Dracaryon - Dračí pláně

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down

Re: Dracaryon - Dračí pláně

Příspěvek pro Thaleia Inoe za Wed Nov 07, 2018 12:25 pm

Mlčenlivé moře
Když drobný chlapec vycenil zuby a následně ze sebe vydal jakousi napodobeninu vrčení, panter by se nahlas zasmál, kdyby mohl. "Kdo by řekl, že lidé umí napodobit zvuky a gesta zvířat," promluvil k Thaleie v myšlenkách. V tom okamžiku si musela překrýt ústa dlaní, aby se nezačala smát. Přišlo jí vtipné, když něco takového říká zrovna jeden z příslušníků zvířecí říše. "I ty kocoure," nemohla si odpustit poznámku na chlapcův účet. Když se pak konečně dochichotala, její tvář zvážněla. Svým výrazem chtěla upozornit na fakt, že to co se chystá říct myslí vážně a ne jako nějaký vtípek. "Upřímně…" Na jedné noze se naklonila na stranu, a poté na druhou, aby ho ho obhlédla z více úhlů, ne jen ze předu. Po této krátké prohlídce se mu znovu zahleděla do tváře. "Nevypadáš, že by ses dokázal nějak slušně uživit. Vždyť se na sebe podívej, takhle by ses nikomu neubránil. Od pohledu vůbec nejsi nějaký silák. Maso žvejkáš, jako kdyby ti snad mohlo někam utýct. Určitě nebudeš o moc starší jako já, život máš před sebou. Musíš žít, ne jen přežívat," chrlila na něj jednu větu za druhou a celý svůj proslov doplňovala občasným rozhazováním rukou. Opravdu by ji zajímalo, co jí na to tady naháč poví, což také patřičně vyjadřovala tázavým pohledem a povytažením obočí.
Panter, nesdílející její nadšení pro komunikaci úplně s kýmkoli, se na ni zadíval a když nijak nezareagovala, ulehl na zem. Svou velkou hlavu si položil na přední tlapy a odvrátil pohled od své paničky a toho člověka. Začal sledovat okolní přírodu a hejno ptáků, které prolétalo nad jejich hlavami.
Thaleia Inoe
Obchodnice

Poèet pøíspìvkù : 6
Loajalita : Není loajální žádnému Worizulskému království

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Peter Pan za Wed Nov 07, 2018 12:48 pm

Mlčenlivé moře
Nechápavě se zahledí na tu polonahou holku, když mu řekne, že je kocour. "Vocas sice mám, to jo, ale... Chlupatej zas až tak nejsem." Zakroutí hlavou. Právě se pokusil o vtip, ale neví, jestli mu to vyšlo. Pobaveně se zazubí. Ta černá kočka je divná. Kdyby chtěla, určitě by ho sežrala na jedno kousnutí. Možná na dvě. Takovýmhle zvířatům není radno věřit. Její vážný výraz se mu ani trochu nelíbil. To ho bude zase někdo poučovat? Nesnášel poučování. Bylo to otravné. Zase is ho začne prohlížet. Naštěstí Peter junior už zase lehnul a krev se mu nahromadila jinde, ale i tak mu to začalo být nepříjemný. "Hele, já nejsem nějaká obluda v obludáriu." Řekne zachmuřeně. Na jeho těle krom několika modřin není nic špatného. Dokonce si myslí, že vypadá hodně dobře. Určitě si ho prohlíží kvůli tomu, že se na něj prostě nemůže přestat koukat a musí si vymýšlet jakékoli záminky, aby na něj mohla zírat. Jo, tím to bude. Kousne si od masa. "Je přece úplně jedno, jak vypadám, ne? Žiju? Žiju." Zabručí a dojí maso. Dojde ke svým otrhaným kalhotám a obleče si je. Už ho tu nebavilo stát jen tak jak ho nějaká ženská vyprdla jako mimino. "Víš, maso je na trhnu dost nedostatkový zboží.. A když ho šlohneš a někdo Tě chytí, tak je to celkem průser." Vysvětlí jí jednoduše a založí si ruce na prsou. Sleduje tu kočku, jak si lehla a ignoruje okolní svět. Že by ji napodobil? No, spíš ne. Potom. "Starší? Podle toho, kolik ti je. Já dokážu bejt starej jak chci." Zakření se. Mohl by si klidně přidělat vrásky, nebo si rovnou vzít tělo a ksicht nějakýho dědka. Nebo naopak nějakého malého smrada. "Ale já se Ti tu přece nebudu zpovídat... Nepotřebuju nějaký kázání. Nejsi moje matka."
Peter Pan
Zloděj

Poèet pøíspìvkù : 7
Loajalita : Dračí Pláně

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Taeron Blackfrost za Thu Nov 08, 2018 6:59 pm

Treagron - žaláře
Stál jako přikovaný, hledíc na lady, jejíž barva očí se i nadále podobala ranní mlze. Poté co si vyslechl vysvětlení mladého krále a sám mu sdělil své předpoklady pouze mlčky stál, mezitím co se snažil pochytit co nejvíce z jejich rozhovoru. Tiše uvažoval, zda je spojitost s Ledospárem pouze náhodná, či má nějaký význam. Tušil, jaká nebezpečí mohou od takovéto skupiny pramenit. Uklidňovala jej myšlenka, že na případnou válku s nájezdníky, či jiným žoldáky je jeho domovina dobře připravena. Jako vládce Ledospáru velmi dbal na národní ochranu. Již od okamžiku, kdy mu opět bylo umožněno se posadit na trůn poručit, aby byl výcvik mladých vojáků důkladnější. Od té doby jeho armáda jenom kvetla. Avšak pokud by vážně k takové válce došlo, rody by utvořili spojenectví a vstoupili do války společně, tím si byl jist. Ze zákoutí svých myšlenek se opět vrátil do místnosti. Vše bylo stále při starém, až na jednu malou drobnost. Děj. uvnitř iluze , lady Naaryen zřejmě nabral nežádoucí spád. Nevědomky udělal krok vpřed. Sledoval obličeje obou, jež se v iluzi nacházeli. Jejich výrazy potvrdili jeho mínění. Žalářem se rozlehl výkřik a mladý lord sebou trhl. Další krok vpřed. Jeho zraku neunikl ani červený pruh krve, který se zjevil lady na šaty. Něco uvnitř mu velelo, ať okamžitě zasáhne, avšak on si byl moc dobře vědom, že v této fázi nic nezmůže. Mohl jenom čekat. Čas ubíhal a Taeronova trpělivost se pomalu ztrácela. Konečně se již zdálo, že výslech se chýlí ke konci. Černovláska konečně otevře oči. ,,Lady." vyhrkne tiše. Již pouze hrstka kroků jej dělila od zakrvácené dívky. ,,Jste v pořádku?" otázal se poukazujíc na krvavý pá, který hyzdil její šaty. Vzdálenost pár kroků byla pryč. Pátravým pohledem prohlížel zybtek jejího těla, hledajíc jiná vížná zranění. Na její omluvy pouze pobaveně zakroutil hlavou, za doprovodu lehkého úsměvu. Blázen... ,,Jistě jste pomohla více, než tušíte." nevinně se na roztřesenou dívku usmál. Již od pohledu vypadala vyčerpaně. Její pokožka měla barvu vápna a celá se třásla. ,,A to s nimi nemusíte žít v jedné zemi." pokusil se odlehčit napětí lehkým vtípkem. Zřejmě marně. Naprázdno polkl. Jeho pohled opět zabruslil k lady Naeryen. Za tu nepatrnou chvilku se její třas výrazně zhoršil, což jej uvrhovalo do obav. ,,Ale dost mluvení, bude lepší kd-" aniž by větu stačil doříct, černovláska se řítila k zemi. Měl k ní blízko, a tak jí stihl zachytit. Držíc bezvládné tělo lady Naeryen, mladý lord stál uprostřed kopky. Začala se v něm hromadit panika. Těkal očima ze strany na strany, snažíc se najít nějakou pomoc. Jeho pohled klesl k dívce, jež svíral v náručích. Zarazil se. Tak dělej něco, ty blbče! Náhle, jako by jej zasáhl blesk, opět se mu vrátil zdravý rozum. ,,Králi, musíme jednat." pronesl odhodlaně. Nebyl čas marnit drahé vteřinky. ,,Stráže musí lady odnést někam, kde se jí dostane pomoci, já se v hradu nevyznám. Měl byste jít s ní." předal lady pověřené osobě. ,,Já se mezitím postarám o toho zajatce, pokud mi dáte svolení." kývl na mladého krále. Nechtěl králi rozkazoval, všechno to bylo pouze v zájmu úspory času. Doufal, že král jeho záměr pochopí.
Taeron Blackfrost
Lord Blackfrost

Poèet pøíspìvkù : 20
Loajalita : Ledospár

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lyana Tessie Dracaryon za Fri Nov 09, 2018 8:12 am

Někde za hradbami  - Tregaron - hrad
Dusot kopyt jejího hřebce se ozýval pěšinou za Dračím městečkem a doslovně zanechával za sebou prach. Kaero byl nejrychlejším koněm, kterého kdo mohl poznat a ona měla to štěstí a byl její. Vítr ji jak spěchala domů ničil i ten obyčejný drdol, jenž spojoval její dlouhé bílé vlasy. Byla pryč několik dní a bratr měl jistě již strach. Vlastně ne, měl práci s Korunou.
Za hradbami Tregaronu, přešla ze cvalu do klusu a nasadila si přes hlavu kápi, aby ji nešlo vidět do obličeje. Všichni z města věděli a znali ji, jako dokonalou Princeznu, které ani vlásek netrčí nikde bokem. Vidět ji takhle špinavou, upocenou a ještě není oděna v šatech, by jistě zničilo její pověst v bohatší čtvrti města.
Brzy se svým koněm doklusala do Královských stájí, kde si sama Kaera odstrojila, tam její druhou stránku divošky pro změnu znali. Katanu si odepnula ze sedla, ''Brzy ti přinesu nějakou tu mňamku.'' Pohladila svého koně po nozdrách a zamířila poté rovnou do svých komnat.
''Asi najdu svého bratra.'' Pověděla si sama pro sebe, když návštěva koupelny a další hodina úprav jejího vzhledu od služebných. ''Naposledy byl na poradě s ostatními Lordy...'' Pipla nesměle jedná služebná. Princezna po ní hodila lehce zamračený pohled. ''Omlouvám se, vím kde je moje místo..'' Sklopila pohled k zemi. Opět se zahleděla do zrcadla, nebude ji trestat za to, že ji vlastně poradila, kde by měla začít hledat, ale to už Lyana nekomentovala. ''To už by stačilo, brzy stejně bude večer a budete mě opět odstrojovat..'' Mávla oběma rukama, aby odešli. Neměla ráda tenhle dokonalý vzhled. Stačí chvíle a je s ní někdo na koho se necítí. Je to ona, ale přitom není..
Vyšla ze svých komnat a ladnou chůzí kráčela hradem, střevíce za sebou nechávali ozvěnu. Před Konferenčním sálem se zastavila. Opravdu měla princezna vejít dovnitř? Co když řeší ještě nějaké závažné věci? Nakonec se o kus vrátila a zahleděla se na strážného. ''Kde je můj bratr a ostatní Lordi?'' Zeptala jsem se. ''Lady Lunnarion dosud nevyšla, aspoň ji nikdo nezahlédl. Král, Lady Naeryen a Lord Blackfrost mířili do žalářů.'' Odpověděl stručně. Co se týče Yenn, princezna nadtím mávla rukou, protože jak ji znala odešla jedním ze svých teleportů. Kývnutím poděkovala, strážný se lehce uklonil a ona mířila do žálaří..
Když tam dorazila zhrozeně viděla jak padá Lumienne k zemi. ''U draků, co se tady stalo!?'' Téměř zakřičela místo pozdravu. Lumienne znala už strašně dlouho a teď viděla jak ji Lord Blackfrost zachytává, aby nespadla na zem. Byla od krve. Nejdřív hodila naštvaný pohled k Taegonovi. Jeho si nijak nevybavovala a proto jej nyní vzala jako hrozbu... jako větší hrozbu, než vězně za nimi. Princezna nepoznala, že tento mladík je Lordem Ledospáru, ani jeho smečku vlků nebrala v potaz. Teď jen chtěla vědět co se stalo s Lumienne.

Naposledy upravil Lyana Tessie Dracaryon dne Fri Nov 09, 2018 10:29 am, celkově upraveno 1 krát
Lyana Tessie Dracaryon

Poèet pøíspìvkù : 1

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Thaleia Inoe za Fri Nov 09, 2018 10:24 am

Mlčenlivé moře
Napoprvé jí opět přišlo zvláštní, když řekl, že ocas sice má, ale chlupatej až tak není. Opravdu, chlupy jako kocour neměl, ale co ten ocas? Když se nad tím však zkoušela zamyslet ještě jednou, došlo jí, že tu přeci jen je jedna část jeho těla, která by se možná dala přirovnat kočičímu ocasu, možná. Byla ráda, že se jí podařilo objevit další slovo, které tady někdy používají pro nazvání jiné věci. "Vocas, dobrý." Po menší prodlevě se tomu zasmála. Doufala, že to nepochopila nějak úplně špatně. Ale co, i kdyby jí nedošel skutečný smysl jeho slov, nic by se nestalo. Zase jednou by si mohla udělat legraci sama ze sebe.
Příliš se jí nelíbil jeho názor na vlastní situaci. Nemohla s ním souhlasit. Už už otevírala ústa, aby mu řekla několik několik dalších poznámek, ale nakonec přeci jen ještě chvíli pomlčela. "Fajn, žij si jak chceš." Pokrčila rameny. "Je to stejně jen na tobě. Ale myslím si o tom svoje," protočila očima a řekla si, že se s tadytím klukem nebude dohadovat o tom, co je pro něj dobré. Poté, co se oblékl, jejich hovor opět pokračoval. "Tak, maso přece nemusíš šlohat. Je taky možnost si ho ulovit, že jo?" Pootočila hlavu na Taa, který se na ni obrátil a jejich pohledy se setkaly. Panter svou velkou tlapou k dívce následně přišoupl její dlouhé netypicky tvarované kopí, které jí před nedávnem přinesl, a pak si zase hleděl svého. Thaleia se po kopí natáhla a krátce s ním zatočila v rukou. Samozřejmě tak, aby bylo stále dostatečně daleko od toho kluka. Když dokončila své krátké představení, tak kopí postavila vedle sebe, držíc ho v pravé ruce. "Ale ne každý je bojovník." Pokrčila rameny znovu. Při poskytování své lovící rady totiž opět zapomněla na to, že tady lidé žijí většinou ve městech a buď si maso kupují, nebo chovají zvířata, která mohou sníst až dorostou.
Když se zmínil o tom, že mu může být kolik jen bude chtít, překvapeně na něj vykulila oči. "Cože to?" otázala se ho okamžitě. To, že se jí vlastně ptal na její věk úplně vypustila. Opravdu chtěla vědět, jak to myslel, nejlépe aby jí to řekl teď hned. Nikdo přeci nemůže být v jednu chvíli dítětem a chvíli na to starým dědou. "Jo, nejsem tvoje matka," odříkala rychle, "ale vysvětli mi, jak jsi to myslel s tím věkem?" Udělala na něj prosebný pohled, takzvané psí oči a byla zvědavá, jestli to bude mít nějaký efekt.
Thaleia Inoe
Obchodnice

Poèet pøíspìvkù : 6
Loajalita : Není loajální žádnému Worizulskému království

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Peter Pan za Mon Nov 12, 2018 2:06 am

Mlčenlivé moře
Po chvilkové pauze mezi jeho slovy, která mimochodem zopakovala. Cosi o jeho vocasu, se tomu děvče i zasměje. Přísahal by, že má dlouhý vedení, pokud to nepochopila hned naz ačátku. Ale je zase pravda, že ne každý musí znát výlevy té nejnižší třídy.
Pokrčí rameni v gestu, kterým naznačuje, že ho to moc nezajímá. "Holky si vždycky o věcech myslej svoje." Mávne rukou a pokračuje. "Proto sem se naučil, že je faktiš lepší je neposlouchat." Pobaveně se na ni zazubí. Provokuje ji? Možná. Nicméně mluví čistou pravdu. Holky nějak moc neposlouchal, protože většinou jenom mlely ptákoviny. "Proč bych se měl za něčím běhacím hnát a přidělávat si práci? Můži to někom,u šlohnout a tak mu akorát tak zkazit den a práci s lovením takovýho fajnovýho úlovku." Samolibě se zašklebí. Nikdy nebyl z nejmilejších. Chová se prostě tak, jak to situace vyžaduje.
Vypadá to, že tu holku zaujal. Začne se oblékat a pokrčí ramena. "je to tak jak říkám." Pokýve velmi důležitě hlavou a mrkne na ni. "Teď už musim." Otočí se k ní zády a pak zpátky na ni. Nicméně místo jeho mladistvého obličeje se mu an něm objeví psousta vrásek. Ruce pořádně zkrabatí a vlasy mu najednou zmizí. "Na shlednaou, mladá dámo." Řekne stařečkovských hlasem. A teď se ta holka může jenom dohadovat, jestli byl opravdu chlapcem, nebo opravdu dědkem starým. On už jí to neřekne. Jde si po svým, otočí se k ní zády a jde směrem k městu. Mávne na ni a pokud se s ním bude pokoušet mluvit, nebo na něj volat, tak bude hrát hluchého. Sice ho potěšila tím masem, ale nemusí tu s ní zabít celej den.
Peter Pan
Zloděj

Poèet pøíspìvkù : 7
Loajalita : Dračí Pláně

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Mon Nov 12, 2018 6:33 pm

Treagron - žaláře
Celý napjatý jsem poslouchal každé slovo, které zrovna padlo v místnosti. Se sevřenými pěstmi jsem se držel, abych zajatci neublížil. Z takovýchto lidí se mi doopravdy dělalo špatně a když jsem na vlastní uši slyšel, co vše plánují a jak jsou již mocní, tak jsem se musel hlídat. Snažil jsem se zachovat chladný výraz, avšak v onen moment se mi to moc nedařilo. Proč by někdo něco takového dělal? Na trůně nejsem tak dlouho, aby si lidé mohli vytvořit takto špatný názor. Tyto a i podobné věci mi neustále vrtali hlavou a já udělal krok v před. Sám jsem nevěděl, proč jsem tak učinil, ale již se stalo. Druhou nohu jsem přesunul k té prvé a opětovně se narovnal. Výkřiky zajatce a bodavý hlas Lady se roznášel chladnými chodbami, až to nahánělo hrůzu. Kdo by to jen řekl, že takto milá a usměvavá slečna, dokáže vzbudit tak ohromný stran. Byl jsem svým způsobem okouzlen, jak se Lun v tu chvíli změnila. Takto jsem ji doopravdy neznal a měl jsem co dělat, abych na ni necivěl s otevřenými ústy. Sídlí v Beauvolcanu. To se dalo očekávat, přeci jen, opuštěná země je dobré útočiště... zamyslel jsem se a přiložil prsty od pravé ruky k bradě. "George Boulder..." Potichu jsem si zopakoval ono jméno a než jsem se nadál, výslech byl již u konce. Lun nevypadala nikterak dobře, ale slova mi uvízla v hrdle. Jako kdybych byl němí. Rozhodně jsem chtěl cosi říci, ale v onen okamžik mě nic nenapadalo.
Než jsem se stihl nějak rozhoupat, tak se Lun již řítila k zemi. Mé reflexy jednaly rychle, ale Lord Blackfrost byl rychlejší. K tomu všemu, aby toho nebylo málo, ve dveřích se objevila má sestra. "Jdeš akorát na čas..." Poznamenal jsem s lehkou ironií a opět se věnoval Lun. Strážím jsem žádný povel nedával a ujal se ji sám. Opatrně jsem ji vzal do náruči a zvedl se. "Je zcela ve vaší moci. Ale pospěšte si, Lady Naeryen se zajisté rychle probere a bude potřebovat společnost." Podotkl jsem k Lordovi a pak si to již namířil k dveřím. Svoji sestřičku jsem lehce odstrčil, ale dal jsem ji znamení, aby šla se mnou. "Lyanno! Momentálně jsi rychlejší než já, jdi napřed a sežeň služebné. Ať jdou do komnaty Lady Naeryen." Přikázal jsem ji s myšlenkou, že mě zajisté nezklame. Bez očekávání na jakoukoliv reakci jsem šel dál ke schodům, po kterých jsme přišli.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Poèet pøíspìvkù : 61
Loajalita : Dračí pláně

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Taeron Blackfrost za Tue Nov 13, 2018 6:17 pm

Tregaron - žaláře
Náhle, ve všem tom shonu se dveře do žaláře rozletěli a dovnitř vtrhla mladá dívka nápadně podobná mladému králi. Jakmile se skupince tři nenechavých vlků dostalo možnosti podívat se do místnosti, kam jim byl odepřen přístup, chopili se jí nechtíc ji pustit. Jeho ledově modrým očím neunikl výraz, jež mu příchozí dívka darovala. Již od pohledu mu nedůvěřovala. Kdyby byla situace jiná, rád by se představil, avšak náležitosti se rozhodl nechat na vhodnější dobu. Mladému králi pouze kývl na znamení souhlasu. Zanedlouho se cela vylidnila. Jediní, kdo mu dělal společnosti byla jeho smečka a pár strážných, jež lemovali dvě ze stěn žaláře. ,,Prosím, odejděte." pronesl ke dvou mohutným příslušníkům stráže. Oba neochotně opustili celu. Jejich pochybnosti byli zřejmé. Třebaže i zde byl lordem, stráže mu svou náklonnost nikterak nepropůjčovali. Nevěřili mu. Mohutné dveře opět zapadly do svého původního místa a v místnosti se rozhostilo nepříjemné ticho. Pozornost tří vlků mezitím strhl zajatec, který stále seděl přikován k železnému křeslu. Byl zlomen. Pohledem rozrýval kamennou dlažbu zatímco jeho končetiny bezvládně trčely do stran. Ohlušující ticho protl tlumený štěkot. Hnědý vlk poslušně oznamoval zajištění zajatce. Zbylí dva členi smečky celé dění sledovali z přiměřené vzdálenosti. Mladý chlapec nic neřekl, pouze jednoduchým pohybem ruky poručil hnědému vlku, aby se stáhl. Taeronovi běhaly hlavou různé myšlenky, avšak nejvíce ho pálila představa útoku, čí povstání ve své vlasti. Ledospár poslední dobou sužují problémy, které pravděpodobně pramení od této skupiny povstalců. Právě se mu naskýtala obrovská možnost, zjistil víc. Musel jednat. Avšak jeho rozvířenou myslí běhali i jiné nápady. Pomsta lady Naeryen. Místností se rozlehl zvuk kroků. Vězeň sebou polekaně trhl. Podpírajíc mužovu bradu, donutil jej, aby zvedl pohled. Mladý lord na něj hleděl se značným opovržením. ,,Kdo z vaší skupiny operuje v Ledospáru?" jeho chladná slova bodali jako dýky. I on se dokázal změnit. Vězeň sebou pouze cukl, snažíc se utéct před pohledem, jímž na něj Taeron hleděl. Notnou chvíli bylo ticho, zatímco ve vzduchu stále visela nezodpovězená otázka. Náhle Taeron uvolnil svůj stisk, avšak hlava zlomeného muže tentokrát neklesla k zemi. Jeho pohled se zabodl do zad mladého lorda. Cítil jeho pohled. Tříčlenná smečka pouze poslušně seděla v koutě, sledujíc dění kolem. Třebaže se každý tuto skutečnost snažil skrýt, poznal na nich, že jsou znudění. I jemu docházela trpělivost. Svou pravdou ruku spustil podél těla. Doufal v účinnost schopností lady Naeryen, avšak bohužel se musel uchýlit k jiným prostředkům. Neoplýval magií, která by se dala takto využít při výslechu, musel se tedy spokojit se starou technikou. Zaťal pěst, načež se prudce otočil a uštědřil muži silnou ránu do obličeje. Psanec pouze bolestně zasténal. Ani po použití tohoto vyslýchacího prostředku to nevypadalo, že by mu onu informaci chtěl sdělit. Další ránu mu uštědřil rukou druhou. Jeden z jeho zubu spadl na kamennou dlažbu. ,,Kdo operuje v Ledospáru." dychtíc po odpovědích, zopakoval otázku. Místností se opět rozhostilo ticho. Vzduchem opět prosvištěla Taeronova pěst. Takto se to opakovalo značnou chvíli, až se klouby na jeho rukách začali rozdírat. Třebaže úspěšnost Taeronových dosavadních snach byla trpká, svým způsobem vězně obdivoval. Moc dobře věděl, jak jsou jeho rány silné, avšak vězeň stále nepodlehl. Vlastně plavovlasý chlapec si nebyl jist, zda podlehnout stále může. Jeho oči jakoby ztratili odstín a jiskru, končetiny měl bezvládně svěšené podél těla a jediné, co jej ujišťovalo, že není mrtvý byli pohyby jeho hrudníku. Usoudil, že jeho snahy již nejsou na místě. Vyslal je smečce ledabylé gesto, načež otevřel dveře. Když vlci opustili místnost, naposled se ohlédl za zakrvavenou tváří zajatce. ,,Vybral sis špatnou stranu." utrousil s opovržením v hlase. Dveře se za ním zavřeli a on se vydal ke schodům, zahazujíc roušku vzteku. Krev barvila jeho ruce, zatímco obavy kalili jeho mysl.
Taeron Blackfrost
Lord Blackfrost

Poèet pøíspìvkù : 20
Loajalita : Ledospár

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Povolení tohoto fóra: