Dracaryon - Dračí pláně

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Dracaryon - Dračí pláně

Příspěvek pro Osud za Thu Sep 07, 2017 6:30 pm

Popis území

Dračí pláně se nachází uprostřed přírodních hradeb, které tvoří vysoké hory a skály, moře, temné, hluboké lesy, které je téměř nemožné překročit. Na pláně sice teče několik řek, ale překonat je může být stejně obtížné, jako všechno ostatní. Průsmyky, kterými se dá dostat na pláně, kde stojí hlavní město, které je zároveň královským, jsou střeženy malými pevnostmi a mnoha vojáky. Průsmyky jsou malé a než jimi projde armáda, je dost možné, že polovinu z nich zabijí lučištníci umístění na strmých skalách ve vížkách a zbytek zemře v boji s armádou z Tregaronu. Jakmile však překročíte hranice, naskytne se vám úchvatná podívaná na rozlehlé pláně. Na horizontu uvidíte město Tregaron, jezera, domy na samotě mimo měst, lesy a četné farmy. Díky přírodním hranicím je tento kraj nejbezpečnější ze všech. Stane se, že po královských silnicích uvidít projíždět jezdce na koních, kteří stráží pláně a její obyvatele. Úrodné pláně dávají vzniknout vinicím, farmám a všem různým obchodům. Zvířata se volně pasou, divoká zvěř se nepřiblíží k žádnému domu a lidé jsou stále spokojení. Tregaron je neskutečně krásné město. Vysoké hradby, četné věže, nádherné domy a ulice a všude visí vlajky vládnoucího rodu, Dracaryonců.

Mapa

Základní pravidla

1. Pište minimálně čtyřřádkové posty.

2. Činy Vaší postavy pište klasicky.

3. Myšlenky pište kurzívou ---> Je nebezpečný, či si na to jen hraje?

4. Přímou řeč pište do uvozovek + můžete (ale nemusíte) ji i zvýraznit ---> "Ahoj! Tak co dneska budeme dělat?" / "Ahoj! Tak co dneska budeme dělat?"
Osud

Poèet pøíspìvkù : 9

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Dracaryon - Dračí pláně

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Wed Jan 31, 2018 6:48 pm

Tregaron - přístav
Můj lehký spánek vyrušila služka, která klepala na dveře, zda smí vstoupit. S povzdechem jsem se podíval na dveře a rázně odpověděl. "Jistě!" Nejspíš jsem nezněl příliš nadšeně, ale když jsem si to probíral v hlavě, tak jsem jednoduše uznal, že mi to je jedno. Při mém štěstí mi přinesla můj nový oděv a k tomu víno. Lehce jsem se pousmál a nakázal ji, aby šla pryč. Když za sebou zavřela mohutné dřevěné dveře, vstal jsem a došel ke džbánu plného vína. Opatrně si vzal skleničku a přelil onen rudý nápoj do ní. S chutí jsem se napil a ihned se podíval ven z okna. Byla zase noc. Otráveně jsem si opět povzdychl a na chvíli se zamyslel. Možná bych se příště neměl tolik přemáhat... mí občané mě již dlouho neviděli a kdo ví, zda se již nešíří lži o mé smrti. Svůj zrak jsem odvrátil a ihned co mě zaujalo, byl černý oblek s červenými pruhy. Co nejdříve jsem ho na sebe oblékl a ihned se šel podívat před zrcadlo. Cosi tomu chybělo. Plášť! Rychle jsem se otočil a vzal si černý plášť s kápí. Fajn... již jsem se oblečen... ovšem na kralování je teď pozdě a mistr již bude zaneprázdněn... Ihned mi došlo  že mám příležitost se konečně podívat po dlouhé době ven, a tak jsem vyrazil.
S kápí na hlavě jsem procházel všechny ulice, které jsem znal. Nakonec jsem skončil v přístavu. Bylo zde ticho a prázdno. Až na pár opilců jsem zde pořádně nikoho neviděl a vnímal jsem jen čerství vzduch oceánu a šplouchání vody o břeh.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Poèet pøíspìvkù : 48
Loajalita : Dračí pláně

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elizabeth Jolly Roger za Wed Jan 31, 2018 7:09 pm

Byl již večer a já se svými loděmi jsem konečně po náročných týdnech, byla v přístavu. Bylo to již dlouho co jsem navštívila Dračí pláně, takže jsem se je dnes chystala důkladně prozkoumat a zítra snad něco i prodat. Má posádka se odebrala do krčem a nevěstinců. No to je opravdu krásné. Co tu teď mám jako dělat ? Já tu loď uklízet sama nebudu oddechla jsem si a došla jsem si do kajuty pro nějaké lepší šaty. Potřebovala jsem na sebe něco lepšího než roztrhané oblečení, které je celé bílé od mořské soly. černá, modrá, černá a modrá, černá a červená to je ono vzala jsem do ruky ty věci, bylo to něco mezi zbrojí a elegantními šaty. Oblékla jsem si je a šla k zrcadlu, kde jsem se jen důkladně prohlédla. Ještě klobou a bude tu úžasné. Odešla jsem od zrcadla, ještě jsem si na sebe nakapala trochu toho vonného oleje, vzala klobouk a vyšla z lodi. Samozřejmě mi nesměly chybět dýky, které jsem měla pověšeny na bocích. Po kapsách jsem měla několik hrstí zlatých a plánovala jsem si kam jít. Elizabeth, tak kam, už jsi tu dlouho nebyla a když se neztratíš na moři tak tady je to nemožné, je to je město. Porozhlédla jsem se z jednoho konce přístavu na druhý. Přesto jsem vyrazila k nejbližší lavičce a prostě se jen usadila a pozorovala okolí. Za mnou jsem uslyšela jakési kroky. Otočila jsem se a koukla kdo to je. Nejspíše někdo kdo má chechtáky zasmála jsem se a pozorovala krajinu nadále.
Elizabeth Jolly Roger
Pirát/ka

Poèet pøíspìvkù : 16

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Wed Jan 31, 2018 7:26 pm

Tregaron - přístav
S klidem jsem pozoroval moře a jen uvažoval nad tím, jak jednoduché by bylo teď vstoupit na palubu jakékoliv lodi a odplout pryč... Mé královské povinnosti mě nutily takto uvažovat a s největším potěšením bych tak učinil. Z mých myšlenek mě však vytrhla slečna, která seděla na lavičce a koukala na oceán. S úsměvem jsem přišel k ní, i když to bylo ode mě neobvyklé, jelikož bych se k cizím lidem takto nepřibližoval. Nejspíš jsem se cítil až příliš osamělo, a tak jsem šel k ní. "Zdravím slečno." Pozdravil jsem ji a přišel před ni. "Mohu si přisednout?" Zeptal jsem se zdvořile a podíval se na volné místo vedle ní.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elizabeth Jolly Roger za Wed Jan 31, 2018 7:38 pm

Usmála jsem se na toho muže "Zdravím a ano můžete" šoupla jsem se na kraj lavičky. "Nevypadáte zrovna jako někdo kdo sem patří. Jste na to takový... no moc upravený" Zasmála jsem se a poukázala na mé ošacení, které nebylo skoro vůbec formální. Vše ladilo jen do červeno černé barvy a kůže byla nedílnou součástí toho všeho. Podívala jsem se z něj zpět na moře a začala si tam hrát s vodou, zvedala jsem ji a zase pouštěla, bylo to pro mě uklidňující, po dlouhé době ovládat zase jen a pouze vodu. Po dlouhé době jooo, konečně zaradovala jsem se a pustila tu vodu zpět do moře. Dnes jsem byla opravdu spokojená a bez jakéhokoliv stresu.
Elizabeth Jolly Roger
Pirát/ka

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Wed Jan 31, 2018 8:07 pm

Tregaron - přístav
Pousmál jsem se a přisedl si. "No... původem jsem tady z Tregaronu a vlastním tady jeden velký dům pln přepychu." Hluboce jsem se nadechl a hlasitě vydechl. "Jaký to asi je?" Zeptal jsem se s pohledem na oceán. Když jsem otočil hlavu, abych se podíval na slečnu, tak mi došlo, že má otázka nedávala pořádně smysl. "Myslím plavit se po moři... musí to být tak uklidňující..." S lehkým smíchem jsem si dal pramínek vlasů za levé ucho a odvrátit svůj zrak zpátky k oceánu. Přičemž jsem si všiml, jak se voda začala chovat divně. Co to?... že by? Pomyslel jsem si a podíval se opětovně na ni. Že by to byla její magie?
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elizabeth Jolly Roger za Wed Jan 31, 2018 8:18 pm

Zasmála jsem se a podívala nedaleko na své lodě. "Je to zábava, mnoho dobrodružství, zlata a alkoholu, ale všechno hezké má i svou druhou stranu. Nikdy nevím co může přepadnout nějakou z mých lodí, nebo se může stát že jsme na moři týden bez pořádného jídla a pití, nebo prostě nejsou lodě s penězi" zasmála jsem se a podívala se zpět na oceán a zase si začala hrát lehce s vodou a schválně mu trochu prskla do obličeje. "Tohle je přesně to co na moři zažiješ každý den" zasmála jsem se a uklidnila zase vodu. Doufám že to nebylo moc, aby mě z města ještě nějak nevyhnal nebo co
Elizabeth Jolly Roger
Pirát/ka

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Wed Jan 31, 2018 8:25 pm

Tregaron - přístav
S jejích úst vycházela slova, která pro mě byla dosti užitečná. Nevědomky totiž prozradila svůj majetek. Chvíli jsem si myslel, že je to obchodnice, ovšem to mi ihned vyvrátily ony lodě s penězi. Takže pirátka? Pomyslel jsem si. Byla to má první teorie, na kterou jsem se nijak nepřikláněl, jelikož to mohla myslet jinak, než jsem to pochopil. Ovšem pro svoji jistou jsem si chtěl chytit dýku, která měla být na opasku. Ovšem onen opasek zůstal v mé komnatě na stole. Hlupáku... Pomyslel jsem si a chvíli hleděl nad levitující vodou. To co jsem ovšem nečekal, byl její útok. Můj oděv, vlasy a prostě všechno bylo promáčené, ale mě to ani trochu nenaštvalo. Zachoval jsem si svoji klidnou tvář a jen poznamenal. "Děkuji. Potřeboval jsem se osvěžit." Usmál jsem se a snažil se vymyslet, co s tím teď mám dělat.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elizabeth Jolly Roger za Wed Jan 31, 2018 8:32 pm

"ano dýku u sebe nemáte, ale jestli se v mé přítomnosti cítíte tak špatně. Tady máte jednu moji, když tak alespoň do hrdla a potom hodit do vody ano?" usmála jsem se a vytáhla z opasku svou dýku a dala mu jí do ruky. "Nemám v plánu vám nic udělat ani tady ve městě, prostě jen jedu prodat a nakoupit to co mám to je vše. Za pár dní zase odplouváme" usměji se a vodu z jeho oblečení a šatů zase stáhnu, ale voda už je tmavější. Možná je to tím že jsem se lehce rozčílila nad myšlenkou toho že mi nedůvěřuje. Zase další člověk co nechce mít nic společného s pirátem, super, super, super
Elizabeth Jolly Roger
Pirát/ka

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Wed Jan 31, 2018 8:39 pm

Tregaron - přístav
S nejistou jsem chytl její nůž do ruky a chvíli jsem váhal, co vlastně mám říct. "Nedůvěřuji všem cizím. V tomhle světě každý hraje hlavně sám za sebe. Když začnete důvěřovat špatné osobě, tak hra končí a s ní i váš život." Odpověděl jsem a zabodl dýku do lavičky. "Kdybych vás chtěl zabít, tak bych to již udělal. Můj úsměv již na tvář zmizel a můj hlas zvážněl. "Snažil jsem se jen být opatrný dle svých norem. Nic víc, nic míň." Zadíval jsem se do jejích očích a chvíli přemýšlel nad jejím jménem. "My jsme se vlastně ani nepředstavili..." Jeho myšlenky vyšli dřív, než vůbec zazněli v hlavě a podal ji pravou ruku. "Prosím, říkejte mi Valar." Schválně jsem se představil jménem, který téměř nikdo nezná.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elizabeth Jolly Roger za Wed Jan 31, 2018 8:55 pm

"Těší mě, vládci dračích planin, já jsem Jolly. Dost lidí na moři si o vás vypráví a vaše prostřední jméno je tam známé. Jsme výše postavené lapky. Máme svá pravidla řád, historii, prostě takové plovoucí město." usměji se a potřesu mu s rukou. "Nikdy neříkejte pirátovi lži, víme vše. Chápu také vaši odtažitost, jsme odpad společnosti, ale s tím už nikdo nic ne nadělá prostě se musíme nějak živit a každý má možnost si vybrat vlastní cestu" usmála jsem se a voda co jsem měla v ruce začala zase nabírat normální odstín modré.
Elizabeth Jolly Roger
Pirát/ka

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Wed Jan 31, 2018 9:21 pm

Tregaron - přístav
Jakmile jsem zformuloval její slova, tak jsem se ihned kousl do spodního rtu. Chvíli mi zabralo, než jsem něco vymyslel, ale bez panikaření se vše řeší líp. "Omluvte mě za předešlé lži, ale musíte mě pochopit. Kdyby jste byla nájemná vražedkyně, tak bych neměl moc velkou šanci přežít, kdybych po ulicích chodil s korunou na hlavě a hlásal kdo jsem." Očima jsem zkontroloval onu dýku a hned se díval opět do jejích očí. "Již takto mám obavy z války a proto si nemohu dovolit zemřít. Pochybuji, že můj bratr by to vše dokázal udržet v klidu a míru." Povzdychl jsem si a na chvíli se zamyslel. "Jste pirátka... proč jste mě nezkusila oloupit?" Zeptal jsem se s velkým zájmem a snažil se v hlavě přijít na odpověď dřív, než mi ji řekne.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elizabeth Jolly Roger za Wed Jan 31, 2018 9:41 pm

"Nemám zájem o to vás okrádat, mám tu na sto procent více zlata než vy. A hlavní je nejsem žádná usmrkaná lapka z kanálů" zasměji se, vyndám z kapes své pytlíčky zlaťáků a zvednu se z lavice. "Mohu vás pozvat na svou loď, ukázat vám jak to tu chodí a potom třeba uzavřít nějakou domluvu" usměji se a vyndám si dýku zaseklou v lavičce a vrátím ji zpět do svého pouzdra, které visí na pásku. Zandám všechno zlato a pohlédnu na lodě. "Nebojte každý musí někdy zalhat, mimochodem Jsem Elizabeth Jolly Roger." usměji se a podávám mu ruku. "Prosím říkejte mi Eli"
Elizabeth Jolly Roger
Pirát/ka

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Wed Jan 31, 2018 9:56 pm

Tregaron - přístav
I když jsem byl přesvědčen, že z jejích úst vychází čistá pravda, tak jsem ji stále nedůvěřoval. Ovšem můj adrenalin v těle zvítězil a já zcela bez sebemenších náznaků nervozity, či obav, jsem se postavil. "Budu rád, když mi ukážete vaší loď." Odpověděl jsem a mile se pousmál. No co... když tak máš stále eso v rukávu. Při nejhorším použiji magii... V onen moment mi cosi cvaklo. Proč jsem tak hloupý? Pomyslel jsem si a upřel na ní zrak. Samozřejmě tak, aby to vypadalo, že se ji kouká do očí a snaží se ji naslouchat. Ve skutečnosti se snažil soustředit na svoji magii, díky které vyčetl její nejniternější pocity. Mluví doopravdy pravdu... Pomyslel jsem si a snažil se držet krok.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elizabeth Jolly Roger za Wed Jan 31, 2018 10:05 pm

Začala mě cestou na loď lehce bolet hlava. Že by to bylo čtení myšlenek, to néé to není možné, to jsou jen legendy uklidnila jsem se tímto zdělením a přišli jsme k lodi. "Tohle je Kerberos hlavní loď napravo se nachází Labello a Concorde na levoboku, Concorde je nejvíce zdobená, to je kvůli lapkám, jinak na ní vlastně nic není" zasmála jsem se a pomalu vstupovala po prkně na loď. "Kdybyste náhodou spadl, tak vás chytí voda" usměji se a dívám se na to jak bude lézt po tom kluzkém prkně. "Jinak vítejte na palubě Kerberose, paluba je vám vždy otevřená, cokoliv si budete přát tu nejspíš někde bude. Kromě otroků, ty už neprodávám" Podívám se na palubu, jestli se tam náhodou někdo z mých lidí nepotuluje. Jestli tu najdu jednoho člověka, tak ho asi zabuju
Elizabeth Jolly Roger
Pirát/ka

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Wed Jan 31, 2018 10:13 pm

Tregaron - přístav
S obdivem jsem si prohlížel všechny lodě. Téměř mi to bralo dech. Přeci jen, je to žena a takto mocná bez jakéhokoliv rodu. V hlavě mi to trochu udělalo zmatek, jelikož jsem nikdy neviděl takto až mocného člověka bez rodové linie, díky které to mohl zdědit. Přešel jsem prkno a vstoupil na palubu. Děkuji... To bylo jediné slovo, co jsem byl schopný říci, jelikož takto ochotného a ke všemu cizího člověka jsem pořádně nepotkal. "Vidím, že jsou vybaveny i zbraněmi... na co ovšem máte zbraně, když ve Worizulu vládne mír?" Zeptal jsem se, když jsem uviděl velkou zbraň připomínající kuši. "A když jste se zmínila o obchodu. Eli... tak co by vám člověk, jako jsem já, mohl nabídnout, když jste bohatší? S podezřívavým pohledem jsem se na ni obrátil a očekával odpověď.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elizabeth Jolly Roger za Wed Jan 31, 2018 10:23 pm

"No vládne mír, ale moře není souš, zlato není zadarmo a tak to prostě na moři chodí. Jsou tam jiná pravidla, lidský život má cenu až na pevnině a zbraně jsou vaši nejlepší přátelé" zasměji se a ukazuji mu ty kuše a katapulty. "No nevím spíš jsem chtěla nabídku od vás, peněz máte víc, jinak bych taky měla hrad a panovala jakožto královna všech moří" ukáži do vzduchu jako bych ukazovala nápis. "Takže nevím, spojenectví ? Mohu si odkoupit pár domů ? udělat si tu nevěstinec, tedy pokud vám to nebude vadit a já vám za to na oplátku budu dovážet peníze a věci z jiných zemí ?" usměji se a mířím do kajuty, která je moje a hned vedle místnost plná peněz a drahokamů a klenotů. "Tohle je moje kajuta, ostatní spí v podpalubí" usměji se a rozsvítí svícny.
Elizabeth Jolly Roger
Pirát/ka

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Wed Jan 31, 2018 11:14 pm

Tregaron - přístav
Následoval jsem ji do její kajuty přičemž jsem ji naslouchal. Její kajuta mě dosti zaujala a kdybych měl říct pravdu, tak jsem chvíli uvažoval, že bych byl radši pirátem než králem, ale mé povinnosti a hrdost na mojí rodinu mi tuto myšlenku ihned vyhnala z hlavy. "Myslím si... že nějaký dům bych vám mohl poskytnout... Jeden nevěstinec tu již máme, ale když zde zavedeme druhý nevěstinec, tak se jistě zvýší morálka stráží..." Chvíli jsem nad tím ještě přemýšlel a pak se pousmál. "Zařídím vám velký dům, který bude fungovat jako nevěstinec. Zbytek, co se bude konat v onom domě půjde mimo mě." Chladným pohledem jsem se ji podíval přímo do očí a pokračoval. "Teď je otázka, co mi nabídnete vy... jakožto kapitánka a pirátka máte dost informací. Sama jste mi to řekla. Tak na oplátku požaduji, aby jste fungovala jako můj zdroj informací. A k tomu možnost využít vaší loď, kdykoliv když bude nutno." Postavil jsem se čelem k ní a své ruce spojil za zády, přičemž jsem vypnul hruď.
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elizabeth Jolly Roger za Wed Jan 31, 2018 11:21 pm

"Dokáži vám sehnat informace, ale za dům a můj krk to nestojí, budu dělat co je v mých silách, ale nic neslibuji. Jak říká na moři nejsou pravidla. usměji se a koukám mu upřeně do očí "a další loď ? Ne děkuji, nepotřebuji se na moře tahat s královskou lodí, sám jste viděl ten rozdíl mezi loděmi. Pirát zůstane pirátem a tak stejně je to s loděmi." usměji se a podívám se na víno a rum, který mám z velké dálky. "Dáte si rum ? Nebo snad víno ?" usměji se a lehce ho pohladím po tváři a jdu k flaškám. Zvednu obě a nesu je i se sklenicemi ke stolu kde je mapa. Vyndám z ní dýku a potom jí dám na stranu. "Tak co to bude pane králi ?" zasměji se.
Elizabeth Jolly Roger
Pirát/ka

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Wed Jan 31, 2018 11:30 pm

Tregaron - přístav
Musel jsem se jen pousmál nad její reakcí. "Tak jinak... to, co se doslechnete a bude se to týkat vzpoury, nepokojů, či jiných zmatků, které můžou ohrozit moji říši, tak budu první osoba, které to řeknete." Rychle jsem se koukl na víno a přerušil si svoji vlastní nit. "Raději víno..." Odpověděl jsem a chvíli přemýšlel, kde jsem vlastně skončil. "A s tou lodí jste mě nepochopila. Nenabízím vám další loď, která by nesla můj znak. Žádám vás o prosté využívání vašich lodí pro mé zájmy. Kdyby vypukla válka, tak chci mít jistotu, že ji přežiji. A to i za cenu celých Dračích planin."Udělal jsem pár kroků k ní a pokračoval."Na oplátku dostanete velký dům, již vybavený jakožto nevěstinec. Možná nějaká ta místnost navíc, která by byla jen pro vás. A všechny zločiny, které vykonáte, budu přehlížet a pokud to bude možné, tak maskovat. To ovšem nebude platit, pokud třeba podpálíte celý Tregaron..."

Naposledy upravil Aegon Valar Dracaryon dne Wed Jan 31, 2018 11:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elizabeth Jolly Roger za Wed Jan 31, 2018 11:38 pm

"Dobře, dobře a dobře" usměji se a naliji mu víno "Vy na hradě jste moc vybíravý, pravý muž má pít rum" naliji si rum a napiji se. "Doře to beru, to je dobrá nabídka. Pracuji na nových zbraních, takže o vaše lodě bude v případě války dobře postaráno, pozemní bitva bude ale již na vás" usměji se a koukám na mou místnost se zlatem "Vidíte tamtu truhlici ? Tu velkou. Tak ta je od teď vaše, berte to jako stvrzení naší dohody." usměji se a na chvilku zajdu do té místnosti a poté vyjdu s korunkou na hlavě. "Ode dneška jsem královna a vy mi budete sloužit" řeknu roztodivným hlasem a dám mu korunu na hlavu. "Myslím že vás se mnou bude čekat velkolepá budoucnost. Vy si berete pevninu a já moře. Oheň a voda, dvě rozdílné věci" zasměji se a napiji se zase svého rumu. "a jaký je vlastně život na takovém hradě ? Musí tam být hrozná nuda"
Elizabeth Jolly Roger
Pirát/ka

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Aegon Valar Dracaryon za Wed Jan 31, 2018 11:56 pm

Tregaron - přístav
Díky podařenému obchodu jsem se musel usmívat. Vzal jsem si sklenici vína a napil se. No.. ve své komnatě mám teda lepší... Pomyslel jsem si, ale stále se usmíval. Lehce jsem se i zasmál, když mi dala korunku na hlavu. Podíval jsem se do jejích očí a pokud se i ona podívala do těch mích, mohla vidět lehké zajiskření. Byl jsem opravdu nadšen z tohoto obchodu a cítil jsem se dosti krytě od ostatních lordů. "Tato dohoda musí zůstat mezi námi. Oba zajisté víme, že našim poddaným stačí kapka alkoholu a zpívají jako ptáčci." Sundal jsem si korunku z hlavy a nasadil ji zpátky na hlavu Eli. "Moře si klidně nechte, jen si dejte pozor na lodě ze Stříbrolesí a Smaragdových řek. Smaragdové řeky jsou dobrými spojenci a Stříbrolesí má až příliš lodí. I kdybych vám dodal všechny lodě co vlastním, tak bychom bitvu na vodě nevyhráli." Opětovně jsem se napil a pokračoval. "Což mě přivádí k další otázce... jaký pocity máte vy piráti ze Stříbrolesí? Dřív nebyli o nic lepší než nynější piráti a i tak získali šlechtický titul a dědické právo." Odložil jsem skleničku na stůl a opětovně spojil své dlaně za zády. "Abych však nebyl nezdvořilý, prvně odpovím na vaší otázku já. Pro život na hradě se musíte narodit. Pro vás by to byla nuda, ovšem pro mě to je můj život, který bych nikdy neopustil. Miluji uspořádávat hostiny, na které jsou pozvaní všichni lidi, co něco znamenají... alespoň teda na zemi."
Aegon Valar Dracaryon
Lord Dracaryon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Elizabeth Jolly Roger za Thu Feb 01, 2018 1:59 pm

"No nebojte jednou se na tu hostinu také dostanu, jestli už to bude jako pirát s vládcem, nebo vládce s vládcem. To už nechám na osudu" usměji se a svůj rum si položím na stůl a sednu si na něj. "No stříbrolesí, stříbrolesí" usměji se a přemýšlím. "Je to zajímavá země, vlastně nikdo tam nikdy nic nedokázal. Jsou chudí, lodě jsou snadno potopitelné. Není tam proč být. Nemám to tam ráda, jediné pro co tam jezdím jsou jejich zbraně z toho černého kamene, je to cenné a co je cenné to chci zase já" usměji se a vezmu mou druhou dýku, která je ukována z černého kamene. "Stříbrozemí se mi nelíbí, jednou jsem byla v jejich hlavním městě, no neřekla bych že to tam je zrovna luxusní nebo dokonce uklizené. Všude smrdí rybina Po ulici chodíte po pilinách." zasměji se a zatřesu nohama. "No možná to město vypálit, to by bylo asi nejjednodušší. jsou tam jak sedláci, ale co bychom mohli chtít od bandy lidí která dostala jen tak dědický titul a vzala si nějaké město a tam se usadila." zasměji se a napiji se zase svého rumu.
Elizabeth Jolly Roger
Pirát/ka

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Bayli Therkelo za Thu Feb 01, 2018 5:42 pm

Tregaron
Rusovlasá dívka rázně kráčela ulicemi města, následována svým věrným společníkem. Kříženec tiše ťapkal vedle ní, poslouchajíc její rozhořčený hlas. ,,Já se tady z toho zblázním." pronesla trochu hlasitěji, než ve skutečnosti chtěla, čímž na sebe na pár vteřin strhla pozornost prostého lidu kolem. Bayli byla rozezlena. Ulice Tregaronu již brázdila poměrně dlouhý čas, avšak přesto se jí nedařila naleznou vhodná dílna pro její umění. Nikdo jí nechtěl poskytnout dílnu za obvyklou cenu. Místní lidé neměli rádi cizince, kterým byla. Nebyla navyklá na takové množství lidí kolem sebe, proto byla i značně nevrlá z věčných tlačenic ve středu města. Naštěstí její schopnost lézt jí umožňovala tyto tlačenice rychle překonat. Hledíc kolem sebe, uvědomovala si, že se opět jedna taková tlačenice blíží. Zřejmě se nacházela blízko tržiště. Město dosud pořádně neznala, proto si nebyla jistá. Odhodlána překonat i tuto tlačenici, prudce zahnula do nejbližší postranní uličky. Tiché ťapání jí poslušně následovalo. Pohledem pečlivě zkoumala zeď, před kterou stanula. Díry po cihlách, okna, parapety, to vše by jí neskutečně usnadnilo cestu, přes tržiště, stačilo se na ně jen vyhoupnout a měla by po starostech. Náhle jí něco šťouchlo do nohy, načež se ze stejného směru ozvalo tiché zamručení. S povzdechem její pohled klesl dolů k žlutým očím křížence. Přesně věděla, co tenhle pohled znamená.,,Ale notak." povzdechla si ,,Já vím že to není správné, ale ty by si se snad chtěl prodírat tím davem ??" ukazujíc ven z uličky, tázavě se na Vana povídala. Ten jen tiše přikývl, načež nevině zavrtěl ocasem. ,,Někdy mě vážně štveš." nevrle poznamenala směrem ke kříženci, načež se s povzdechem rozešla do ulice. Dýky na jejím opasku tiše cinkaly a kolem zpívaly ptáci.
Bayli Therkelo
Kovářka

Poèet pøíspìvkù : 20
Loajalita : Stříbrolesí
Motto vaší postavy : Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Yennefer Lunnarion za Fri Feb 02, 2018 7:21 pm

Tregaron-Přístav
Hloupý nápad.. Bylo první na co jsem pomyslela, když se loď konečně zastavila u jednoho z mol v přístavu. Kdybych už ovládala ty Teleportace.. Vzdychla jsem. Vyšla jsem na palubu lodě a námořníci se právě chystali k vylodění. Nevěnovala jsem jim sebemenší pozornost. Oni věděli kdo jsem, ale měli jasný příkaz mlčet o tom, že mě přivezli sebou. Upravila jsem si svůj plášť, který na ramenech zdobily lesklé havraní brka a kápi dala přes hlavu. Pomalu jsem ladným krokem sešla po prkně dolů a byla jsem ráda, že nějakou chvíli zůstanu na pevné zemi. Celkem ironie, že pocházím a mám na starosti Ostrov, když cestování po moři moc nemusím. Z lodě ke mě přiběhla Luna. Opeřený barevný Wyvern. ''Neříkala jsem, že máš zůstat doma? Kdy ses dostala na loď?'' Povzdychla jsem si. Vůbec se mi nelíbilo, že mě neposlouchala, ale co čekat, když je to ještě mládě, že jo? Vydala ze sebe jakýsi zvuk, který měl být imitací dračího řevu. Rozhlédla jsem se po Přístavu. Kromě námořníků od nás, kteří se právě vytráceli postupně do města a pár odpadků společenského žebříčku se zde nikdo nenacházel. Nebo jsem se snad mýlila?
Yennefer Lunnarion
Lady Lunnarion

Poèet pøíspìvkù : 27
Loajalita : Stříbrolesí
Motto vaší postavy : ''Víte kdy končí pohádky? Až jim lidé začnou věřit.''

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next