Dracaryon - Dračí pláně

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Re: Dracaryon - Dračí pláně

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Wed Mar 07, 2018 3:54 pm

Tregaron - Hrad
Vyslechla jsem si všechno co pověděl bez toho, abych jedinkrát promluvila. Mezitím jsem si hrála s plamínkem, jenž jsem vzala z jednoho svícnu. Až když svůj proslov domluvil jsem zhasla plamínek v ruce a na svícen vyčarovala nový. "Královna Worizulu? To bych nezvládla. Mám dost starostí se Stříbrolesí, natož abych vzládala celý Worizul." Pověděla jsem. "Máš v tomhle můj obdiv. Jestli válka vznikne tak ne, kvůli tvé neschopnosti, ale kvůli tomu, že se lidem nelíbí kdo vládne.." Dodala jsem tiše a poté se z křesla postavila a došla jsem k oknu. "Koruna má podporu Stříbrolesí a bude ji mít. To víš, však nemůžu ohrozit svůj lid a pokud si budu muset vybrat zůstanu na straně své země. Ovšem to asi každý vládce." Řekla jsem zcela vážně.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Poèet pøíspìvkù : 27
Loajalita : Stříbrolesí
Motto vaší postavy : ''Víte kdy končí pohádky? Až jim lidé začnou věřit.''

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Wed Mar 07, 2018 7:00 pm

Tregaron - Hrad
S úsměvem jsem se zadíval ven z balkónu a chvíli přemýšlel. "Kdyby jsi měla být královna, tak by jsi tak byla i vychována... je samozřejmé, že takto by jsi jakožto královna vystupovat nemohla, jelikož tě tak nikdo nevychoval..." Odpověděl jsem a upil ze skleničky. Pak jsem skleničku odložil na stůl a věnoval svůj pohled na Yenn. "Jsem rád, že máme vaši podporu, avšak... když budu svržen, tak tuto větu můžeš říci i jinému panovníku, který bude mít korunu na hlavě." Povzdychl jsem si nad krutou realitou a přemýšlel nad prostým lidem. Panovníkům lze vzít půdu, avšak co mohu vzít prostému lidu? Když zvednu daně, tak se lidé, kteří jsou na moji straně, se začnou také bouřit... Když daně snížím, tak bude mít koruna dluh... Zatřepal jsem hlavou a pohlédl jsem zpátky na Yenn. "Co mi panovnice Stříbrolesí poradí, abych si udržel svůj respekt a korunu na hlavě?"
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Poèet pøíspìvkù : 48
Loajalita : Dračí pláně

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Wed Mar 07, 2018 7:11 pm

Tregaron - Hrad -> Komnata pro hosty - Po chodbách hradu
''Pokud bych se narodila se stejnou povahou, vychovávala bych se od patnácti sama.'' Pověděla jsem jednoduše. Potom jsem se s fialovýma očima podívala na Aegona a z vážností v hlase, jsem pověděla: ''Říkám to jenom, proto že na trůnu sedíš ty, bratránku. Jinak bych Stříbrolesí uzavřela.'' Upravila jsem si plášť a vydala se ke dveřím. ''Projdeme se?'' Ani jsem nečekala na odpověď a vyšla ze dveří. Za dveřmi jsem však na Aegona čekala. ''Dát najevo, že jsi se Králem stal právem a ne, protože minulý král zemřel a nikdo jiný nebyl na blízku. Pokusit se stát králem, kterého budou lidé oslavovat.'' Vyhrkla jsem ze sebe, první co mě napadlo, bez toho abych vlastně svou odpověď promyslela. ''Mimoto, brzy se budu muset vrátit do Stříbrolesí, již tu jsem příliš dlouho, proto by se měli tvé plány, proč si nás svolal urychlit.'' Připomněla jsem mu. Byly jsme tu už nějaký ten pátek a naše Země, byly bez vlády a kontroly.
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Poèet pøíspìvkù : 27
Loajalita : Stříbrolesí
Motto vaší postavy : ''Víte kdy končí pohádky? Až jim lidé začnou věřit.''

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Wed Mar 07, 2018 7:28 pm

Tregaron - Hrad -> Komnata pro hosty - Po chodbách hradu
S vážným pohledem jsem jen přikyvoval a uvažoval nad tím, jak dát najevo, že jsem pravým králem. Dělám vše pro svůj lid... svolal jsem i tyto panovníky jen pro to, abychom udrželi mír v našich zemích, avšak jak mám uspořádat radu, když někteří lordi ani nedorazili.... Naklonil jsem hlavu na levou stranu, přičemž se z krku ozval zvuk křupnutí. Postavil jsem se na nohy a vyrazil k Yenn. "Jistě... jistě... přípravy na hostinu jsou již skoro hotové..." Pověděl jsem a vyrazil po dlouhé a úzké chodbě. "Holt to trvá déle, než jsem si myslel. S přípravy nikdy takové starosti nebyly, avšak stále se čekalo na zastupitele rodu Crowley..." Zavrtěl jsem nad tím vším hlavou a zamyslel se, proč rod Crowley opovrhl mým pozváním. Tento rod vždy byl proti mému rodu, ale myslel jsem si, že když jim ukážu ochotu, tak budou schopni spolupracovat...
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Poèet pøíspìvkù : 48
Loajalita : Dračí pláně

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra: