Ukloní se a když se představí jako Lord Blackfrost, tak se neubrání v hlavě několika překvapeným myšlenkám. Je zajímavé, že jakožto mladí vládci máme u našich poddaných respekt. Až teda na Stříbrolesí... I když tam se to podle jejích slov taky uklidnilo. Hlavou probleskne myšlenka, ale Lunie se stále usmívá. "Mé jméno je Lunienne Naeryen a jsem vládkyní Smaragdových řek." Pohlédne na něj a přátelsky se usměje. "Ráda poznávám Vás i Vaše přátele." Nakonec se narovná a zkontroluje pohledem své společníky, aby zjistila, jestli se něco neděje. Podívá se trochu nechápavě na Lunnarion a trochu vzdychne. Otočí se na Lorda Blackfrost a zakroutí jemně hlavou. "Lady Lunnarion to jistě nemyslela nijak zle. Samozřejmě tu Vaši společníci mohou zůstat." Ujistí ho a aby jeho pochybnosti rozehnala úplně, tak se otočí na Valara a trochu pozvedne jedno obočí, aby mu naznačila, že by se k tomu měl také vyjádřit.
Lunienne Naeryen
Lady Naeryen

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Mon Feb 05, 2018 4:09 pm

Tregaron - hrad
S nadzvednutým obočím jsem sledoval mladíka. V hlavě jsem měl již pár set nápadů,
jak ho potrestat. Avšak tyto nápady zmizeli v okamžiku, když se mi představil. Mé obočí šlo pomalu dolů a své ruce jsem překřížil. Chvíli jsem poslouchal jejich dialog a poté, když se na mě Lun otočila s trochu děsivým výrazem, jsem přikývl. "Jistě že mohou zůstat..." Pronesl jsem a v hlavě si jen domyslel větu. Stejně by vás neposlechli, kdyby jste jim to nakázal... Nad touto poznámkou jsem se chtěl usmát, avšak musel mi vystačit onen uspokojivý pocit uvnitř mé osoby. "Rád vás poznávám Lorde Blackfrost. Neočekával jsem, že přijedete tak brzy, jelikož mistr Dračích planin říkal, že Ledospár je teď pod velkou vánicí... nejspíš se mýlil.." Pronesl jsem a sáhl po prázdné skleničce. Co si člověk neudělá sám... Postěžoval jsem si a došel k postrannímu stolu, který byl u stěny. Stál tam plný džbán vína a já s velkou chutí jej přelil do skleničky. Otočil jsem se, došel zpátky na své místo, přičemž jsem se napil a druhou rukou ukázal na židli s vlčím symbolem. "Prosím posaďte se." Řekl jsem a položil skleničku na stůl. Chvíli jsem na ni koukal a bez zaváhání jsem ze sebe vyhrkl. "Odhaduji, že se Ledospáru daří dobře..." Rychle jsem se podíval na mladíka a posadil se zpátky na židli.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Mon Feb 05, 2018 4:53 pm

Tregaron - Hrad
Poslechla jsem si všechna další slova, jenž v místnosti padla. "Já jsem Yennefer Lunnarion a vládnu Stříbrolesí." Představila jsem se stejně jako ostatní. "Ach. Za jisté, že jsem to nemyslela zle, že by měli jít za dveře." Přikývla jsem na slova ostatních. A můj zrak opět sjel všechny přítomné zvířata. Pozvedla jsem obočí a znovu si dovolila usadit se na židli se znakem svého rodu. "Dobrá tedy. Vypadá to, že již nám chybí poslední. Zajisté také brzy dorazí." Pověděla jsem zamyšleně a dál jsem mlčela a čekala na další slova, jenž zde padnou.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Taeron Blackfrost za Mon Feb 05, 2018 5:23 pm

Tregaron - hrad
Eigovi se přítomnost mladé dívky zalíbila. Když na něj promluvila vlídným tónem, vyplázl jazyk, načež jí tichounce štěkl do šatů. Mezitím jej bedlivě sledoval jeho starší bratr. ,,Eigu, notak, to stačí." promluvil rázně směrem k medovému vlku. Jako poražen, naposledy Lunienne věnoval zmučený pohled načež se nejmladší z vlčích sourozenců vydal vydal zpět k vůdci jejich malé smečky. Když opět stanul po Taeronově boku, mladý chlapec mu prsty jemně zajel do srsti. Dívka, jejíž klín donedávna Eigo ukupoval, se vzedla ze židle a svým představením ho vrhla do rozpaků. Nebyl si jist, co má udělat. S urozenými lidmi se setkal poprvé v životě. Nevěděl tedy, zda se má pouze uklonil, či dívce políbit ruku. Časová prodleva byla až nepříjemná, proto ze sebe vysoukal pouze slabou odpověď. ,,Také Vás rád poznávám a omlouvám se za Eiga, je trochu neomalený." na oplátku za štiplavou poznámku, mladý vlk stiskl Taeronovi prsty mezi svými zuby. Snažíc se, nedát na sobě nic znát, na Lady Smaragdových řek se vřele usmíval. ,,Ach, dobře, avšak pokud by Vám byli jakkoli nepříjemní, nebojte se mi to říct, neurazím se." vlídně promluvil ke všem přítomným v sále. Nakonec i Sharaiza přispěchala k boku svého pána.
,,Pokud jsi jsem vědom, tak stále je, avšak já měl to štěstí, že jsem stihl odjet ještě před tím, než vánice zachvátila náš kraj vánicí." odvětil králi, načež se rozešel ke svému křeslu. ,,Bohužel mě cestou sem zastihly jisté problémy, proto jsem se zpozdil." usadil se na křesle se znakem svého rodu, kolem něhož se zanedlouho shlukla celá smečka. ,,Krom té silné vánice, zatím ano, řekl bych." vřele se zasmál.
Taeron Blackfrost
Lord Blackfrost

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lunienne Naeryen za Mon Feb 05, 2018 5:41 pm

Tregaron - hrad
Sparky uraženě sleduje, jak se jeho majitelka muchluje s jedním z vlků. Na důkaz svého uražení se ke všem otočí zády, posadí se a kouká na zeď před sebe. Ta zvířátka mají opravdu různé povahy. Lunienne ještě naposledy podrbe svého nového kamaráda a pobaveně se zachichotá, když si všimne jeho zmučeného pohledu. Prohlíží si ho a musí uznat, že ji jeho rozpaky vykouzlily pobavený úsměv na tváři. Uždlouho neviděla někoho takhle nejistého a nesmělého. Ještě k tomu v hlavní pozici. Nepochybuje však o tom, že je mladík pouze zaskočen a za chvíli se zase otrká. "S tím si nedělejte starosti. Právě naopak si myslím, že je Váš přítel milý a laskavý." Ujistí ho vřele a zahledí se na medového vlka. "Viď, Eigu." Zapamatovala si jeho jméno hned, jak ho Lord prvně zavolal. Zakroutí hlavou. "Nemějte strach. Myslím, že jsme na to zvyklí... Sparky vyvádí také různé skopičiny a Nerovi se nedaří to všechno ohlídat. Navíc je se zvířecími společníky každá sešlost o něco kouzelnější." Možná zní jako snílek, ale to jí ani trochu nevadí. Otočí se na Lunnarion a lehce se pousměje, když řekne, že to nemyslela zle. Lunie se posadí na svou židli a Sparky jí skočí do náručí. Ona mu teď vynahrazuje všechno tulení s jiným tvorečkem. Drbe ho na hlavě a sleduje počínání Lorda Blackfrosta. Jeho zmatený výraz se víceméně už vytratil, takže vypadá i o něco starší. Když mluví o vánici, tak zpozorní a mezi obočím se jí vytvoří přemýšlivá vráska, jak ho nakrčí. "Problémy?" Starostlivě a zároveň zvědavě si ho prohlédne. "Hlavně, že jste k nám dorazil celý, lorde." To je asi to nejdůležitější. Nikdo by přeci nechtěl další techtle mechtle s následovnictvím. Nero se usadil za děvče a díky tomu, že je tak obří, tak Lunie vypadá ještě víc drobná než normálně. Kdyby viděla samu sebe, asi by se začala smát.
Lunienne Naeryen
Lady Naeryen

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elizabeth Jolly Roger za Mon Feb 05, 2018 6:11 pm

Bylo asi dost hodin a já se tedy převlékla do krásného oblečení. Bylo celé z hedvábí a prošívané zlatou nití. Upravila jsem si vlasy, udělala linky na očích a vyrazila. "Sakra ještě klobouk" Zaběhla jsem zpět do lodi, nandala si svůj slavnostní klobouk a pár zlatých jsem si dala do kapsy. Vyrazila jsem tedy do hradu. Nějaká služka mě dovedla do chodby se slovy že jsem vítaná a že mám prý jít rovně nebo co. Jen jsem se zasmála poděkovala jí a šla chodbou do té místnosti s velkými dveřmi. Na hradě to bylo krásné, ale ty zdi by mi prostě a jednoduše vadili. Zaklepala jsem jemně na dveře a vešla, no nečekala jsem že tam bude taková společnost. "Dobrý večer vám přeji" Uklonila jsem se a sundala si klobou který jsem si přiložila k hrudi. Když jsem se postavila normálně jsem si ho zpět nandala a přešla k Valarovi "Jak vidíš tak tvé pozvání bylo přijato" usmála jsem se a podívala se po ostatních v místnosti.
Elizabeth Jolly Roger
Pirát/ka

Poèet pøíspìvkù : 16

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Mon Feb 05, 2018 6:23 pm

Tregaron - hrad
S kamenným výrazem jsem je všechny sledoval a nechal jim prostor, aby se mohli bavit. Mezitím jsem se stihl třikrát napít vína, přičemž jsem již cítil účinky. Měl bych s tím vínem brzdit... nemůžu se opít, když máme řešit budoucnost Worizulu... Pomyslel jsem si a odložil sklenku s vínem. Opětovně jsem spojil své ruce a položil je na stůl."Takže..." Prohlásil jsem a sjel všechny přítomné svým pohledem. "Koruna je ochotno pomoct jakémukoliv území, které je v nouzi. Ať se jedná o vánici, či jiné škody, které vykonávají rebelové." Ihned jsem se zakousl do spodního rtu, jelikož jsem prozradil cosi, co jsem si chtěl nechat pro sebe. Nu což... už se stalo... Pomyslel jsem si a ponechal si svůj klidný výraz. "To bychom měli, co je koruna schopna poskytnout... teď přijde co potřebuje." Zajiskřilo se mi v očích a levý koutek úst mi vyskočil nahoru. "Koruna vás žádá o všechny informace, které se týkají vzpoury, či podobných aktivit. Zde Lady Lunnarion mi již prozradila, že stoupla poptávka o drahocenný černý kov. Jestli někdo z vás má jiné informace, tak vás žádám, abyste je ihned řekli." S těmito slovy jsem v sobě ucítil moc, která mi přinesla koruna a mé dráčata ji pocítila také. Jak Reagon, tak i Aenenys z nozder vypustili naráz černý obláček. Chtěl jsem dál pokračovat ve svým projevu, však vyrušila mě již známá tvář. Ihned jsem se postavil a na větu, kterou Eli pronesla, jsem jen přikývl hlavou. "Vážené Lady, mocný Lorde, dovolte abych vám představil hlavního kapitáne mého loďstva." S lehkým úsměvem jsem se podíval na Elu a pak zase zpátky na ně. "Ačkoliv je to žena, tak se velice vyzná v lodích a všechny obchody, které fungují pomocí námořní dopravy, bude odteď řídit kapitán." Informoval jsem všechny v této místnosti, usadil se a doufal, že si Elizabeth sedne na židli, která je u zdi.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra: