Dracaryon - Dračí pláně

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Re: Dracaryon - Dračí pláně

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Fri Feb 02, 2018 8:14 pm

Tregaron-Přístav
S úsměvem jsem naslouchal Eli, přičemž jsem se párkrát napil ze sklenice, ve které bylo víno. Stříbrolesí možná není tak nádherné město, nebo nejvoňavější, ale má nejlepší strategické místo. Dvě města, dva velký přístavy... mnoha lodí. Teď ovšem nemyslím ty rybářské, či obchodní lodě... myslím bitevní. Viděl jsem jich spoustu a nemyslím si, že jsou tak lehce potopitelné. A k tomu všemu má Stříbrolesí hlavní město uprostřed ostrova. Za městem je hora, takže nepřipadá v úvahu, že na ně někdo zaútočí z východu. Když někdo obsadí jedno město, tak vládce může utéct tím druhým... když někdo zaútočí přímo na hlavní město, tak je v kleštích. Je to vskutku dobré místo, ale má své slabiny..." Po dlouhém vychvalování jsem se napil s nechutí. "Tak či onak... o Stříbrolesí jsme se bavili už dostatečně. Rychle jsem vstal a chytil ji za nohy, aby nespadla na zem. Jestli někdy plánujete jít na mojí hostinu, musíte se obléci, jako slušná dáma. Titul si můžete vymyslet sama. Worizul není jediný kontinent na celém světě..." Chtěl jsem pokračovat, jenže zarazil mě povědomý zvuk. Ihned jsem ztuhl a položil Eli pomalu na vlastní nohy. "Počkej tady..." Řekl jsem spíše instinktivně a vyšel pryč z kajuty. Zastavil jsem se na palubě a rozhlížel se kolem. Mí draci teď spí... tak co to bylo za zvuk? Zamyslel jsem se a stále se rozhlížel. To co mě udeřilo do očí, byla loď, o které jsem se před chvíli bavil. Co by zde v tuto hodinu pohledávala loď ze Stříbrolesí? Bez přemýšlení jsem rychle sešel z paluby. Jakmile jsem vkročil na prkno, tak začalo pružit. To způsobilo onen otravný zvuk, tudíž jsem na sebe nejspíš upoutal pozornost. Pomalu jsem došel před loď ze Stříbrolesí a rozhlížel se kolem, zda neuvidím nějakého obchodníka, nebo alespoň kapitána.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Poèet pøíspìvkù : 48
Loajalita : Dračí pláně

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Fri Feb 02, 2018 8:23 pm

Tregaron-Přístav
Luna se nějak neměla k tomu se ztišit. Do doby, než jsem ji zvedla a nevyšplhala se mi na ramena, kde kdo ví jak rychle usnula. Povzdychla jsem. Co s tebou mám dělat.. Proběhlo mi myšlenkami, než jsem zaslechla vrzání prkna. Otočila jsem se k lodi a spatřila neznámou osobu. Dala jsem si ruce v kříž a prohlédla si ji. Nějaký zlodějíček se snaží dostat na mou loď? Pozvedla jsem obočí a vydala se nazpět k lodi. Hraně jsem si odkašlala na přilákání pozornosti a tím jsem probudila i Lunu, která znovu vydala ze sebe, tentokrát díky bohu, o něco tiší zvuk.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Poèet pøíspìvkù : 27
Loajalita : Stříbrolesí
Motto vaší postavy : ''Víte kdy končí pohádky? Až jim lidé začnou věřit.''

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Fri Feb 02, 2018 8:53 pm

Tregaron-Přístav
Kašlat si můžeš jak... počkat? Zase ten zvuk? Pomyslel jsem si a podíval se na osobu, která šla ke mě. Ona má... Celé mé tělo ztuhlo překvapením, jelikož jsem viděl něco, co bych nečekal ani v noční můře. Ačkoliv jsem byl zaskočen a trochu vyděšen, tak má tvář zůstala stále kamenná, tudíž blížící se osoba mohla sotva něco zpozorovat. Otočil jsem se čelem k ní a spojil si ruce za zády. "Zdravíčko. Nevíte, kde zde najdu kapitána této lodi?" Zeptal jsem se zdvořile a prohlédl si osobu. Dle rysů těla to nejspíš byla slečna. Bohužel jsem ji neviděl do tváře, a tak jsem mohl jen odhadovat, kde ukradla toho Wyverna.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Fri Feb 02, 2018 9:05 pm

Tregaron-Přístav
Než se otočil trvalo mu to. Však přesto se otočil a já udělala dalších pár kroků blíže. Na jeho pozdrav jsem pouze kývla.  "Kvůli čemu?" Otázala jsem se ho já. Nehodlala jsem se hned prozrazovat. Zeus ví, kdo je tenhle ten zač. "Máte snad domluvené setkání, hned po připlutí?" Dodala jsem a pohladila wyvernu po čumáku, přičemž spokojeně zamručela a znovu na mých ramenech usnula.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Fri Feb 02, 2018 9:15 pm

Tregaron-Přístav
S pobaveným úsměvem jsem očima přejel celé tělo ženy a nadechl se. "Myslím si, že nemáte právo se mě na toto ptát. Pokud nejste urozeného původu, či první důstojník kapitána této lodi, tak se vám nemusím svěřovat." Můj úsměv ihned pominul a pohlédl jsem na Wyverna. "Spíš se vás na něco zeptám já... Víte jaký je trest za krádež?" Ihned po otázce jsem se ji pokusil podívat do očí, jenže okolní tma mi neumožňovala zaostřit tvář pod kápí. "Pokud vím, Wyverni mají být již vyhynutí a i kdyby jeden přežil, tak by za něj lidé dali cokoliv." Opětovně jsem upřel zrak na Wyverna a zbytek věty si domyslel. I já bych vyměnil půlku svého území za něj.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Fri Feb 02, 2018 9:24 pm

Tregaron-Přístav
Uchechtla jsem se nad jeho slovy. "Možná urozené krve jsem a proto si tento dotaz dovolit mohu." Odpověděla jsem mu prostě. Jeho zrak se upíral na mou Lunu. "Prosím pěkně za jakou krádež? Urození lidé nepotřebuji krást." Pověděla jsem. Netřeba jedovatých slov. "Vejce této mé Wyverny jsem dostala od své chůvy, když byla na smrtelné posteli." Řekla jsem. To jediné jsem mu zatím ze své minulosti prozradila. Nevím za koho mě má, jenže ani já nevím kdo tenhle muž je a proto jsem nic víc ještě stále neprozrazovala. "Je neslušné si o někom myslet špatné věci."
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Fri Feb 02, 2018 9:34 pm

Tregaron-Přístav
Na mé tváři se opětovně objevil úsměv. Ona slečna prozradila věci, které jsem přesně chtěl. Ovšem radost z informací nebyl jediný pocit, který jsem měl. Byl jsem dosti vyděšený z toho, že nejsem jediný, kdo má draky, či jim příbuzné. Co když je nějak propojená s mým rodem? Pomyslel jsem si a měl odhodlání ponořit se do starých papírů, kde se psali rodokmeny, ale to zatím nechal stranou. "A proč jste dorazila do hlavního města Worizulu Lady?" Zeptal jsem se a zkontroloval pirátskou loď, zda na ní někdo neslídí.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Fri Feb 02, 2018 9:49 pm

Tregaron-Přístav
Zasmála jsem se. Vypadá to, že tento muž není hloupý a jeho tón hlasu, není kdejakého pobudy. Prolétlo mi myslí. "Pouhá zvídavost.." Opět jsem mu jednoduše odpověděla. Stále jsem mu nevěřila. Proč bych také měla, že ano? Upravila jsem si kápy, aby mi šlo lépe vidět do obličeje, však v této tmě, stále bylo těžké zpozorovat víc rysů, avšak stále o něco lehčí, než když mi kápě skrývala víc jak polovinu obličeje. "Tak? Smím, již dostat odpověď na můj dotaz, když jste mě již z části odhalil?" Pozvedla jsem obočí a znovu zkřížila ruce na hrudi.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Sat Feb 03, 2018 8:11 pm

Tregaron-Přístav
Konečně se naskytla chvíle, kdy jsem směl spatřit její tvář. Ihned, jak se stalo, hrklo ve mě. Tu tvář jsem znal a moc dobře jsem věděl, kdo to má být. Zachoval jsem si svůj kamenný výraz a přikývl hlavou. Sjednané setkání hned po připlutí nemám, avšak je dobré vědět, co se děje v mém městě. Nemyslíte si Lady Lunnarion?" Lehce jsem naklonil svoji hlavu na pravou stranu. Nemyslím si, že Lady nebude tak hloupá a dojde ji, kdo vlastně jsem... Ve svém duchu jsem se usmál nad svojí poznámku, však v reálu jsem zachovával klidnou tvář.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Sat Feb 03, 2018 8:29 pm

Tregaron-Přístav
Vyslechla jsem si jeho slova z neutrálním výrazem. Dle posledních slov jsem také pochopila s kým mám tu čest. Samotný král Worizulu, se bez stráže loudá přístavem? Prolétla mi hlavou další myšlenka. ''A smím se zeptat, co ctěného Lorda Dracaryona přivádí zde do Přístavu, bez osobní stráže? Zvlášť, když se zde nachází pirátská loď?'' Kývla jsem směrem k pirátským lodím. Ano, jich jsem si také všimla. ''U mne to je pochopitelné, když jsem před chvíli připlula, ale co vy, Vaše veličenstvo?'' Pozvedla jsem znovu obočí, nad svým dotazem a přiblížila jsem se opět o něco víc k němu. Však stále neměl mou důvěru. Byl možná ve společenském žebříčku výš, než-li já.. To neznamenalo, že bych mu měla důvěřovat. Věřila jsem v dnešní době pouze sama sobě.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Sat Feb 03, 2018 8:38 pm

Tregaron-Přístav
Tento večer mě zaskočilo víc věcí, než jsem si myslel. Uzavřel jsem dohodu s piráty,
z neznámého důvodu připlula lady Lunnarion a k tomu si všimla té lodi. I přes to vše jsem na sobě nic nenechal znát a až tupě zíral na Lady. Po nějaké chvíli přemýšlení jsem ji nakonec odpověděl. 'Možná to je bezhlavé jednání, avšak se strážemi bych zbytečně poutal větší pozornost." Stále jsem si držel své ruce za zády a podíval se na pirátskou loď. "Žádné důkazy, že se jedná o piráty, nemáte, tak jak jste poznala, že je to pirátská loď? Myslím si, že stráž Tregaronu by nikoho takového nepustili dovnitř."
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Sat Feb 03, 2018 8:57 pm

Tregaron-Přístav
Přikývla jsem nad jeho slovy, chápavě samozřejmě. ''Dávám vám za pravdu. Příliš nápadné.'' Pověděla jsem. Jeho dotaz jsem plně očekávala. Uchechtla jsem se nad ním. Můj zrak se stočil k oné lodi o které, byla řeč. ''Jak?'' Zopakovala jsem si jediné slovo v jeho dotazu. ''Kdo nepozná pirátskou loď, je opravdu hlupák-nebylo to samozřejmě myšleno na vás. Pirátské lodě se od těch námořnických a královských liší. Pocházím z Ostrova, kde máme spoustu lodí. Rozeznat lodě od sebe je opravdu jednoduché, pokud mezi tím prakticky vyrůstáte.'' Odpověděla jsem mu a znovu se na něj podívala. ''Máte v Přístavu piráty, ale pokud o tom víte a pouze mne zkoušíte, není mé právo vám do toho zasahovat.'' Dodala jsem.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Sat Feb 03, 2018 9:09 pm

Tregaron-Přístav
Svým pohledem jsem Lady téměř probodl. "Proč bych měl chtít piráty v přístavu? Zeptal jsem se uraženě a opět pohlédl na loď. Možná jste chytrá milá lady, ale mě takto neobejdete... Zamyslel jsem se a pomalu otočil hlavu zpátky na ni. "Nechám tu loď prohledat. A vy milá lady... určitě chcete připravit komnatu na mém hradě." S úsměvem jsem ji nastavil ruku, abych ji mohl doprovodit na hrad. "Zajisté jste unavena z dlouhé cesty a těšíte se na teplou koupel a víno, které pili samotní králové."
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Sat Feb 03, 2018 9:26 pm

Tregaron-Přístav
Zajímavé. Brání je, ovšem tohle není můj problém. Nemám právo se mu míchat do záležitostí v jeho království. Prolétlo mi hlavou. ''Snad jsem, Vaše veličenstvo neurazila..'' Pověděla jsem s lehkou, téměř nepoznatelnou ironií v hlase, nad jeho uraženou odpovědí. ''Pokud vás na hradě nebudu obtěžovat, vážený lorde.'' Odpověděla jsem a přijala nabízenou ruku. ''Napiji se pouze, když si skleničku vína dá i vaše ctěné Veličenstvo.'' Pověděla jsem 'rádoby' elegantním hlasem.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Sat Feb 03, 2018 9:34 pm

Tregaron-Přístav ---> Hrad
Zasmál jsem se nad její poznámkou a rychle odpověděl. "Nikoli. Mě jen tak nic neurazí." S úsměvem na tváři jsem udělal první kroky a naslouchal jsem, co mi chce povědět. "Kvalitním vínem nikdy neodmítnu, avšak nesmí ho býti moc, aby to nezačernilo mysl." Rázem jsem odpověděl a vykročil nejkratší cestou na hrad. Cesta trvala o něco déle, než na koni, ale i tak jsme tam došli. Stráže mí otevřeli velké vrata od trůnního sálu a my jsme prošli. Zavedl jsem Lady Lunnarion do konferenční místnosti, která byla ihned za trůnním sálem. Vedli tam dohromady čtyři vchody a z toho byly dva do trůnního sálů. Usadil jsem Lady na židli, která měla znak jejího rodu a přinesl jsem ji skleníčku s vínem, které stálo na stolku u stěny. "Tak tedy Lady Lunnarion... co vás sem přivádí?"
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Sat Feb 03, 2018 9:48 pm

Tregaron-Přístav -> Hrad
Kráčela jsem po jeho boku uličkami města. ''To jsem ráda, že vás jen tak nic neurazí.'' Zasmála jsem se nad touto poznámkou. Jinak, bychom si nerozuměli. Dopověděla jsem si v myšlenkách. ''Věřím, že váš Hrad má jen to nejlepší- co vína se týče.'' Zasmála jsem se a než jsem se vlastně nadála, Procházeli jsme hradem, kde mě zavedl do místnosti, kde se zřejmě pořádali schůzky všech vážených rodů. Proč jsem takto usoudila? Židle na kterou jsem byla usazena, měla znak mého rodu. Ostatní židle jsem však nějak nezkoumala. Prstem jsem projela po okraji skleničky s vínem a následně jsem se podívala na něj. ''Chtěla jsem osobně zjistit, jak se má Král. Dlouho jsem nevytáhla paty z Ostrova a pouze dostávat informace mě na nějakou chvíli přešlo.'' Odpověděla jsem mu a uvědomila jsem si, že jsem si stále nesundala kápi. Plášť jsem si si nechávala, protože na mých ramenech stále spala Wyverna. ''Oh. Omlouvám se, za tuto neslušnost. Už jsem si to ani neuvědomila.'' Pověděla jsem a ze své hlavy ji sundala, přičemž jsem tím Wyvernu přikryla. Ta spokojeně zamručela a dále spokojeně pokračovala ve spánku.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Sat Feb 03, 2018 10:17 pm

Tregaron - Hrad
Posadil jsem se na nejzdobenější židli, na které byl znak Dracaryonců. Zbytek židlí měl na sobě ostatní znaky všech hlavních rodů. Vedlejší rody měli židle u stěn. Též jsem si nalil víno a pohlédl jsem na Lady. "Král se má velice dobře. Zdraví mu slouží a jeho vláda teprve začíná." Usmál jsem se a vzal zvonek, který byl na stole. Zazvonil jsem a během pár sekund přiletěla blonďatá služebná. Naznačil jsem ji, aby se naklonila, přičemž jsem ji zašeptal do ucha jasný pokyn. Služebná odešla pryč z místnosti a já se nadále věnoval Lady. "V pořádku... jsme tu jen my dva, tudíž vás nikdo soudit nebude." Prohlásil jsem a s čistým svědomím se napil. "Musím uznat, že mě velice zaskočil onen Wyvern, který vám spí na rameni. Domníval jsem se, že jsou již všichni mrtví... avšak to se o dracích říkávalo také..." S úsměvem na tváři a zajiskřením v očích jsem pronesl tuto větu, když jsem uviděl vstoupit mojí služebnou s dráčaty. "Prosím... seznamte se... toto je  Raegon a Aenenys... nejspíš poslední draci ve Worizulu." Dráčata jsem ihned převzal na své ramena a okamžitě pohlédl na Lady.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Sun Feb 04, 2018 8:46 am

Tregaron-Hrad
Posadil se a já naslouchala jeho slovům. ''A zvládne Král udržet mír ve svém mladém věku?'' Položila jsem další dotaz s úšklebkem. Následně jsem kývla. ''Proto jste si usmyslel, že jsem ji nikde ukradla?'' Pozvedla jsem obočí a po očku sledovala jak služebná odchází z místnosti. Po chvíli se opět objevila a v náruči nesla dvě dráčata. I já poněkud byla zaskočená. Však vše skrýváno za kamennou tváří, pouze s pozvednutým obočím. ''Nádherná jména, pro nádherná dráčata.'' (Ačkoliv vůbec nevím jak vypadají xd ). ''Mou Wyvernu jsem vlastně pojmenovala po měsíci a po mém rodě. Toto je Luna.'' Pověděla jsem jméno této malé uličnice, která jakmile zaslechla své jméno, otevřela svá očka a začala se zběsile rozhlížet po místnosti. Následně se její pohled plný zvědavosti usídlil na dráčatech, jeho veličenstva.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Sun Feb 04, 2018 8:55 am

Tregaron-Hrad
S chladným pohledem jsem si popíjel víno. Pomalu jsem odložil skleničku na stůl, opřel si své lokty a z prstů udělal věž. "Ano. Dokud jsem nevěděl, kdo přesně jste, tak jsem vás podezříval z krádeže. Odpověděl jsem a sledoval Wyverna. Byl vskutku nádherný, ovšem cosi mi na něm vadilo. Ach... není můj... Poznamenal jsem si sám pro sebe a pod kamennou tváří se mi objevil úsměv, který však nebyl k vidění. Rozpustil jsem onu věž z prstů a opatrně sundal Reagona. V jeho černých šupinách se odrážely paprsky svíček, které hořely v místnosti. Opatrně jsem jej sundal na stůl a ihned jsem se napřahoval pro Aenenys, která byla červeného zbarvení. Nebo spíše až krvavě rudá. "Nádherné jméno. Jména dráčat pochází z legend, v kterých se vypráví, že se přesně takto jmenovali první sourozenci z mého rodu." Levý koutek mi vyskočil nahoru a já se ji upřeně díval do očí.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Sun Feb 04, 2018 9:05 am

Tregaron-Hrad
Popíjela jsem víno a zaposlouchala jsem se do jeho slov. ''Tak teď už to víte.'' Řekla jsem jednoduše. Lehce znuděně jsem mávla rukou k svícnu, nedaleko mě a ten zhasl. Okamžitě jsem mávla zpět a opět začal plamínek plápolat. ''Ovšem. Každý vážený rod má své legendy o kterých se v dnešní době vypráví.'' Podívala jsem se upřeně i já do jeho očí.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lunienne Naeryen za Sun Feb 04, 2018 9:35 am

Tregaron - hrad
Už několik týdnů slibovala Valarovi svou návštěvu. Doposud měla celkem dost práce, takže se nemohla dostat skoro ani z hradu bez toho, aby ji někdo pronásledoval s něčím, co potřebuje podepsat nebo velmi nutně vyřešit. Potřebovala si oddychnout a teď k tomu měla konečně trochu příležitosti.
Cesta byla dlouhá, ale konečně mohou lidé v Tregaronu spatřit černý kočár s pozlacenými ozdobami. Tahle holka spřežení šesti koní, přičemž je každá dvojice jinak zbarvená, čímž se liší od druhé. V čele klusají vraníci, za nimi hnědáci a jako poslední dvojice běloušové. Před kočárem i za kočárem jedou vždy čtyři vojáci jako doprovod, aby si žádný lupič nic nezkusil. Vedle kočáru poklusává šavlozubý tygr Nero.
Konečně kočár zastaví a kočí seskočí z kočáru, aby otevřel slečně Naeryen dveře. Lunienne se chytí staršího muže, který ji pomůže vystoupit. Na tváři se usídlí její pověstný příjemný úsměv a poděkuje muzi kynutím za pomoc. Dá vojákům rozkazy a oni se rozjedou na místo, kde mohou uložit koně. Lunienne se nebojí, že by ji tu někdo napadl, takže jde bez stráže. A navíc.. kdo by si troufnul na velkého šavlozubého tygra.. Sparky se konečně probudí a uvelebí se v náručí paničky ještě pohodlněji.
Ozvěna lehkých krůčků se nese dlouhou chodbou, která vede k místnosti, ve které by podle všeho měl být i Valar s návštěvou. Stane přede dveřmi a zvedne jemnou ručku. Zaklepe lehce na dveře a poté otevře dveře. Jakmile vejde a spatří Valara a jeho společnost. Mile se usměje, vezme si do volné ruky, ve které nemá Sparkyho, sukní šatů a lehce se ukloní. "Dobrý den, ráda vás zase vidím... A vás ráda poznávám." Nero zatím bezděčně přijde za Valarem, aby ho pozdravil jako obvykle pohledem do očí a kývnutím hlavou. Sparky by se taky rád za Valarem rozbehnul, ale příliš se bojí toho zvláštního stvoření, které ještě nikdy neviděl a které je po boku tě slečny. "nebudu vás svou přítomností příliš rušit?" Pohledem sjede oba dva a snaží se přijít na to, co je ta slečna zač. Ví, že ji už někde viděla, ale prostě si nemůže vzpomenout kde.
Lunienne Naeryen
Lady Naeryen

Poèet pøíspìvkù : 13
Loajalita : Smaragdové řeky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Sun Feb 04, 2018 9:47 am

Tregaron - hrad
Obdařil jsem Lady svým úsměvem a opětovně se napil ze sklenice, která byla již jen z půli plná. Přemýšlel jsem, co mám odpovědět lady, avšak mojí záchranou bylo zaklepání na dveře. Obrátil jsem hlavu na dveře a dřív, než jsem stihl říct dále, tak se již otevírali. Očekával jsem otravné služky, či jiné poddané, ovšem osoba, která se zde vyskytla, mi vytvořila úsměv na tváři. Rychle jsem vstal ze židle a lehce kývl hlavou. "Také vás rád vidím Lady Naeryen." Odpověděl jsem a pohlédl jsem na Nera. Na oplátku jsem také kývl hlavou, aby se Nero necítil odstrčeně, a pak se již věnoval drahým paním. "Nikoli. Je i dobře, že jste takto dorazila. V nejbližším čase jsem chtěl svolat všechny Lordy a Lady, abychom probrali vše, co se děje ve Worizulu." Stále s úsměvem jsem pozoroval obě Lady. "Abych nezapomněl... Lady Naeryen, toto je Lady Lunnarion ze Stříbrolesí. Lady Lunnarion, toto je Lady Naeryen ze Smaragdových řek." S potěšením jsem je představil a stále stál.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Sun Feb 04, 2018 9:56 am

Tregaron - Hrad
Trpělivě jsem očekávala na odpověď, však někdo zaklepal na dveře a bez vyzvání otevřel. Hlavou jsem ke dveřím stočila. Úklonka a další mluvení v elegantním smyslu. ''Potěšení je na mé straně.'' Pověděla jsem, když nás představil. Prohlédla jsem si slečnin doprovod a pozvedla obočí. Opravdu. Každý velký rod, má nějaké unikátní zvířata, jenž se nenajdou v prostém lidu. Prolétlo mi myšlenkami a zaposlouchala jsem se do slov Lorda Dracaryona. ''To jsem tedy svou zvědavou návštěvu, dokázala dobře vypočítat.'' Pověděla jsem na to, že měl stejně v plánu všechny svolat. Luna seskočila z mých ramen a vypískla, opět imitací dračího řevu. Chtěla si hrát, jakožto mládě..
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lunienne Naeryen za Sun Feb 04, 2018 10:03 am

Tregaron - Hrad
Jakmle se Valar postaví a opětuje vládkyni úsměv, tak se mladá dívka usměje a prohléne si ho. Zase o něco vyrostl od minule. Zná ho už hodně dlouho, takže pozoruje jeho pozvolnou proměnu v muže. Je to zajímavá podívaná a jen tak někomu se jí tahle možnost nenaskytne. Každý by chtěl pozorovat růst krále Worizulu. A jeho dráčata vlastně taky. Lunienne překonává svou povahu. Kdyby tu byli sami, tak by se k jeho dráčkům zase rozběhla a šla by je pozdravit. Krátce pobaveně se zasměje. "Přesně jak říká vážená slečna Lunnarion, také jsem si dokázala svou návštěvu dobře naplánovat." Pobaveně se usměje a trochu udiveně ucouvne, když jí Sparky najednou vyskočí znáručí a běží za Valarem. Lunienne si přikryje rukou ústa a doufá, že ten tvoreček nic jiného nevyvede. Když už se chystá k mocnému skoku, ktrým by zaútočil an hlavu krále, tak ho Nero chytne při skoku do tlamy a prostě ho Valarovi podá. Tohle vypadalo určitě hodně vtpně, že se Lunie musela pousmát. "Máte krásného společníka.Nebo snad společnici?" Pokyne k mláděti, které udělalo ten zvuk. Nejspíše si chce hrát. Lunienne klidně dojde k dráčatům a stoupne si tak, aby jim viděla co nejlépe do očí. "Opět vás zdravím drobečci. Raegone, Aenenys." Nakonec se otočí i k dalšímu zvířátku. "A a tebe taky moc ráda poznávám. Jsem Lunienne." Nechce, aby si ten drobeček připadal nějak odstrčený. Nero ji jen nechápavě sleduje a podívá se nechápavě na Valara, jako kdyby říkal něco ve stylu, jestli to ta holka má furt zapotřebí.
Lunienne Naeryen
Lady Naeryen

Poèet pøíspìvkù : 13
Loajalita : Smaragdové řeky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Sun Feb 04, 2018 10:13 am

Tregaron - Hrad
S úsměvem jsem jen přikyvoval a snažil se sledovat obě Lady. Dvě ženy v jedné místnosti... tohle nemusí dopadnout dobře... Pomyslel jsem si a sledoval běžícího Sparkyho. Nehybně jsem seděl a stále ho pozoroval s úsměvem. Když skočil, tak ho Nero chytil ve vzduchu. Málem jsem sebou cukl, naštěstí můj reflex nijak extra nezareagoval a já stále v klidu stál. Vzal jsem Sparkyho do dlaní a pohlédl na Nera. "Děkuji můj drahý příteli." Pronesl jsem a vzal si Sparkyho do jedné ruky, kterou jsem přitiskl k tělu. Druhou rukou jsem ho podrbal na hlavičce, a pak ho opatrně položil k dráčatům na stůl. Rychle jsem se koukl na obě Lady a ihned odpověděl. "Ano. Nemuseli jsme ani posílat havrany. Jsem potěšen, že jste samy od sebe přijely." Usmál jsem se a pohladil levou rukou obě dráčata. "Co kdybychom se trochu přesunuli k politice?" Zeptal jsem se a prvně se podíval na Lady Lunnarion a potom na Lady Naeryen.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra: